reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Najwiecej się przybiera w 3 trymestrze [emoji16]
A to ile powinnaś przybrać zależy też od Twojej wagi początkowej. Ja tak jak pisałam w pierwszej przybrałam 22kg, a w trzeciej 13kg i w obu osiągnęłam na koniec wagę 70kg gdzie wszyscy mi mówili że oprócz brzucha nic nie przytyłam [emoji16]
Ja najgorzej Mialam w drugim, 11 kg. Na początku trzeciego 3 kg, ale schudłam dwa jakoś tak i wyszło że waga póki co stoi, a zaraz 35 TC.
 
reklama
Dziewczyny odebrałam dziś wyniki komórek NK I subpopulacji limfocytów. Zupełnie się na tym nie znam. Jak to wygląda Waszym zdaniem? Immunolog dopiero w styczniu bo dziś dorabiałam resztę badań.
 

Załączniki

  • 20201215_093920.jpeg
    20201215_093920.jpeg
    50,5 KB · Wyświetleń: 60
Ostatnia edycja:
Komórki NK 19.3 % , subpopulacja komórek NK 8.4 %.

A sterydy się podaje przed ciążą czy w ciąży? Jeśli tak to od którego momentu? Zastanawiam się czy mogę już działać w tym cyklu czy odpuścić do styczniowej wizyty u immunologa. Będę u niego w 25 d.c.
Dobrze widzę, ze komórki nk 19,30%? Jeśli tak to duuuuzo za dużo. Dostaniesz sterydy na to w ciąży. Ja miałam 12% i już było za dużo, @Charlotte21 jeszcze więcej miała
 
Komórki NK 19.3 % , subpopulacja komórek NK 8.4 %.

A sterydy się podaje przed ciążą czy w ciąży? Jeśli tak to od którego momentu? Zastanawiam się czy mogę już działać w tym cyklu czy odpuścić do styczniowej wizyty u immunologa. Będę u niego w 25 d.c.
Steryd bierze się od pozytywnego testu, czasem od starań. Ale wydaje mi się że te NK są na tyle wysokie że sam steryd nie wystarczy i będą musiały być jeszcze wylewy przed staraniami. Ja bym z takimi wynikami poczekala ten jeden cykl
 
reklama
Komórki NK 19.3 % , subpopulacja komórek NK 8.4 %.

A sterydy się podaje przed ciążą czy w ciąży? Jeśli tak to od którego momentu? Zastanawiam się czy mogę już działać w tym cyklu czy odpuścić do styczniowej wizyty u immunologa. Będę u niego w 25 d.c.
Ja przyjmowałam tylko w ciąży. Natomiast wcześniej gin mi zrobił „miesiąc testowy” żeby sprawdzić czy te sterydy będą na mnie w ogóle działać i przez miesiąc brałam na spróbowanie. Ale coś mi świta, ze któraś z dziewczyn brała już w czasie starań, choć mogę się mylić
 
Do góry