reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mam już pomysł jak znowu klinika odprawi mnie z kwitkiem to po proszę ich o zaświadczenie że odmawiają mi i mężowi pomocy w klinice i nie zajmą się nami. Wtedy wezmę napisze skargę do służby zdrowia i wrócę do gin.
Mówiłaś że masz skierowanie, prawda? To ciebie nie odeślą! Będzie dobrze, ja miałam telefoniczna rozmowę i dostałam tyle badań, że sama się dziwię! Będzie dobrze, najważniejsze, żebyście jak najwięcej zrozumieli, skierowania na nowe badania dostaniecie do ręki, mi podali też propozycje placówek specjalistycznych, do których mam się udać na badania immunologiczne, diabetologiczne, endokrynologiczne i inne... Więc raczej łatwo to ogarnąć. Nie będzie tak źle. Nie nastawiaj się bojowo tylko pozytywnie. Ja byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że się mną tak zajęli [emoji846][emoji846][emoji846][emoji846]

EDIT: jak chce coś gdzieś załatwić to uśmiech nr 5 i włączam najmilszy tryb Magdy [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28] wtedy załatwię wszystko. W masce trochę trudno o uśmiech, ale gadaj danke bitte oni to lubią, bo czuja się ważni [emoji6][emoji6][emoji6]
 
reklama
@gigi_ ciesze się, że już wychodzicie do domku, teraz będziecie mogli nacieszyć się Malutką na spokojnie no i mąż w końcu utuli córę 😉

KTO dzisiaj wizytuje?

@młoda1994 Ty masz dziś wizytę u gina? Trzymam kciuki 😉

@monika1708 coś mi świta, że Ty też masz wizytę 🤔
Ja też dziś miałam wizytę, Marcelina waży już 1200g więc kawał dziecka 😄 zdjęcia nie dostałam ale ma duże stopy i długie nogi - to na pewno nie po mnie 😅
 
Mówiłaś że masz skierowanie, prawda? To ciebie nie odeślą! Będzie dobrze, ja miałam telefoniczna rozmowę i dostałam tyle badań, że sama się dziwię! Będzie dobrze, najważniejsze, żebyście jak najwięcej zrozumieli, skierowania na nowe badania dostaniecie do ręki, mi podali też propozycje placówek specjalistycznych, do których mam się udać na badania immunologiczne, diabetologiczne, endokrynologiczne i inne... Więc raczej łatwo to ogarnąć. Nie będzie tak źle. Nie nastawiaj się bojowo tylko pozytywnie. Ja byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że się mną tak zajęli [emoji846][emoji846][emoji846][emoji846]

EDIT: jak chce coś gdzieś załatwić to uśmiech nr 5 i włączam najmilszy tryb Magdy [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28] wtedy załatwię wszystko. W masce trochę trudno o uśmiech, ale gadaj danke bitte oni to lubią, bo czuja się ważni [emoji6][emoji6][emoji6]
W zeszłym roku też miałam skierowanie i mnie zlali. Nawet badań nasienia w klinice nie zrobili a przez telefon pow że mam przynieść 100 euro i abstynencję zrobić 3 dni[emoji2368]

Ja mam nadzieję że teraz jak pojadę to się nami faktycznie zajmą i fajnie by było gdyby to dzisiejsze plamienie przerodziło się w miesiączkę i wtedy w czwartek by mogli zrobić badania hormonów u mnie żebym nie musiała czekać do kolejnego cyklu i marnować czas. Ale zobaczymy jaki mają system.
Ja tu nawet jak są w stosunku do mnie nie grzeczni to ja się zachowuje w porządku zawsze mówię dziękuję proszę dzień dobry do widzenia uśmiech na całą twarz miłego dnia lub weekendu nawet czasami oni mi nie odpowiedzą.

A widziałam na innym wątku że badania nasienia twojego partnera wyszły w porządku także super bardzo się cieszę. Mój już bierze miesiąc czasu w piątek zaczynamy druga partie witamin.

