reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Pytanie do dziewczyn na HEPARYNIE.dzis wzielam 10 zastrzyk i zrobil mi sie taki guzek pod skórą troche boli przy dotyku.czytalam ze tak moze byc ale to dopiero poczatek...czy tez mialuscie taki problem? Czy to sie wchłonie i czy sa jakies sposoby zeby to szybciej zniknelo?
 
Pytanie do dziewczyn na HEPARYNIE.dzis wzielam 10 zastrzyk i zrobil mi sie taki guzek pod skórą troche boli przy dotyku.czytalam ze tak moze byc ale to dopiero poczatek...czy tez mialuscie taki problem? Czy to sie wchłonie i czy sa jakies sposoby zeby to szybciej zniknelo?
Wchlonie się, spokojnie. Mnie kiedyż na samym początku zrobil się taki bombelek, a jak już kończyłam wpuszczać lek, skubaniec przeskoczył pod skóra, pod rozstępem, aż podskoczyłam, bo zakuło xD
Nie zliczę ile razy źle wbiłam i mialam piękne siniaki..
 
Wchlonie się, spokojnie. Mnie kiedyż na samym początku zrobil się taki bombelek, a jak już kończyłam wpuszczać lek, skubaniec przeskoczył pod skóra, pod rozstępem, aż podskoczyłam, bo zakuło xD
Nie zliczę ile razy źle wbiłam i mialam piękne siniaki..
Siniaki to nic bo w sumie ja od zwyklego ucisku juz mam slad taka moja natura.a ten guzek troche boli.tylko sie zastanawiam jak mi sie tak bedzie czesto robic to gdzie ja sie bede wkuwac a to dopiero 10 zastrzyk.😬a powiedzmi jak robisz zastrzyki to to powietrze w strzykawce wpijasz na początku czy na koncu? Ma to jakis wplyw?
 
Siniaki to nic bo w sumie ja od zwyklego ucisku juz mam slad taka moja natura.a ten guzek troche boli.tylko sie zastanawiam jak mi sie tak bedzie czesto robic to gdzie ja sie bede wkuwac a to dopiero 10 zastrzyk.[emoji51]a powiedzmi jak robisz zastrzyki to to powietrze w strzykawce wpijasz na początku czy na koncu? Ma to jakis wplyw?
U nie ja powietrze wypuszczałam przed zrobieniem zastrzyku. Jeden dzień z jednej str brzucha, w drugi dzień z drugiej się wkuwałam.. pierwsza seria to byłam w wielokolorowe siniaki..
Ale też mam tendencje do siniaków z byle czego.. kiedyś znajomy mnie dla żartu złapał za nogę i ścisnął.. zostawił mi ślad całej ręki w tym miejscu.. maz się śmiał, że ma dowód, że inny mnie macał [emoji38]
 
U nie ja powietrze wypuszczałam przed zrobieniem zastrzyku. Jeden dzień z jednej str brzucha, w drugi dzień z drugiej się wkuwałam.. pierwsza seria to byłam w wielokolorowe siniaki..
Ale też mam tendencje do siniaków z byle czego.. kiedyś znajomy mnie dla żartu złapał za nogę i ścisnął.. zostawił mi ślad całej ręki w tym miejscu.. maz się śmiał, że ma dowód, że inny mnie macał [emoji38]
Haha☺no roznie wlasnie mowia ogladalam filmiki kazdy inaczej robi inaczej wbija igle itd jak komu podejdzie. no mam nadzieje ze się to wchłonie jak najszybciej bo mam takie dosyć duże zgrubienie i wyszedl mi brzydki siniak a myslalam ze tylko same siniaki moga byc a tu niespodzianka. Nic trzeba dac radę🤰☺ pewnie nie raz bedzie i gorszy dzien. A ty mialas zastrzyki cala ciaze? Bo ja po 2 poronieniach wyniki dobre i lekarz dal zapobiegawczo mowil ze mozna odstawic na kazdym etapie co tez roznie pisza.
 
Siniaki to nic bo w sumie ja od zwyklego ucisku juz mam slad taka moja natura.a ten guzek troche boli.tylko sie zastanawiam jak mi sie tak bedzie czesto robic to gdzie ja sie bede wkuwac a to dopiero 10 zastrzyk.😬a powiedzmi jak robisz zastrzyki to to powietrze w strzykawce wpijasz na początku czy na koncu? Ma to jakis wplyw?
Mi się czasem robiły takie kulki. Teraz jestem 4 tyg po porodzie i od 1.5tyg nie robię zastrzyków, a te bolące kulki nadal są... potrzebują czasu żeby się wchlonely. A co do powietrza z iglyz ja zostawialam na koniec, bo tedy ładnie cała dawka leku się wstrzyknęła, a jak wypuściłam powietrze z ampułki, to nie dało się całego płynu wstrzyknąć

@roki_1991 jak się nazywał ten preparat na infekcje dróg moczowych, który można brać w razie "w" ?
Urinal intensive :)
 
Mi się czasem robiły takie kulki. Teraz jestem 4 tyg po porodzie i od 1.5tyg nie robię zastrzyków, a te bolące kulki nadal są... potrzebują czasu żeby się wchlonely. A co do powietrza z iglyz ja zostawialam na koniec, bo tedy ładnie cała dawka leku się wstrzyknęła, a jak wypuściłam powietrze z ampułki, to nie dało się całego płynu wstrzyknąć


Urinal intensive :)
To zależy jakie miałaś strzykawki, w mojej (clexane) na tloczku była taka gumka, która do końca wypychała heparyne
 
reklama
Mi się czasem robiły takie kulki. Teraz jestem 4 tyg po porodzie i od 1.5tyg nie robię zastrzyków, a te bolące kulki nadal są... potrzebują czasu żeby się wchlonely. A co do powietrza z iglyz ja zostawialam na koniec, bo tedy ładnie cała dawka leku się wstrzyknęła, a jak wypuściłam powietrze z ampułki, to nie dało się całego płynu wstrzyknąć


Urinal intensive :)
Te zgrubiebia sie pojawialy u ciebie pod koniec? Ja sie boje ze jak bede miec takie guzki to mi sie bedzie coraz gorzej wkuwac i bedzie bolec i sie jeszcze wieksze beda robic😔
 
Do góry