reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Gabi;
a co ty Kobieto - spać nie możesz :-D:-D
Izulka;
życzę Wam udanego pobytu i dużo spokoju :-) a tak w ogóle najlepsze życzenia dla Męża :-) mój ma jutro urodziny ale i tak go nie ma ponieważ dzisiaj wyjechał.. i wraca w środę.
Małgosia;
właśnie, Ciebie coś tutaj nam brakowało :-) dobrze, że już Jesteś :-)
Jeżyczku;
Wiesz, nie wiem co Tobie w tej kwestii doradzić ponieważ nie używam prostownicy ... Moja pasierbica jej używa ale... w sumie co ona może wiedzieć o życie - ma dopiero 16 lat ;-)
Ewcia;
życzę szybkiego rozwiązania - rozumiem, że już tęsknisz za tym aby popatrzeć na Dzidzię z drugiej strony brzuszka :-)
a tak w ogóle to jadę dzisiaj do fryzjera ponieważ nie byłam tam od wakacji :szok:
 
Cześć dziewczyny!
Mój weekend był poprostu wspaniały :-) W sobotę poinformowałam moich rodziców, że w październiku urodzi się mały szkrabuś :-D Dzięki temu mamuśka zaoferowała, że w następną sobotę pomoże mi pomyć okna i powiesić firanki. (mieszkam we domu i mam troche tych okien do mycia);-) No a wczoraj, to cały dzień się wylegiwałam i spałam, poza godzinną wizytą u sąsiadki, bo prosiła mnie, żebym jej jedno pisemko do sądu stworzyła. Poszło gładko i dzisiaj ona już może je zawieźć do sądu.
Mój mężuś to nawet kochany jest, bezprzerwy do wyrka mnie goni. Jest nawet nastawiony na to, że jak ja nie zrobię obiadu to się nic nie stanie, on kupi gotowca ze sklepu (fuj):-) ja bym tego do ust nie wzięła :-D.
Życzę Wam miłego poniedziałku, i trzymam kciuki za dziewczynki które zaraz chcą urodzić.
Zobaczycie, maleństwa na taką pogodę, to zaraz będą chciały wyskoczyć z brzuszków, bo w zeszłym tygodniu to nawet ja schowałabym sie do brzuszka mojej mamy, tam jest ciepło i przyjemnie, a na dworzu to same wiecie jak było:-).
Jeszcze raz pozdrawiam!!!!!!
Trzymajcie sie ;)
 
Asiu,ja raczej nie chodzę spać przed pierwszą,może dwa razy mi się udało:baffled:
Moje dziecko nie wstaje później niż o 7,raczej sporo wcześniej.Ale nie jest źle,bo to dopiero od niedawna,od urodzenia przez 2,5 roku wstawał o 5 masymalnie:-p
Buziaki..Pa.
 
Cześć dziewczynki,
nie dam rady odpowiedzieć każdej z osobna chociaż bardzo bym chciała (może później spróbuję).
Witam wszystkie nowe dziewczynki!!! Gratuluję nowych fasolek w brzuszkach!!
Daga i Ewa - co by tu Wam powiedzieć...no nie wiem....trzymajcie się na porodówce, słonko za oknem to i maluchy zaczną "domki" opuszczać.

Batonik - daj znać co powiedział lekarz w sobotę!! trzymam kciuki!!

Tolka - za Was też kciukasy trzymam.

Maggie - fajnie ze żurawinki pomogły:tak:

Jezyk - super ze Kacperek już zdrowy

Izulka - milego pobytu w senatorium

Joaś - i jak u fryzjera? a jak Mateuszek?

Dlaczegotak - jak tam na wyjezdzie?

co z Dorotką??

Cyprysiowa - z badanek to ja robiłam toxo, cytomegalię, chlamydię, USG narządów rodnych, morfologię, mocz, poziom cukru, przeciwciała antykardiolipinowe i antykoagulant toczniowy. Z hormonów to TSH, ft3, ft4 i prolaktynę I i II. Większośc badań miałam praktycznie od razu tylko na chlamydię i przeciwciała antykardiolipinowe czekałam odpowiednio 2 i 3 tygodnie.