Trochę się stresuje jak do nas podejdą bo jak widać każda klinika inne warunki system zachowania. Nie wiadomo czego się spodziewać.
 
W zeszłym roku też miałam skierowanie i mnie zlali. Nawet badań nasienia w klinice nie zrobili a przez telefon pow że mam przynieść 100 euro i abstynencję zrobić 3 dni[emoji2368]

Ja mam nadzieję że teraz jak pojadę to się nami faktycznie zajmą i fajnie by było gdyby to dzisiejsze plamienie przerodziło się w miesiączkę i wtedy w czwartek by mogli zrobić badania hormonów u mnie żebym nie musiała czekać do kolejnego cyklu i marnować czas. Ale zobaczymy jaki mają system.
Ja tu nawet jak są w stosunku do mnie nie grzeczni to ja się zachowuje w porządku zawsze mówię dziękuję proszę dzień dobry do widzenia uśmiech na całą twarz miłego dnia lub weekendu nawet czasami oni mi nie odpowiedzą.

A widziałam na innym wątku że badania nasienia twojego partnera wyszły w porządku także super bardzo się cieszę. Mój już bierze miesiąc czasu w piątek zaczynamy druga partie witamin.

Trochę się stresuje jak do nas podejdą bo jak widać każda klinika inne warunki system zachowania. Nie wiadomo czego się spodziewać.

No niestety zdarzają się buraki... Ja mam naprawdę szczęście i u mnie pełna profeska wszędzie, jestem mega zadowolona i to daje mi sile do działania!

A jeśli w tej klinice nic nie osiągniesz to leć do następnej. W końcu znajdzie się ta, gdzie i ty będziesz czula się dobrze, bo się tobą profesjonalnie zajmą. Ja też jestem w drugiej z kolei, bo w tej pierwszej nie podobało mi się, byłam na infoabend. Potem wysłałam partnera na badanie nasienia i wyszło tragicznie, pojedyncze plemniki, no ale to wiesz.

Poszedł do lekarza a tu wyniki w porządku, a ja już in vitro planowałam!!!!

No ja właśnie dziś dostałam okres i też będę dzwonić na badania hormonów, żeby mi w 3 dc zrobili. Powodzenia!!!!!


EDIT: nie wiem czy Partner będzie musiał płacić za to badania nasienia, ale miał skierowanie od hausarzt do urologa, a za to pierwsze zapłacił, ale było podstawowe, nie wszystkie potrzebne wyniki były wpisane i zapłaciłam 26 euro. Ale jak przyjdzie rachunek to zapłacę...
 
No niestety zdarzają się buraki... Ja mam naprawdę szczęście i u mnie pełna profeska wszędzie, jestem mega zadowolona i to daje mi sile do działania!

A jeśli w tej klinice nic nie osiągniesz to leć do następnej. W końcu znajdzie się ta, gdzie i ty będziesz czula się dobrze, bo się tobą profesjonalnie zajmą. Ja też jestem w drugiej z kolei, bo w tej pierwszej nie podobało mi się, byłam na infoabend. Potem wysłałam partnera na badanie nasienia i wyszło tragicznie, pojedyncze plemniki, no ale to wiesz.

Poszedł do lekarza a tu wyniki w porządku, a ja już in vitro planowałam!!!!

No ja właśnie dziś dostałam okres i też będę dzwonić na badania hormonów, żeby mi w 3 dc zrobili. Powodzenia!!!!!


EDIT: nie wiem czy Partner będzie musiał płacić za to badania nasienia, ale miał skierowanie od hausarzt do urologa, a za to pierwsze zapłacił, ale było podstawowe, nie wszystkie potrzebne wyniki były wpisane i zapłaciłam 26 euro. Ale jak przyjdzie rachunek to zapłacę...
Oj są buraki są. Oni mi tu wmawiają że metformina nie pomaga i żaden lekarz nie chce dać recepty a z pl nie mam jak ściągać. Zacznę zażywać berberyne bo ona ma lepsze zastosowanie niż metformina.

