reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Sprzedam Wam mały hit mojego życia...od 2,5 roku zmagam się z pieczeniem i bólem podczas stosunku...nie chcecie wiedzieć ile razy brałam antybiotyki na bakterie i leki na grzybicę...masakra... Postawiłam duży znak zapytania jak przy badaniach do hsg wyszło czysto... Analizowałam jakim cudem jest czysto jak czułam pieczenie, ból, ból przy sikaniu... Wpadłam na koncepcję i przy okazji pylenia zaczęłam brać loratydyne 🤷 po kilku dniach pieczenie się zmniejszyło ale brałam leki jak mi się przypomniało, piłam też sporo wapna, bo dobrze na nie reaguje - wtedy też zeszłam w ciążę (nie wiem, czy to miało jakiś związek ale tak się zgrało w czasie). Połączyłam fakty i wrzuciłam na stałe loratydyne codziennie i wapno po każdym stosunku - nie czuje żadnego dyskomfortu, znów mam 100% przyjemności i radości 🙂 Domyślam się, że to pewnie alergia na białka w spermie i jestem ciekawa, czy brak dolegliwości czyli zmniejszenie reakcji alergicznej mogło wpłynąć na to, że udało mi się zajść w ciążę...jeśli tak, to może teraz też się uda ? 🤷 Zobaczymy ale jestem w szoku, że tyle czasu nikt nie potrafił mi pomóc i zrobiła to zwykła loratydyna
 
reklama
@Natasza27 jak tam bo się martwię?
Hej ;) dziś w rozjazdach cały dzień bo mam urlop i byliśmy na zakupach. Przepraszam, że dopiero pisze. Byłam u lekarza w południe.
Jest pęcherzyk w macicy. Malutki jak na razie. Nie mierzył nawet bo przyjął mnie między pacjentkami w biegu. Leki brać i przyjść na wizytę 7 lipca, ta która mam umówiona od początku. Trzeba czekać [emoji1696][emoji6]
IMG_20210629_201642.jpeg
 
Hej ;) dziś w rozjazdach cały dzień bo mam urlop i byliśmy na zakupach. Przepraszam, że dopiero pisze. Byłam u lekarza w południe.
Jest pęcherzyk w macicy. Malutki jak na razie. Nie mierzył nawet bo przyjął mnie między pacjentkami w biegu. Leki brać i przyjść na wizytę 7 lipca, ta która mam umówiona od początku. Trzeba czekać [emoji1696][emoji6]Zobacz załącznik 1288828
Wspaniałe wieści !! ❤️❤️❤️❤️
 
Hej ;) dziś w rozjazdach cały dzień bo mam urlop i byliśmy na zakupach. Przepraszam, że dopiero pisze. Byłam u lekarza w południe.
Jest pęcherzyk w macicy. Malutki jak na razie. Nie mierzył nawet bo przyjął mnie między pacjentkami w biegu. Leki brać i przyjść na wizytę 7 lipca, ta która mam umówiona od początku. Trzeba czekać [emoji1696][emoji6]Zobacz załącznik 1288828
Wiedziałam, gratuluję 😍😍
 
reklama
Nie dziękuję ;) teraz najbardziej mnie wkurza brak objawów jakichkolwiek.
Powiem Ci że jak w tej obecnej ciąży też prawie nie miałam w porównaniu do poprzednich straconych. Dopiero chyba ok 7 tygodnia coś drgnelo. Piersi prawie w ogóle nie bolały i nie bola a w tych poprzednich rwały że nie mogłam spać ;) takze tym sie nie martw.
 
Do góry