Cfcgirl - fajnie ze maluszkiem wszystko w porządku!!:tak:
Słodziutkie - pozdrawiam!!:-)

A ja zrobiłam w piątek badanie na prolaktynę I i II i..... I wyszła mi w normie bo 12,02 (norma jest między 6 a 29,9) ale za to II wyszła mi za duża, bo 199,7 :-( jutro idę z wynikami do ginka i zobaczymy co z tym zrobić. Czy któraś z Was miala za wysoką prolaktynę? Joasiu pamiętam ze Ty miałas za wysoką. Brałaś może Bromergon?Jeśli tak to jak się po tym czułaś? bo podobno samopoczucie jest po tym byle jakie:-(

A tak poza tym to mam trochę doła bo raczej nici ze staranek w tym cyklu :-( - mąż był ostatnio chory (zatoki) i dostał trochę leków (w tym antybiotyk) a choroby i leki raczej nie wpływają korzystnie na jakość nasienia. Teraz co prawda już antybiotyku nie bierze (wziął tylko 4 tabletki) i czuje się już dobrze, ale zanim "chlopaki" dojdą do siebie to troche może minąć ....i do tego jeszcze ta moja za wysoka prolaktyna....:-(

pozdrawiam serdecznie!!! pa, pa!!
 
Czesc Dziewczynki! Bardzo mocno Was sciskam, calkiem zimowo niestety. Mialo byc pieknie i optymistycznie, ale na Staraczkach znalazlam posta Dorotki :no: i lapy mi opadly...:wściekła/y:

Napisał dorota123456789
Wtedy co wam pisalam lekarz nie powiedzial mi ze widzi serduszko i ja przeczuwalam
ze mnie oklamal wczoraj inna babka w szpitalu zrobila mi usg i pecherzyk jest i
jest to prawie 7 tydzien a serduszka ona za chiny nie widzi :-(.
Dzis rano chcial mi ten lekarz co oklamal ze jest serce zrobic dzis zabieg
czyli zabrac moje malenstwo :-( ale ja wyszlam na wlasne zadanie wole isc jutro do swojego
gin i we wtorek na zabieg do innego miasta i do innego szpitala :-(.
Wole czekac na SMIERC MOJEGO DZIECKA W DOMU NIZ W SZPITALU
:-(


Dorotka ma dzis wizyte o 18:40. Pomodlcie sie za nia, trzymajcie kciuki... ja nie mam juz sily, tak mnie to zabolalo jakby dotyczylo mnie samej....

Dorotka jak to czytasz, to wiedz, ze calym sercem jestem z Toba i sie modle za Ciebie i Towja Kruszynke. Daj nam znac jak bedziesz juz cos wiedziala.
 
Miło powitać:-)

Pięknie nam się zaczął ten tydzień, słonko grzeje,ze hej:tak:
Przydało by sie kości wygrzać, bo mnie trochę połamało:-:)baffled:

Maggie - czyli jednak obeszło się bez sofy;-):-), co znaczy kobiecy urok;-)

Izulka - wypoczywaj i baw się dobrze z dzieciaczkami:-)
Gabi - i Ty się wysypiasz dziewczyno?:confused:

Joasiu - pochwal się nowa fryzurką:tak:, brzuszek sie dalej napina?
Dlaczegotak - spokojnego wypoczynku:-)
Miroslava, Betii - witajcie:-)

Batonik - odezwij sie co u Ciebie
Ewelka - daj znac co powiedział gin

Dziewczyny, z Dorotka jest nie wesoło pocztajcie na Staraczkach, lekarze podejrzewają obumarcie ciąży :-:)-:)-(
 
Witam się z rana :)

Gabi no widzisz nie jestem jednak blondi a problem w tym ze mój synuś też nie :tak: Faktycznie na niektórych fotkach takich pod swiatlo mienia mu sie wloski na blond ale ma brązowe np. tu z dziadziem widac jego kolor
img00077dk8.jpg


Dorotka jesteśmy z Tobą :-(Miejmy nadzieje że bedzie jeszcze dobrze!! Modle się za Ciebie i kruszynke.

Dzieki za odpowiedzi co do badań.
 
Witam.Ponad dwa miesiące temu urodziłam martwego synka w 35 tyg.Teraz trafiłam pod opiekę wspamiałego lekarza,który od razu skierował mnie na badania : toxoplazma,tarczyca i zespół antyfosfolipidowy.Czy któraś z was miała robione te badania?I czy wiecie czym jest ten zespół?Pozdrawiam
 
reklama
Do góry