reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuję. Też Wam wszystkim bardzo kibicuję. Tak to tutaj działa. Trafiłam tu na forum załamana poronieniem. Nauczyłam się od Was co warto sprawdzić. Historie innych Dziewczyn napawały mnie nadzieją (@nadzieja , @Charlotte21 ...). Nagle i mi się udało. Cieszę się że teraz moja historia daje dalej nadzieję. Trzymam kciuki żeby Wam się zaraz udało i żebyście dawały nadzieję kolejnym potrzebującym wiary w happy end [emoji173]
Portfolio kropka rośnie[emoji6] Bardzo Ci kibicuję, dajesz mi nadzieję, że i mi się uda. Robię testy owu i jest dużo szybciej niż sądziłam.
Zestaw leków pokaźny [emoji33] ale po porodzie jest najlepsza nagroda[emoji173]️[emoji16]
 
reklama
Rośniemy. Wyszliśmy z fazy krewetki i jest już faza człekokształtna [emoji6] Czuję się słabo ale wszystko zniosę. W moim przypadku działa zestaw Clexane 0.6, acard 150, encorton 10 mg, prolutex 25 mg zastrzyk, luteina 100 mg 3x2. Do tego witaminy i suple. Takie wysokie dawki progesteronu (profilaktyczne bo nie miałam stwierdzonych problemów) chyba nasilają nudności. Ale marzyłam o tym dziecku więc zaciskam zęby i czekam na przypływ mocy. Mi immunolog odradzał jakiekolwiek badania immuno przy jakiejkolwiek infekcji. Myślę że to by miało duży wpływ na cytokiny. Kazał w razie infekcji odroczyć o 2- 3 tygodnie. Szkoda kasy. Jeśli możesz to poczekaj z badaniem ten miesiąc. Zobacz załącznik 1245767
O jacie, ale maleństwo. Aż ci zazdroszczę, fajnie byłoby znowu mieć taką fasolkę i obserwować jak rośnie 😍
 
O jacie, ale maleństwo. Aż ci zazdroszczę, fajnie byłoby znowu mieć taką fasolkę i obserwować jak rośnie [emoji7]
Każda z nas by chciała być w takiej roli :) ja też, po dwóch poronieniach o niczym innym nie marzę, a równocześnie tak bardzo się boję.
Nigdy nie miałam w sobie tak sprzecznych emocji dot. jednej sprawy.
 
Też się bałam, boję i bać będę. Ale też dzięki forum i doświadczeniom innych Kobiet widzę i akceptuję że jest to zupełnie naturalne i zrozumiałe. Mi się udaje nie podporządkować każdego dnia lękom i cieszyć się tym że jest dobrze. Ale epizody takiego napięcia są codziennie. Taka prawda. A przed wizytą u lekarza to już katastrofa (ja miałam poronienie zatrzymane więc mi usg się kojarzy z informacją o zatrzymaniu rozwoju zarodka). Trzymam za nas wszystkie kciuki [emoji173]
Każda z nas by chciała być w takiej roli :) ja też, po dwóch poronieniach o niczym innym nie marzę, a równocześnie tak bardzo się boję.
Nigdy nie miałam w sobie tak sprzecznych emocji dot. jednej sprawy.
 
@Madlein @Charlotte21 dzięki dziewczyny za pamięć 🙂 u mnie nic ciekawego i nowego dlatego nie udzielam się na forum choć podczytuje 😉 jeśli coś się ruszy na pewno dam Wam znać 😘

