reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja się pochwalę moją kruszynką. Będzie dziewczynka. Rośniemy sobie powoli. Mnie już przybyło 6 kg [emoji85]. Dziś mamy już 24+2 tc. Tak to szybko zleciało. Już bliżej niż dalej [emoji3526].Zobacz załącznik 1214774

Myśle że 6kg to mało, ja tyłam w 1 ciąży 2kg na miesiąc [emoji23] Łącznie 22kg [emoji2960]
 
Kochane... Co robić? Moja sytuacja jest dość trudna. Starałam się o dziecko już bardzo długo, jednak każdą ciążę straciłam... nie zliczę tego, ile razy płakałam w łazience i tego, jak jak za każdym razem pytana o ciążę miałam guę w gardle. Ostatnio przez Wasze polecenia zapisałam się do Invicta. Po wszystkich badaniach okazało się, że zdiagnozowano u mnie poronienia nawykowe. Powiem Wam, że jestem w rozsypce. Nie wiem kompletnie co robić... Czy powinnam odpuścić starania o dziecko? Wiekowo jestem jeszcze młoda, dopiero po 30... Jest mi strasznie ciężko...
Przykro mi bardzo:( ale może właśnie dobra diagnostyka ci pomoże?
 
Głową do góry [emoji3526] po 3 poronieniu mówi się już o poronieniach nawykowych. Wystarczy dobrze się przebadac, wziąć leki i próbować dalej. Na początek potrzebny dobry lekarz. Potem pozytywne nastawienie. Dużo siły, cierpliwości i spokoju. Jest ogromna szansa, że się uda
Zgadzam się! Ja mam „na koncie” 3 straty i jestem właśnie w czwartej ciąży, jak na razie wszystko Ok, 15 tc aktualnie. Jakoś jestem spokojna bardzo tym razem

Ja się pochwalę moją kruszynką. Będzie dziewczynka. Rośniemy sobie powoli. Mnie już przybyło 6 kg 🙈. Dziś mamy już 24+2 tc. Tak to szybko zleciało. Już bliżej niż dalej ☺️.Zobacz załącznik 1214774
😍😍 ja mam już 2kg na plusie, a dopiero 15 tydzień 😂
 
Zgadzam się! Ja mam „na koncie” 3 straty i jestem właśnie w czwartej ciąży, jak na razie wszystko Ok, 15 tc aktualnie. Jakoś jestem spokojna bardzo tym razem


😍😍 ja mam już 2kg na plusie, a dopiero 15 tydzień 😂
Ja na początku mało przybieralam. 2 kg miałam do ok. 17 tc. Potem miałam wizyty co 3 tygodnie i na dwóch ostatnich po 2 kg więcej 🤣. Mam nadzieję, że teraz trochę zwolni 🙈.
 
Ja na początku mało przybieralam. 2 kg miałam do ok. 17 tc. Potem miałam wizyty co 3 tygodnie i na dwóch ostatnich po 2 kg więcej [emoji1787]. Mam nadzieję, że teraz trochę zwolni [emoji85].

Najwiecej się przybiera w 3 trymestrze [emoji16]
A to ile powinnaś przybrać zależy też od Twojej wagi początkowej. Ja tak jak pisałam w pierwszej przybrałam 22kg, a w trzeciej 13kg i w obu osiągnęłam na koniec wagę 70kg gdzie wszyscy mi mówili że oprócz brzucha nic nie przytyłam [emoji16]
 
Najwiecej się przybiera w 3 trymestrze [emoji16]
A to ile powinnaś przybrać zależy też od Twojej wagi początkowej. Ja tak jak pisałam w pierwszej przybrałam 22kg, a w trzeciej 13kg i w obu osiągnęłam na koniec wagę 70kg gdzie wszyscy mi mówili że oprócz brzucha nic nie przytyłam [emoji16]
No ja startowałam z trochę większej. Ja niestety już czuję, że uda większe, biodra, ramiona 🤣🙈, także nie tylko w brzuszek idzie. To nic ważne, że z córcią wszystko dobrze a o kg będę myślał po porodzie ☺️.
 
No ja startowałam z trochę większej. Ja niestety już czuję, że uda większe, biodra, ramiona [emoji1787][emoji85], także nie tylko w brzuszek idzie. To nic ważne, że z córcią wszystko dobrze a o kg będę myślał po porodzie [emoji3526].

Ja też tak czułam, nawet majtki musiałam kupić o 2 rozmiary większe [emoji23]
 
reklama
Najwiecej się przybiera w 3 trymestrze [emoji16]
A to ile powinnaś przybrać zależy też od Twojej wagi początkowej. Ja tak jak pisałam w pierwszej przybrałam 22kg, a w trzeciej 13kg i w obu osiągnęłam na koniec wagę 70kg gdzie wszyscy mi mówili że oprócz brzucha nic nie przytyłam [emoji16]
U mnie 21kg na plusie wyszło i też mi wszyscy mówili że nie widać że aż tyle 😂 no i trzeci trymestr faktycznie był kluczowy bo do 20tygodnia to ja prawie plaski brzuch miałam a po 30 jak poszło to szok 😆
Na szczęście do wagi wyjściowej zostało mi3kg a Marcelina ma 3,5msc więc dosyć szybko zeszło :)
 
Do góry