reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Madlein @Charlotte21 dzięki dziewczyny za pamięć 🙂 u mnie nic ciekawego i nowego dlatego nie udzielam się na forum choć podczytuje 😉 jeśli coś się ruszy na pewno dam Wam znać 😘

@Charlotte21 jak tam Miłka? 🙂 Pokażesz swoją księżniczkę ? 🙂

@Madlein co u Ciebie ? Działacie ?
Miło Cię widzieć @Takaja123 😘 Jestem drugi cykl na Clo, w tym miesiącu miałam mieć monitoring cyklu, ale guzik z tego bo miejsce do ginki dopiero jest na mój 19dc. Co prawda ostatnio owu miałam coś koło tego dnia, ale cykl i tak na straty. Od przyszłego cyklu odpuszczę chyba Clo.
Co najważniejsze to na Clo widziałam u siebie wreszcie objawy owu i nawet test owu był pozytywny. Także ja też w takim zawieszeniu tkwię i nie wiem co i kiedy ruszy i czy w ogóle ruszy 😢
 
Ostatnia edycja:
reklama
Faza lutealna powinna trwać minimum 10 dni.
Jesli trwa krócej można przyjąć, że masz problem z progesteronem w 2 fazie cyklu, tzw. niedomoga lutealna lub niedomoga ciałka żółtego.
Na to podaje się progesteron.
Moze to być związane ogolnie z zaburzonym procesem jajeczkowania.
U mnie też niestety wyszły cykle bezowulacjyne, ale sama to zauważyłam (mierzyłam temperaturę) i moja faza lutealna również byla za krótka. Lekarz potwierdził niestety. Od przyszłego cyklu zaczynamy stymulacje owulacji, spróbujemy tak kilka cykli, potem pomyślimy co dalej.
Tylko w sumie nie wiem czy jest u mnie problem z progesteronem. Jak to sprawdzić. W ostatnim cyklu zaskoczyło mnie że w 17 dc był widoczny pękający pęcherzyk ( na ogół nie pękają ) i lekarz tego samego dnia wysłał mnie na progesteron i był 27,8. Potem już nie badałam. A teraz w 26 dnia dostałam okresu czyli cykl trwał 25 dni.
 
@Charlotte21 ależ ona ma piękne oczy 😍😍😍 cudna dziewczynka 😍❤️ cały czas pracuje , nasza branża działa niezależnie od pandemii 😉 @nnat. Dobrze z tego co wiem 😉 @Dzoana88 też , spotkalysmy się nawet osobiście 😁 niestety nie wiem co u @młoda1994 , kilka razy wywoływałam i cisza

@Madlein eh też tkwię w zawieszeniu już nie pamiętam jak długo. Może w kwietniu uda się dostać mężowi na zabieg i coś się ruszy. Póki co czekamy.

@roki_1991 a wiesz może co u Karoli od Antosia ? Nie pamiętam nicku 🤭
 
@Charlotte21 ależ ona ma piękne oczy 😍😍😍 cudna dziewczynka 😍❤️ cały czas pracuje , nasza branża działa niezależnie od pandemii 😉 @nnat. Dobrze z tego co wiem 😉 @Dzoana88 też , spotkalysmy się nawet osobiście 😁 niestety nie wiem co u @młoda1994 , kilka razy wywoływałam i cisza

@Madlein eh też tkwię w zawieszeniu już nie pamiętam jak długo. Może w kwietniu uda się dostać mężowi na zabieg i coś się ruszy. Póki co czekamy.

@roki_1991 a wiesz może co u Karoli od Antosia ? Nie pamiętam nicku 🤭
Karola już tu chyba nie zaglada ;) zapracowana kobieta jest :) ale wszytko u nich dobrze. Antos rośnie i ma się dobrze :)
 
Zaczynasz się już starać ?
Ja po siedmiu miesiącach zaczęłam się starać żeby sobie wszystko w głowie poukładać i być spokojna. I tak nie byłam [emoji1787] nie wiem czy po takich przeżyciach da się cieszyć ciąża do końca.
Nie. Jeszcze nie. Aktualnie 31dc i czekam na @ (mam nadzieję, że będzie na dniach). To druga po zabiegu i jeszcze jeden cykl odpuszczamy. W kwietniu zaczniemy znowu starania.
 
reklama
.
 

Załączniki

  • Bobowski%20Mateusz%202%20001~2.jpeg
    Bobowski%20Mateusz%202%20001~2.jpeg
    49,3 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
Do góry