reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Melduję Się
Wczoraj już byłam tak padnięta,że nie miałam sił pisać. Ok. Od początku - byliśmy z J. wczoraj u gina i dzięki Bogu szyjka długa i zamknięta na 4 spusty :-D miałam na wizycie troche twardy brzuch więc doktorek zalecił mi teraz brać fenoterol 6Xdziennie po pól tablety z przerwą nocną. powiedziałam jemu, że chciałabym go brać najdłużej jak to możliwe - a on na to,że zobaczymy ponieważ przez ten lek moje serce szybciej bije i serce Maluszka także..No ale nie ma co, pomaga na te skurczybyki..

powiedział, że mogę chodzić ale się oszczędzać - co zresztą robię i właśnie sobie poleguję :-)
A! Witam serdecznie nowe Kobietki :-)
Dlaczegotak;
na pewno wypróbuję Twój przepis :-) a co do malin - to nie maliny wywolują skurcze - tylko napar z liści malin - i to podobno tak jest :-D
Batoniczku;
trzymam kciuki z Was - odezwij się.
Jeżyczku;
bardzo się cieszę, żę Synuś zdrowy :-)
Daga;
Twój Maluch jest bardzo mądry - on wie, że nogdzie mu lepiej nie będzie :-D
Izulka;
Nie denerwuj się tylko wypoczywaj.. Ja widzę podejście do nauki mojej 16 letniej pasierbicy... bez komentarza..Kedyś młodzież miala jakieś ambicje a dzisiaj... ech,.... lepiej nie mówić..
Maggie;
Ty Kobieto chrapiesz:-D ja mam ten problem z Jackiem - całą noc go trąca i zwracam uwagę aby nie chrapał bądź położył się na lewym boku - wtedy śpi spokojniej
a tak w ogóle to życzę Wam wszystkim Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :-)
 
reklama
Witam Was kochane dziewczynki.
Z okazji Naszego święta to dla kazdej z Was:

Przyjmij życzenia Babko kochana od drugiej Baby z samego rana, niech Twój dzień cały będzie radosny, trzymaj sie Babo, aby do wiosny! :-)

Toluś i Batonik - trzymajcie się.Musi byc dobrze!! czekamy na Was.
pozdrawiam i ściskam wszystkie Panie, również, te które dołączyly w ostatnim czasie.
Milego weekendu
 
Hej,a ja dostałam kwiatka od syna:-D
Tak po za tym to tak jakoś ogólnie:baffled:
Idę smażyć placki z jabłkami.
Pozdrawiam wszystkie Babki:tak:
Pa.
 
Wszystkiego dobrego Wszystkim Kobietom :-)
Ja miałam:wściekła/y: dzisiaj poranek. O 6.40 przyszedł i obudził cały dom facet, chcąc pożyczyć forsę na wódkę. Wyobrażacie sobie!!!Mój mąż poszedł i coś tam z nim rozmawiał. Znamy go z widzenia, wiem, że ma kłopoty z alkoholem. Mojemu chłopu oberwało się ode mnie, że pewnie kiedyś go "zasponsorował", to się gościowi przypomniało. No i czar poranka leniwego,bez pośpiechu bo ja i dzieci wolne od szkoły-prysnął. I o 9.00 byliśmy już na zakupach. Ale dałyśmy się z córeczką udobruchać kwiatkami i prezencikami. :tak:
U nas piękne słońce, 15 stopni idę sadzić bratki w skrzynkach. Miłej soboty.
 
Hej babeczki.

Wszystkiego najlepszego...


Byłam na spacerku - 3 km pod górkę (podobno powinno działać)
 

Załączniki

  • słoń.gif
    słoń.gif
    11,5 KB · Wyświetleń: 79
Cześć.
Jeny ja znowy opóźniona, niewiem co sie dzieje u Was :zawstydzona/y:

Na początek ten bukiecik tulipanków z okazji dnia kobiet dla Was :)
imgphpxt2.jpg


Ja już po @ więc teraz "trudny" miesiąc przede mna ;-)

Ide doczytać co u Was.
 
Cyprysiowa;
ale ładniutki avatarek :-)
Daga;
może pomóc a nie musi :-) ja podeszłam pod taką jedną dużaą górę i na drugi dzień szpital...
moja kumpela po terminie chodziła, sexsiła i nic :-D:-D :-D niech Małżuś pomasuje sutki - oksytocyna się wytwozy i może, może..
 
reklama
Hej babeczki.

Wczoraj sobie jeszcze dołożyłam i wieczorem pojechaliśmy w rajd po centrum handlowym. I co ??? Brzucho całą nockę twardniał i tyle.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Zaraz idę chłopa na spacerek wyciągnąć.

Miłej niedzieli
 
Do góry