Ja bym wolała żeby badanie nasienia było zrobione w klinice a nie u urologa. W klinice robią pod kątem płodności a nie urologicznym (tak mi urolog w zeszłym roku tłumaczył jak byliśmy) ale hormony mojego m wyszły wzorowe ja takich nie mam[emoji2368]

Napewno macie szanse na ciąże naturalna więc na in vitro się nie szykuj jeszcze bo zapewne nie będzie potrzebne i ja w to wierze.

Bije od ciebie taka pozytywna energia [emoji4] też bym tak chciała. Może będzie mi to dane po spotkaniu w klinice.

Co do hormonów to mam nadzieję że klinika mi zrobi między 2-5dc bo endo w zeszłym roku zrobił mi hormony dzień przed @ i stwierdził że są ok. A wiadomo że testosteronu lh fsh estradiol SHBG robi się w odpowiednim dc ale endo mądrzejszy więc no.

Tobie również życzę powodzenia i oby wyniki wyszły w porządku i żeby się udało szybko zajść w ciążę i ja donosić z finałem.
 
Ja też dziś miałam wizytę, Marcelina waży już 1200g więc kawał dziecka 😄 zdjęcia nie dostałam ale ma duże stopy i długie nogi - to na pewno nie po mnie 😅


Super 😍 u Ciebie to połowa pewnie i dalej 🤭 czas leci. Imię piękne Marcelinka 🥰 a Ty jak się czujesz? Już brzuszek bardziej ciążowy? 😁


@monika1708 wiem, że nie takie straszne już robiłam kilka zastrzyków 🤭 ja ogólnie na igłę źle reaguje jak nie widzę to spoko niech kłuję ale jak raz spojrzałam jak mi krew miała pobrać to z automatu rękę zabrałam. Myślałam, że mnie zje w tym labie 🤭 ale ładnie przeprosiłam. Jak miałam zszywana rękę, a w druga podawali szczepionkę na tezec to wolałam patrzeć jak zszywa 😁🤭

Byłaś u okulisty? Coś Ci powiedzieć ciekawego skąd te bóle?
 
Ostatnia edycja:
Cześć, dziewczyny.
Mam problem. Ostatnio po poronieniu przyszedł okres był bardzo bolacy. Wczoraj się skonczyl. A dziś nagle pojawiło się plamienie żywą krwią. Nie wiem czy to normalne , martwię się.
 
reklama
Jakoś szybko ten okres po poronieniu??
No niestety zdarzają się buraki... Ja mam naprawdę szczęście i u mnie pełna profeska wszędzie, jestem mega zadowolona i to daje mi sile do działania!

A jeśli w tej klinice nic nie osiągniesz to leć do następnej. W końcu znajdzie się ta, gdzie i ty będziesz czula się dobrze, bo się tobą profesjonalnie zajmą. Ja też jestem w drugiej z kolei, bo w tej pierwszej nie podobało mi się, byłam na infoabend. Potem wysłałam partnera na badanie nasienia i wyszło tragicznie, pojedyncze plemniki, no ale to wiesz.

Poszedł do lekarza a tu wyniki w porządku, a ja już in vitro planowałam!!!!

No ja właśnie dziś dostałam okres i też będę dzwonić na badania hormonów, żeby mi w 3 dc zrobili. Powodzenia!!!!!


EDIT: nie wiem czy Partner będzie musiał płacić za to badania nasienia, ale miał skierowanie od hausarzt do urologa, a za to pierwsze zapłacił, ale było podstawowe, nie wszystkie potrzebne wyniki były wpisane i zapłaciłam 26 euro. Ale jak przyjdzie rachunek to zapłacę...
 
Do góry