reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ale czemu została skoro jest 2? Znam masę dziewczyn u których normą jest beta 3-4 i nadal to brak ciąży, dopiero powyżej ,5 jest ciąża.
Owszem, jest to brak ciąży. Ale generalnie jeśli nic się w organizmie nie dzieje to beta powinna być 0. Wiadomo że ciało kobiety to nie matematyka i też po coś te normy powyżej 5 są podane że dopiero wtedy ciąża. Ale np u mnie jak była beta 1.4 czy 1.7 (już nie pamietam) to dziewczyna tu na forum mi powiedziała żeby sprawdzić za 2 dni, bo jeśli nic się nie dzieje to powinno być 0 A jak coś drgnelo to może oznaczać ciążę. I faktycznie tak było ;) dlatego napisałam że zostało po poprzedniej ciąży :)
 
Myślisz

To poczekam jeszcze do końca tyg. Robiłam tak szybko betę bo same mi doradziłyscie a nie dlatego ze się nakręcam 😏

8-9dni po owu to faktycznie wcześnie, ale nie powiedziane, że nie wzrośnie. Zrób kolejna to już będzie chyba wtedy dobre kilkanaście dni po owu wiec wynik będzie jasny. takie niejasne wyniki są najgorsze na tą chwilę ciazy nie ma,ale a kilka dni to kto wie.✊
 
reklama
Dziewczyny mój beta to 2,30 tak samo jak wczoraj ;-/ to pewnie już nici z ciąży :(

Niektóre laboratoria mają takie widełki ja miałam identycznie 2,30 czyli brak ciąży . W innym labie wychodzi 0 . Także niestety dla mnie wygląda to na brak ciąży albo za wcześnie zrobiona beta. Jeśli byłaby to beta z poprzedniej ciąży to po 24h coś by spadło. Możesz ten wynik odebrać jako beta 0
 
Do góry