reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@gigi_ ciesze się, że już wychodzicie do domku, teraz będziecie mogli nacieszyć się Malutką na spokojnie no i mąż w końcu utuli córę [emoji6]

KTO dzisiaj wizytuje?

@młoda1994 Ty masz dziś wizytę u gina? Trzymam kciuki [emoji6]

@monika1708 coś mi świta, że Ty też masz wizytę [emoji848]
Hej kochana, ja już miałam wizytę i usg [emoji846] następna 19 czerwca a usg jakoś w lipcu.
Co u Ciebie?
 
reklama
@M@lly to trzymam kciuki za wizytę [emoji8] może będzie już widać serduszko. A jak radzisz sobie z zastrzykami?


@młoda1994 no widać, że lekarz się zaangażował. Takie endo to już może być na dniach @. Oby Lekarz nie zadzwonił z tymi wynikami. Jak na razie wszystko zmierza a dobrym kierunku, cieszę się [emoji8]
Mam nadzieję że max jutro wstanę i będzie miesiączka. Brzuch mnie mocno pobolewa od 2 dni także coś na rzeczy jest.

Jak zobaczyłam krew na gumce po zakończeniu usg to się ucieszyłam jak głupia[emoji4] poczekam do jutra i jak się rozkręci to zaczynam zażywać olej z wiesiołka i ovulomed max. Dietetyczka też poleciła berberyne, magnez, cynamon jako dodatek do jedzenia i shejkow oraz metylowane wit które już biorę od kilku dni.
 
Myślę że będzie ;). Całkiem chodź mam wrażenie że ta igła od heparyny jest strasznie tępa. I nieraz muszę robić dwa podejścia. Mam wrażenie że już nie mam pustego miejsca i chyba robią mi się zrosty bo co jakiś czas mnie boli w miejscu kłócia noi cały brzuch w siniakach. Biorę też insulinę ale ta igła jest mega cienka/ostra i gładko wchodzi w udo tylko strasznie śmierdzi. Mimo wszystko wolę robić zastrzyki z insuliny niż heparyny. Szkoda że do heparyny nie ma pistoletu do wszczykiwania i takich małych i ostrych igieł.
Martwi mnie jedna rzecz kilka dni temu jak klulam palec do glukometru krew leciała i bez problemu mogłam pobrać krew na pasek a teraz muszę kłuć się po 2 razy by starczyło krwi na pasek. Chodź wieczorem takiego problemu przeważnie nie mam.
Ja tak czasami mam z tą krwią, wtedy naciskam trochę palec żeby więcej poleciało [emoji2368]
 
Ja właśnie zarwz wychodzę do okulisty bo od piątku boli mnie oko i głowa [emoji2368]
Przy okazji zbadam ten mój zepsuty wzrok [emoji23]
 
@M@lly igly czasami mogą się trafić tępe fakt. Też miałam siniaki ale jak mąż mi zrobił tak powoli wpuszczał, że siniak na pół brzucha 🤭 najmniej bolało jak robiłam szybko i w pozycji stojącej 😁
Tutaj dziewczyny dzielnie dały radę z zastrzykami to i Ty sobie poradzisz ❤


@monika1708 no tak Już pamiętam nawet zdjęcie Maluszka 🥰🥰🥰 jak się czujesz?
U mnie na razie wszystko Oki. Od czwartku urlop i ttoche odetchne 😉
Edit. Ja ostatnio tez mam taki problem z okiem i chyba to od tego sztucznego światła i komputera plus zmęczenie 😅


@młoda1994 super, że u Ciebie zmierza powoli wszystko w dobrym kierunku. Jeszcze żeby klinika stanęła na wysokości zadania i będzie git 💪
 
@M@lly igly czasami mogą się trafić tępe fakt. Też miałam siniaki ale jak mąż mi zrobił tak powoli wpuszczał, że siniak na pół brzucha [emoji2960] najmniej bolało jak robiłam szybko i w pozycji stojącej [emoji16]
Tutaj dziewczyny dzielnie dały radę z zastrzykami to i Ty sobie poradzisz [emoji173]


