reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziś ciut lepiej, ale tak to mdłości mam non stop.... stale mi niedobrze, wstrętny posmak w ustach... ciężko mi przez to funkcjonowac
O boziuuuu jak sobie to przypomnę to odechciewa mi się więcej potomstwa ;p
Właśnie to poniekąd sieje we mnie wątpliwości bo kiedyś kiedyś planowałam że jakby się udało to dzieci rok po roku ale każda cisza u mnie to były silne mdłości i wymioty przez cały pierwszy trymestr i nie wiem jak miałabym w takim stanie zająć się rocznikiem.
Jak Ty sobie z tym radzisz?
 
Warto sprawdzić, bo były tu już takie przypadki. Dziewczyna zachodzilas zawsze do strzalu, A po 2 poronieniach zrobiły się jej zrosty i kilka miesięcy nic. Dopiero po drożności zaszła od razu ;)




No chciałam poczekać do świąt, ale skoro już zaczęłam temat, to się wam przyznam. Tak jestem w ciąży ❤❤ dziś 11+4 :) boję się Jak cholera, ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Nie mam niestety czasu przeczytać wszystkich postów, ale teki news?! Gratuluję i chyba każda z nas rozumie takie podejście. Ja też dopiero o ciąży w mówiłam po 1 badaniach prenatalnych, bo cały czas był strach i chyba nigdy się go nie pozbędę. Koniecznie daj znać jak u Was po badaniach :)
To termin podobny jak @mohaaa
 
Nie mam niestety czasu przeczytać wszystkich postów, ale teki news?! Gratuluję i chyba każda z nas rozumie takie podejście. Ja też dopiero o ciąży w mówiłam po 1 badaniach prenatalnych, bo cały czas był strach i chyba nigdy się go nie pozbędę. Koniecznie daj znać jak u Was po badaniach :)
To termin podobny jak @mohaaa
I podobny jak ja :) więc będą same czerwcowe tęczowe dzieciaki :)
 
Dziewczyny które maja tendencje do poronien, kiedy mówicie szefowi o ciazy? Czy myślicie ze można go prosić by nie mówił dalej pozostałym? Przecież szczegóły zwolnienia lekarskiego to bardzo osobista sprawa wiec wydaje mi się ze nie ma potrzeby o tym mówić.
 
Ja powiedziałam po prenatalnych
Dziewczyny które maja tendencje do poronien, kiedy mówicie szefowi o ciazy? Czy myślicie ze można go prosić by nie mówił dalej pozostałym? Przecież szczegóły zwolnienia lekarskiego to bardzo osobista sprawa wiec wydaje mi się ze nie ma potrzeby o tym mówić.
 
reklama
Dziewczyny które maja tendencje do poronien, kiedy mówicie szefowi o ciazy? Czy myślicie ze można go prosić by nie mówił dalej pozostałym? Przecież szczegóły zwolnienia lekarskiego to bardzo osobista sprawa wiec wydaje mi się ze nie ma potrzeby o tym mówić.
A masz L4 na dłużej?
Ja planowałam powiedzieć późno, ale trafiłam na początku do szpitala(4tc) i plany poszły w las 😜
Ja bym powiedziała, z zastrzeżeniem że to poufna informacja.
 
Do góry