reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
To jest jakaś szansa ze nie wzrosło przez jeden dzień ? Ze to za wcześnie? Czy poprostu już nie wzrośnie i tyle co myślicie ??
Jak dla mnie to beta z poprzedniej ciąży została. Ja wiem że każda kobieta po stracie chce być jak najszybciej w ciąży, ale musisz wyluzować trochę. Daj sobie czas, daj organizmowi czas dojść do siebie po tym co teaz przeszedł. I nie nakręcaj się tak mocno na ciążę, testujac czy robiąc beta tak szybko. Bo zwariujesz i będzie Ci jeszcze gorzej z każdym następnym negatywnym testem. Życzę Ci oczywiście żeby jak najszybciej się udało :) ale moim zdaniem za bardzo się nakrecasz
 
To prawda że teraz czeka Cię najgorsze. Musisz to przejść i być silna.
Myślę że teraz już możesz zaczekać po świętach. Spędź święta z rodziną, spróbuj się wyciszyć i na spokojnie po świętach zgłoś się do szpitala.
Raz że nikt nie chce chyba spędzać świat w szpitalu a dwa że mają ograniczony zawsze personel i mogą Cię trzymać dłużej niż to konieczne. Ja bym w poniedziałek pojechała.
I tak zrobię 😘
 
Jak dla mnie to beta z poprzedniej ciąży została. Ja wiem że każda kobieta po stracie chce być jak najszybciej w ciąży, ale musisz wyluzować trochę. Daj sobie czas, daj organizmowi czas dojść do siebie po tym co teaz przeszedł. I nie nakręcaj się tak mocno na ciążę, testujac czy robiąc beta tak szybko. Bo zwariujesz i będzie Ci jeszcze gorzej z każdym następnym negatywnym testem. Życzę Ci oczywiście żeby jak najszybciej się udało :) ale moim zdaniem za bardzo się nakrecasz
Ale czemu została skoro jest 2? Znam masę dziewczyn u których normą jest beta 3-4 i nadal to brak ciąży, dopiero powyżej ,5 jest ciąża.
 
reklama
Przyrosty się robi co 48h lub 72h dlatego po jednym dniu wynik nic Ci nie da.
Jest na tyle wcześnie, że może wzrosnąć albo i nie. 🤷‍♀️
Myślisz
Przyrosty się robi co 48h lub 72h dlatego po jednym dniu wynik nic Ci nie da.
Jest na tyle wcześnie, że może wzrosnąć albo i nie. 🤷‍♀️
To poczekam jeszcze do końca tyg. Robiłam tak szybko betę bo same mi doradziłyscie a nie dlatego ze się nakręcam 😏
 
Do góry