@Charlotte21 jak tam Miłka? 🙂 Pokażesz swoją księżniczkę ? 🙂

@Madlein co u Ciebie ? Działacie ?
Juz sie martwiłam ze zniknęłaś na dobre ! Ulżyło mi jak zobaczyłam ze sie odezwałaś. Tyle nowych dzoewczyn ze wz sie na forum zagubiłam. 🙈🙈🙈 cały czas mam cie w pamięci i w prośbach aby sie u was ruszyło.! Jak maz i jak się ty czujesz ? Pracujesz ? Czy pandemia?
Miłka obecnie ma 9.5 miesiaca i już z dobry miesiav chodzi przy meblach. Taka zywiolowa ze nawet nie mam jak zdjęć zrobic 🤷‍♀️🙈
Nie wiesz co z @nnat. I @młoda1994 ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210307-203233_Gallery.jpg
    Screenshot_20210307-203233_Gallery.jpg
    228,9 KB · Wyświetleń: 70
  • Screenshot_20210307-194251_Gallery.jpg
    Screenshot_20210307-194251_Gallery.jpg
    251 KB · Wyświetleń: 66
  • Screenshot_20210218-100140_Gallery.jpg
    Screenshot_20210218-100140_Gallery.jpg
    332,5 KB · Wyświetleń: 71
Rośniemy. Wyszliśmy z fazy krewetki i jest już faza człekokształtna [emoji6] Czuję się słabo ale wszystko zniosę. W moim przypadku działa zestaw Clexane 0.6, acard 150, encorton 10 mg, prolutex 25 mg zastrzyk, luteina 100 mg 3x2. Do tego witaminy i suple. Takie wysokie dawki progesteronu (profilaktyczne bo nie miałam stwierdzonych problemów) chyba nasilają nudności. Ale marzyłam o tym dziecku więc zaciskam zęby i czekam na przypływ mocy. Mi immunolog odradzał jakiekolwiek badania immuno przy jakiejkolwiek infekcji. Myślę że to by miało duży wpływ na cytokiny. Kazał w razie infekcji odroczyć o 2- 3 tygodnie. Szkoda kasy. Jeśli możesz to poczekaj z badaniem ten miesiąc. Zobacz załącznik 1245767
Jaka kruszynka 😃😭😭cudowna ! 😊😊az sie wzruszyłam. Niby to juz tak dawno bylo a czuje jakby wczoraj. Cudowne uczucie moc widzieć swoje dziecko na ekranie. 🤗🤗
 
Dziękuję. Też Wam wszystkim bardzo kibicuję. Tak to tutaj działa. Trafiłam tu na forum załamana poronieniem. Nauczyłam się od Was co warto sprawdzić. Historie innych Dziewczyn napawały mnie nadzieją (@nadzieja , @Charlotte21 ...). Nagle i mi się udało. Cieszę się że teraz moja historia daje dalej nadzieję. Trzymam kciuki żeby Wam się zaraz udało i żebyście dawały nadzieję kolejnym potrzebującym wiary w happy end [emoji173]
Ciaza po poronieniach jest ciezka. Przynajmniej dla mnie byla. U lekarza byla co 2 tygodnie. Jak chcieli mi wydłużysz wizyty co 3 tygodnie to zwykle mailam jakas infekcje i ladowalam na IP. 🤨🤨 trudna i wyboista droga pelna zawahań, lekow a zarazem z takim okromem miłości i sily aby walczyć. Dla mnie liczyla sie tylko moja córka. Wszystko bylam w stanie poświęcić. 😭🥰 życzę każdej z forum aby mogła tego doświadczyć. Nie poddawajcie się dzoewczyby! Jak trzeba naprawić glowe to idzccie do psychologa. Ja bylam raz i nie zaluje. Jak trzeba chodzic co tydzień na pobranie krwi, lezec 5 h na wlewach co 2 tygodnie, to warto !
Wszystkie jesteście silne babki.
 
Juz sie martwiłam ze zniknęłaś na dobre ! Ulżyło mi jak zobaczyłam ze sie odezwałaś. Tyle nowych dzoewczyn ze wz sie na forum zagubiłam. 🙈🙈🙈 cały czas mam cie w pamięci i w prośbach aby sie u was ruszyło.! Jak maz i jak się ty czujesz ? Pracujesz ? Czy pandemia?
Miłka obecnie ma 9.5 miesiaca i już z dobry miesiav chodzi przy meblach. Taka zywiolowa ze nawet nie mam jak zdjęć zrobic 🤷‍♀️🙈
Nie wiesz co z @nnat. I @młoda1994 ?
Ale słodziak, jakie nogi długie ma 😃😍
 
Cudna [emoji173][emoji173][emoji173]
Juz sie martwiłam ze zniknęłaś na dobre ! Ulżyło mi jak zobaczyłam ze sie odezwałaś. Tyle nowych dzoewczyn ze wz sie na forum zagubiłam. [emoji85][emoji85][emoji85] cały czas mam cie w pamięci i w prośbach aby sie u was ruszyło.! Jak maz i jak się ty czujesz ? Pracujesz ? Czy pandemia?
Miłka obecnie ma 9.5 miesiaca i już z dobry miesiav chodzi przy meblach. Taka zywiolowa ze nawet nie mam jak zdjęć zrobic [emoji2368][emoji85]
Nie wiesz co z @nnat. I @młoda1994 ?
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie, czy skróciły wam się cykle miesiączkowe po poronieniu/łyżeczkowaniu. Ja wcześniej miałam cykle ok.34 dni, teraz pierwsza miesiączka po zabiegu po 20 dniach, i znow zaczynam powoli plamic po 23 dniach od wcześniejszej miesiączki
Mi się wydluzyły ale już wszystko wraca chyba do normy. Przed miałam.co 24 dni. Na pierwszą @ czekałam 28dni, potem 27 i teraz 26.
 
Do góry