reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Warto sprawdzić, bo były tu już takie przypadki. Dziewczyna zachodzilas zawsze do strzalu, A po 2 poronieniach zrobiły się jej zrosty i kilka miesięcy nic. Dopiero po drożności zaszła od razu ;)




No chciałam poczekać do świąt, ale skoro już zaczęłam temat, to się wam przyznam. Tak jestem w ciąży [emoji173][emoji173] dziś 11+4 :) boję się Jak cholera, ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Widziałam Cię już wcześniej na czerwcówkach i zastanawiałam się kiedy dasz nam znać [emoji3590] Oficjalnie gratuluje [emoji3590]
 
reklama
Dziewczyny a w jakim celu warto badać hormony i kiedy ? W ciążę zaszłam poprzednio w pierwszym cyklu starań więc zakładam że problemów z zajściem nie mam i obym nie miała. Ale czy pod kątem utrzymania ciąży warto coś badać? Jeśli tak to co i kiedy ? Czy któryś hormon na etapie starań lub zajscia nie może być zbyt niski lub wysoki?
Dziewczyny z moja @ nadal nic. Zaczynam się powoli martwić, byłam ostatnio u lekarza i mówił że widać że lada moment będzie. Minął tydzień i nadal nic. Robiłam sobie badanie Prolaktyny wyszło 24.9 przy normie do 23.3. Lekarz stwierdził że tu jeszcze mogła być podwyższona po poronieniu. Dla pewności test ciążowy-wyszedł negatywny. Nie wiem co i tym wszystkim myśleć zaraz będzie 7 tygodni od zabiegu.
 
Kurczę no na prolaktynie się nie znam. A jak się czujesz? Albo jeszcze chwilę musisz poczekać na @ albo może jednak ciąża? Jest taka opcja ? Chciałabyś? Bo nie wiem za co trzymać kciuki [emoji6]
Pewnie że bym chciała. Powiem tak byłam 23 na kontroli u gina to mówił że już po owulacji a do tego czasu współżycie było ale z zabezpieczeniem, dopiero po kontroli lekarz mówił że można normalnie. A z objawów mam ból podbrzusza i plecy dolny odcinek ale tak mnie trzyma już 2 tydzień, piersi nie bola w ogóle, oprócz tego senna jestem. W zeszłym tygodniu miałam 1 dniowe brązowe plamienie i myślałam że może się zacznie @, dla pewności byłam 8 u lekarza to mówił że @sie zbliża, że lada dzień będzie ale nic się nie dzieje.
 
No czas pokaże. Skoro o tym marzysz to trzymam kciuki jednak za ciążę [emoji173]
Pewnie że bym chciała. Powiem tak byłam 23 na kontroli u gina to mówił że już po owulacji a do tego czasu współżycie było ale z zabezpieczeniem, dopiero po kontroli lekarz mówił że można normalnie. A z objawów mam ból podbrzusza i plecy dolny odcinek ale tak mnie trzyma już 2 tydzień, piersi nie bola w ogóle, oprócz tego senna jestem. W zeszłym tygodniu miałam 1 dniowe brązowe plamienie i myślałam że może się zacznie @, dla pewności byłam 8 u lekarza to mówił że @sie zbliża, że lada dzień będzie ale nic się nie dzieje.
 
Dziewczyny a w jakim celu warto badać hormony i kiedy ? W ciążę zaszłam poprzednio w pierwszym cyklu starań więc zakładam że problemów z zajściem nie mam i obym nie miała. Ale czy pod kątem utrzymania ciąży warto coś badać? Jeśli tak to co i kiedy ? Czy któryś hormon na etapie starań lub zajscia nie może być zbyt niski lub wysoki?
Bada się by sprawdzić, czy nie ma zaburzeń i czy będzie owulacja itd
Bada się np w podstawowe 3-5dc estrogen, FSH, LH, prolaktynę,
 
reklama
Do góry