@monika1708 no tak Już pamiętam nawet zdjęcie Maluszka [emoji3059][emoji3059][emoji3059] jak się czujesz?
U mnie na razie wszystko Oki. Od czwartku urlop i ttoche odetchne [emoji6]
Edit. Ja ostatnio tez mam taki problem z okiem i chyba to od tego sztucznego światła i komputera plus zmęczenie [emoji28]


@młoda1994 super, że u Ciebie zmierza powoli wszystko w dobrym kierunku. Jeszcze żeby klinika stanęła na wysokości zadania i będzie git [emoji123]
Ja kiedyś miałam zapalenie dna oka i miałam podobne objawy więc lepiej to sprawdzić. Czuję się ok. Od wczoraj biodra mnie strasznie bolą że ledwo chodzę, jak babcia [emoji23] wczoraj miałam megadlosci ale dziś przeszło [emoji846]
 
@M@lly igly czasami mogą się trafić tępe fakt. Też miałam siniaki ale jak mąż mi zrobił tak powoli wpuszczał, że siniak na pół brzucha [emoji2960] najmniej bolało jak robiłam szybko i w pozycji stojącej [emoji16]
Tutaj dziewczyny dzielnie dały radę z zastrzykami to i Ty sobie poradzisz [emoji173]


@monika1708 no tak Już pamiętam nawet zdjęcie Maluszka [emoji3059][emoji3059][emoji3059] jak się czujesz?
U mnie na razie wszystko Oki. Od czwartku urlop i ttoche odetchne [emoji6]
Edit. Ja ostatnio tez mam taki problem z okiem i chyba to od tego sztucznego światła i komputera plus zmęczenie [emoji28]


@młoda1994 super, że u Ciebie zmierza powoli wszystko w dobrym kierunku. Jeszcze żeby klinika stanęła na wysokości zadania i będzie git [emoji123]
Mam już pomysł jak znowu klinika odprawi mnie z kwitkiem to po proszę ich o zaświadczenie że odmawiają mi i mężowi pomocy w klinice i nie zajmą się nami. Wtedy wezmę napisze skargę do służby zdrowia i wrócę do gin.
 
Ja tak czasami mam z tą krwią, wtedy naciskam trochę palec żeby więcej poleciało [emoji2368]

Naciskam ale nic to nie daje. Ja w sumie dziś klulam na 3 Mierzenia cukru chyba z 7 razy.

@M@lly igly czasami mogą się trafić tępe fakt. Też miałam siniaki ale jak mąż mi zrobił tak powoli wpuszczał, że siniak na pół brzucha 🤭 najmniej bolało jak robiłam szybko i w pozycji stojącej 😁
Tutaj dziewczyny dzielnie dały radę z zastrzykami to i Ty sobie poradzisz ❤


@monika1708 no tak Już pamiętam nawet zdjęcie Maluszka 🥰🥰🥰 jak się czujesz?
U mnie na razie wszystko Oki. Od czwartku urlop i ttoche odetchne 😉
Edit. Ja ostatnio tez mam taki problem z okiem i chyba to od tego sztucznego światła i komputera plus zmęczenie 😅


@młoda1994 super, że u Ciebie zmierza powoli wszystko w dobrym kierunku. Jeszcze żeby klinika stanęła na wysokości zadania i będzie git 💪
Na 10 może 2 nie były tępe. Zastanawiam się czy nie mogę zacząć wbijać heparyny w udo może tam jest cieńsza skóra? Zapytam dziś gina. Sama robię bo mąż w pracy.
 
reklama
Ja jak insulinę wbijam to się boję że bobasa uszkodzę [emoji21]
A gdzie wbijasz w udo czy brzuch? Ja mam fajny pistolet i jedynie zapach mi przeszkadza. Wczoraj wbijałam 10j.i nareszcie cukier na czczo poniżej ,90


@młoda1994 myślę że to dobry pomysł.
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-06-02-12-23-25-908_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-06-02-12-23-25-908_com.android.chrome.jpg
    114,3 KB · Wyświetleń: 42
Do góry