reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć, na tym wątku jestem nowa. Miałam być październikowa mamusia, zostałam aniołkową... Pisałam trochę o tym co się stało w wątku Poronienie w II trymestrze. Jestem 3 tygodnie po urodzeniu mojego aniołka w 20 TC.
Czy możecie mi powiedzieć, kiedy bylyście na pierwszej kontroli USG po poronieniu? W wypisie że szpitala mam informacje,że kontrola 2 tygodnie po, znowu wg ginekolog po teleporadzie mam zrobić USG po pierwszej miesiączce. Trochę pobolewa mnie podbrzusze i jajniki czasem i nie wiem czy powinnam już skontrolować czy czekać do tej miesiączki [emoji849]
Witaj, bardzo mi przykro, że Cie to spotkalo, ja również miałam zostac pazdziernikową mamą, ale straciłam ciąże w 8 tygodniu.
Jeśli chodzi o kontrolne USG mi większość lekarzy jeszcze w szpitalu kazała zrobić około 2 tygodni po łyżeczkowaniu i tak też zrobiłam. Zapewne ile osób tyle opinii, ja wolałam zrobić szybciej i wiedzieć czy wszystko jest dobrze oczyszczone i czy dobrze się goi. Wtedy własnie byłam dużo spokojniejsza, także ja polecam zrobić jeszcze przed miesiączką bo nie wiadomo, jak długo na tą miesiączke będziesz czekać 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny, jakiś czas mnie nie było ale śledzę w miarę systematycznie Wasze historie 🙂. W ubiegłym tygodniu miałam 2 okres po poronieniu a do teraz plamienie 🤦 dlatego zrobiłam test. Pierwszy pokazał baaardzo bladą kreskę a na dzisiejszym już nic nie widzę. Chyba to ciąża biochemiczna 😔
 

Załączniki

  • IMG_20210629_160410.jpg
    IMG_20210629_160410.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 85
  • IMG_20210628_175639.jpg
    IMG_20210628_175639.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 95
Cześć dziewczyny, jakiś czas mnie nie było ale śledzę w miarę systematycznie Wasze historie 🙂. W ubiegłym tygodniu miałam 2 okres po poronieniu a do teraz plamienie 🤦 dlatego zrobiłam test. Pierwszy pokazał baaardzo bladą kreskę a na dzisiejszym już nic nie widzę. Chyba to ciąża biochemiczna 😔
Ja w sumie na obu widzę kreskę, szczególnie, ze są z różnych firm, ale bez odczekania trochę i sprawdzenia ponownie po czasie niewiele da się powiedziec :/ a po poronieniu miałaś testy zupełnie białe, spadła Ci zupełnie beta?
 
@furiosa dopytam Cię jeszcze, jeśli pozwolisz, o drugie poronienie: czy zmieniałas coś w suplementacji lub robiłaś badania przed nim?

To pewnie zbieg okoliczności, ale mam wrażenie, ze widzę mase takich przypadków - jedno poronienie zatrzymane, a po nim kolejne, ale druga ciąża zatrzymana na wcześniejszym tygodniu, niż pierwsza. Później trzecia - udana.
Zastanawiam się, czy to duza cześć przypadków.
Ja też mam sytuację, że pierwsza ciąża ok. 9 tygodnia, a teraz druga koło 7 tygodnia. Mimo, że na lekach. Marzę o tym, żeby, jeżeli będzie trzecia, była udana. Póki co to jest w sferze marzeń.
 
Ja w sumie na obu widzę kreskę, szczególnie, ze są z różnych firm, ale bez odczekania trochę i sprawdzenia ponownie po czasie niewiele da się powiedziec :/ a po poronieniu miałaś testy zupełnie białe, spadła Ci zupełnie beta?
Tak, byłam pod kontrolą lekarza i betę sprawdzałam 2 razy w tygodniu. W maju spadła poniżej normy laboratoryjnej więc jestem pewna że to żadna pozostałość. Dla pewności zrobię jutro betę i pójdę na kontrolę bo martwi mnie to plamienie długie. Nigdy tak nie miałam 😑
 
Pierwszy dzień była krew ale jakby mniej a później to już bardziej różowo brązowa wydzielina i tak do teraz tylko, że wystarcza wkładka😑
 
reklama
Do góry