reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Paula919191 obym to była ja!! Będę walczyć jak lwica o ten wolny brzuszek haha [emoji28][emoji23]
Ooo to czekam na zdjęcia z sesji brzuszkowej [emoji3059] cieszę się, że dobrze znosisz ciążę. Ty też jesteś na heparynie?


@M@lly jak tam wizyta? [emoji8]
Ja w listopadzie, ewentualnie zarezerwuje dla Ciebie [emoji23] jak do tego czasu się nie uda [emoji14]
 
reklama
Tak :/ dziś się źle wbilam i zrobilam sobie mega siniaka :/ zrosty się robią, siniaki...ale trzeba to przetrwać :)
Ale ten czas szybko leci! 😁 ciąża innych kobiet uciekać zdecydowanie szybciej 🤗 super że dobrze się czujesz w tej ciąży. To jak u ciebie z kilogramami? Ja pomimo tego że byłam przed ciążą naprawdę szczupła to 20 kg przytyłam. I głupia uwierzyłam że po porodzie wszystko zejdzie tak mówili mi. 😂 u mnie to się nie sprawdziło Zeszło tylko książkowe 10 kg a 10 zostało tak na pamiątkę. Mówi że jak będę karmić piersią to też będę chudła. karmy już dwa i pół tygodnia a waga stoi w miejscu🙈🍼 dziwny ze mnie przypadek. A co do zastrzyków to ja miałam na odwrót im bardziej miałam na piękną skórę tym zastrzyki szumi znacznie lepiej zbierałam już mocno po boku pod koniec ciąży. W ogóle nie wbiłam niedaleko od brzucha tylko cały czas w bok. 🙂 teraz po ciąży mam jeszcze brać sześć tygodni w połogu i muszę powiedzieć że Teraz dopiero bolą. Skóra jest wiotka już po zastrzykach i strasznie boli wbijanie. Gdzie ja w ciąży lubiłam wbijanie zastrzyków dawało mi to poczucie bezpieczeństwa. 😂
Przepraszam że nie pamiętam ale teraz żyję trochę w innym świecie u ciebie będzie dziewczynka czy chłopczyk? 🤗
Jak już weszłam na forum to Pochwalę się moją dziewczynką ❤
 

Załączniki

  • 20200601_195850.jpg
    20200601_195850.jpg
    578,7 KB · Wyświetleń: 64
Ale ten czas szybko leci! 😁 ciąża innych kobiet uciekać zdecydowanie szybciej 🤗 super że dobrze się czujesz w tej ciąży. To jak u ciebie z kilogramami? Ja pomimo tego że byłam przed ciążą naprawdę szczupła to 20 kg przytyłam. I głupia uwierzyłam że po porodzie wszystko zejdzie tak mówili mi. 😂 u mnie to się nie sprawdziło Zeszło tylko książkowe 10 kg a 10 zostało tak na pamiątkę. Mówi że jak będę karmić piersią to też będę chudła. karmy już dwa i pół tygodnia a waga stoi w miejscu🙈🍼 dziwny ze mnie przypadek. A co do zastrzyków to ja miałam na odwrót im bardziej miałam na piękną skórę tym zastrzyki szumi znacznie lepiej zbierałam już mocno po boku pod koniec ciąży. W ogóle nie wbiłam niedaleko od brzucha tylko cały czas w bok. 🙂 teraz po ciąży mam jeszcze brać sześć tygodni w połogu i muszę powiedzieć że Teraz dopiero bolą. Skóra jest wiotka już po zastrzykach i strasznie boli wbijanie. Gdzie ja w ciąży lubiłam wbijanie zastrzyków dawało mi to poczucie bezpieczeństwa. 😂
Przepraszam że nie pamiętam ale teraz żyję trochę w innym świecie u ciebie będzie dziewczynka czy chłopczyk? 🤗
Jak już weszłam na forum to Pochwalę się moją dziewczynką ❤
W ciąży przytylam 35kg. Po porodzie zgubiłam z 10kg, ale reszta to praca własna i zdrowa dieta. A kp naprawdę pomaga chudnac, ale potrzeba paru miesięcy. Także jeszcze jest czas:)
 
@Paula919191 wezmę się za robotę w takim razie haha [emoji23]

@monika1708 oby udało się wcześniej ale zawsze to jakaś alternatywa [emoji16]

@annkow111 widze właśnie, że mogę na Was liczyć [emoji3590] jestem bardzo wdzięczna. Powoli wychodzimy na prostą oby już tylko z górki [emoji6] a jak tam u Was? [emoji8]
Trzymam za Was kciuki cały czas [emoji846]
 
@Charlotte21 ojojoj Miłka jest przeurocza, 🥰🥰🥰 dalej taki uparciuszek? 😉
Dodatkowymi kg się nie przejmuj wszystko zgubisz, zobaczysz 😉😘
Czasem jest taki dzień że jest uparty Już wiem jak dzisiaj. 😁 dosłownie ciągle by siedziała na piersi i usypiała na niej. A ja muszę jeść żeby mieć Czym karmić nie możemy się dogadać😄😁😅 ale już teraz lepiej się znamy już karmimy się na piersi i nawet już bez kapturków. Przybiera na masie. Więc jestem naprawdę zadowolona i cieszy się z każdego grama 😄😁 czytałam Poste i mam nadzieję że dla ciebie będzie brzuszek w sierpniu ✊✊✊
 
reklama
@Charlotte21 super, że już kp idzie lepiej i mała przybiera. Cieszę się 🥰 może przejmę kto wie no ale na nic się nie nastawiam. Powoli małymi kroczkami bo nakręcanie się też w niczym nie pomaga.
 
Do góry