reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej,
jestem nowa. Chociaż różne wątki śledzę od zeszłego roku. Pomogło przetrwać najtrudniejszy czas...
W maju 2020 poronienie zatrzymane w 11tygodniu, w grudniu poronienie zatrzymane w 7 tygodniu. Do testu dna maleństwa niestety za mała próbka... w zamian zrobiłam testy na trombofilię. Klasyk, czyli MTHFR_1298A homozygota i PAI-1 heterozygota. Miesiąc po zabiegu homocysteina 8,73. Kariotyp prawidłowy, wszystkie inne badanie w normie. Po przyjeciu drugiej dawki szczepienia na covid-19 w drugim cyklu (acard od owulki) pozytywny test ciążowy (cień drugiej kreski) w 23dc (26.06.2021), w 25dc, czyli wczoraj beta 99 :) Wieczorem pierwszy zastrzyk clexane 0.4. Za tydzień dopiero lekarz, a jutro powtarzam betę. Chciałabym się cieszyć i radować ale czarne myśli przychodzą same. A co jeśli znowu historia się powtórzy?.... A co jeśli mogę coś jeszcze zrobić? Jeśli, jeśli?... Nadzieja pomieszana z lękiem. Ściskam Was mocno!

PS nie wiem czy pisze w dobrym wątku, wybaczcie :)
Bardzo mi przykro że musiałaś przez to przechodzić.
Dla pocieszenia powiem, że ja w zeszłym roku przeszłam 3 ciążę biochemiczne i jedna pozamaciczna. Aktualnie jestem na takim zestawie prawie jak Ty czyli heparyna, acard i teraz 13 tc :)
Wierzę, że Tobie też się uda.❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny, jakiś czas mnie nie było ale śledzę w miarę systematycznie Wasze historie 🙂. W ubiegłym tygodniu miałam 2 okres po poronieniu a do teraz plamienie 🤦 dlatego zrobiłam test. Pierwszy pokazał baaardzo bladą kreskę a na dzisiejszym już nic nie widzę. Chyba to ciąża biochemiczna 😔
Dla mnie te oba są pozytywne🤔
Czy są różnej czułości?
 
Hej,
jestem nowa. Chociaż różne wątki śledzę od zeszłego roku. Pomogło przetrwać najtrudniejszy czas...
W maju 2020 poronienie zatrzymane w 11tygodniu, w grudniu poronienie zatrzymane w 7 tygodniu. Do testu dna maleństwa niestety za mała próbka... w zamian zrobiłam testy na trombofilię. Klasyk, czyli MTHFR_1298A homozygota i PAI-1 heterozygota. Miesiąc po zabiegu homocysteina 8,73. Kariotyp prawidłowy, wszystkie inne badanie w normie. Po przyjeciu drugiej dawki szczepienia na covid-19 w drugim cyklu (acard od owulki) pozytywny test ciążowy (cień drugiej kreski) w 23dc (26.06.2021), w 25dc, czyli wczoraj beta 99 :) Wieczorem pierwszy zastrzyk clexane 0.4. Za tydzień dopiero lekarz, a jutro powtarzam betę. Chciałabym się cieszyć i radować ale czarne myśli przychodzą same. A co jeśli znowu historia się powtórzy?.... A co jeśli mogę coś jeszcze zrobić? Jeśli, jeśli?... Nadzieja pomieszana z lękiem. Ściskam Was mocno!

PS nie wiem czy pisze w dobrym wątku, wybaczcie :)
Musisz myśleć pozytywnie, wiem, że jest ciężko , wiem że jest stres ale spróbuj się czymś zająć i nie stresować. Wierzę że będzie dobrze i ty też w to uwierz kochana 😊 trzymam kciuki.

Dziewczyny jak to było z tym TSH do starań? Mam koleżankę i nie pamiętaj jaki wynik jest pożądany do starań?
Max 1,5 chyba Ja teraz badałam i miałam bodajże 0,9 albo 1,2 to gin mowil że idealnie

Cześć dziewczyny, jakiś czas mnie nie było ale śledzę w miarę systematycznie Wasze historie 🙂. W ubiegłym tygodniu miałam 2 okres po poronieniu a do teraz plamienie 🤦 dlatego zrobiłam test. Pierwszy pokazał baaardzo bladą kreskę a na dzisiejszym już nic nie widzę. Chyba to ciąża biochemiczna 😔
Ja widzę na obu dwie kreski 😊
 
Musisz myśleć pozytywnie, wiem, że jest ciężko , wiem że jest stres ale spróbuj się czymś zająć i nie stresować. Wierzę że będzie dobrze i ty też w to uwierz kochana 😊 trzymam kciuki.


Max 1,5 chyba Ja teraz badałam i miałam bodajże 0,9 albo 1,2 to gin mowil że idealnie


Ja widzę na obu dwie kreski 😊
Przerażacie mnie, ja czuję że to biochem i nic nie widzę a co chwilkę ktoś mi odpisuję, że widzi drugą kreskę. Muszę iść na tą betę bo zwariuję 😂
 
reklama
Dziewczyny zostało mi z czasów starań i początków ciąży. Już nie potrzebuje. Luteina, duphaston i kwas foliowy. Wymienię symbolicznie za chusteczki pampers aqua pure plus koszt wysyłki. Lub odbiór Bydgoszcz .

Mam też intralipid jeśli ktoś potrzebuje.
20210629_180246.jpeg
20210629_180205.jpeg
20210629_180327.jpeg
 
Do góry