reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja jestem zwolennikiem naturalnych poronień. Aczkolwiek wiadomo, że nie zawsze się to udaje. Co do tego czasu od zatrzymania ciąży do ewentualnych komplikacji chyba nie ma co demonizować. Ile z nas poroniło zaraz po wizycie i chodziło z martwą ciąża przez miesiac, do kolejnej wizyty, bo nie miało o stracie pojęcia. Dopóki jest się pod opieką lekarza to nie ma co panikować.
@AnSalie co do poronienia naturalnego po cc i to z nieprawidłowościami z raną może być problem. Ja oczysciłam się sama ale byłam ponad 8lat po cc. Często fragmenty łożyska, czy nawet całe jajo płodowe wrasta w ranę, wtedy bez łyżeczkowania ani rusz.
A jeśli chodzi o zastrzyk w przypadku Rh- skontaktuj się z ginem. Osobiście mam grupę z Rh+ , ale po tym jak trafiłam do szpitala wieczorem, rano zlecili badania żeby potwierdzić moją grupę krwi. Nikt nie czekał na koniec krwawienia, tylko odrazu pojawił się temat ewentualnego podania immunoglobuliny.
Już chyba jestem po...
ok 15 zaczęły się takie delikatne skurcze, od 16:30 zaczęłam zwijać się z bólu z powodu tak okropnie bolesnych skurczy. W skali boli oceniałbym to 9/10, chyba nigdy mnie nic tak okropnie nie bolało. Ogólnie musiałam co chwile chodzić do toalety i tylko wtedy krwawiłam i wtedy wylatywało trochę skrzepów. Miałam możliwość dostać ketonal domięśniowo i dostałam go o przed 18. Bardzo pomógł mi przeciwbólowo i brzuch wtedy nie bolał cały czas tylko co chwile łapały mnie skurcze. Poszłam pod prysznic, tam spędziłam jakieś 30min i trochę skrzepów wyleciało, ale powiem wam szczerze, ze nie wiem czy to wszystko. Po prysznicu jak ręka odjął, teraz tylko delikatne krwawienie jak chodzę do toalety.
Immunoglobuline mam dostać jutro rano. Wizyta u lekarza w czwartek. Mam nadzieje, ze oczyściłam się w całości chociaż bardzo się obawiam, ze jednak nie... :(
 
reklama
Ooo ;). Jest nadzieja



A ten lekarz przyjmuje odpłatnie czy na ubezpieczenie ? Może uda Ci się go namówić na badania. Może powiedz że masz napady bóli. I sam da na badania.
Z ubezpieczenia. U mnie ciężko o lekarza prywatnie. Jedynie co widziałam to logopeda jest i z ubezpieczenia i prywatnie.

Tak poza tym jak już klinika się mną zajmie to do gin nie będę już wracać bo każdy problem będzie omawiany i rozwiązywany w klinice
 
Powtórzyłam test jest biały[emoji4] podejrzewam że w zeszłym tygodniu wyłapał betę hcg ta końcówkę a 20.04 u gin w labo była pomyłka. Nawet pod światło żadnej kreski nie ma.

Krwawienia nadal nie ma[emoji2368]
 
@młoda1994 powiedz o IP i może powtórzy betę, nie mów nic o testach 😉 @M@lly dobrze radzi troszkę naciągnij prawdę i moze coś ugrasz 😉


@gigi_ jak tam Kochana już tulisz Blankę? 🥰

@M@lly przyrost według mnie jest dobre i nie masz powodów do zmartwień ❤️ kiedy masz wizytę?
 
@młoda1994 powiedz o IP i może powtórzy betę, nie mów nic o testach 😉 @M@lly dobrze radzi troszkę naciągnij prawdę i moze coś ugrasz 😉


@gigi_ jak tam Kochana już tulisz Blankę? 🥰

@M@lly przyrost według mnie jest dobre i nie masz powodów do zmartwień ❤ kiedy masz wizytę?
Dopiero 2.06. próbowałam się umówić gdziekolwiek by mieć badania na NFZ to umówiłam się o wczoraj o 11 na dziś. A o 17 dzwoni do mnie babka czy to pilne bo są tylko tele porady. Po co mi taka porada? Zrezygnowałam.
 
Dopiero 2.06. próbowałam się umówić gdziekolwiek by mieć badania na NFZ to umówiłam się o wczoraj o 11 na dziś. A o 17 dzwoni do mnie babka czy to pilne bo są tylko tele porady. Po co mi taka porada? Zrezygnowałam.
To jest jakaś masakra z tymi telepordami.... Ale teraz faktycznie jeśli masz leki to na wizytę możesz śmiało poczekać aż będzie serduszko ;) bo teraz i tak nic nie zobaczysz na usg
 
@młoda1994 powiedz o IP i może powtórzy betę, nie mów nic o testach [emoji6] @M@lly dobrze radzi troszkę naciągnij prawdę i moze coś ugrasz [emoji6]


@gigi_ jak tam Kochana już tulisz Blankę? [emoji3059]

@M@lly przyrost według mnie jest dobre i nie masz powodów do zmartwień [emoji3590] kiedy masz wizytę?
On będzie widział że byłam na IP bo lekarz pow że wyśle do niego info ze byłam i z jakiego powodu.
 
reklama
@M@lly to już niedługo jak masz wszystkie leki jakie Potrzebujesz w ciąży to możesz poczekać może już będzie serduszko 😘
To jest jakaś masakra z tymi telepordami.... Ale teraz faktycznie jeśli masz leki to na wizytę możesz śmiało poczekać aż będzie serduszko ;) bo teraz i tak nic nie zobaczysz na usg
Dzięki. Tele porady gdy chodzi o skierowanie czy recepte jak dla mnie są ok. Ale nie jeśli pacjent chcę porozmawiać, poradzić się lub trzeba go zbadać.
Udało mi się umówić do jakiegoś na NFZ na jutro. Zobaczymy co i jak. Chciałabym badania otrzymywać na NFZ dlatego mi zależy i tak będę się słuchać lekarza do którego chodzę prywatnie.
A czy mam wszystkie leki? Tak naprawdę okaże się za 2-4 tyg czy coś dały. Biorę acard 150, dupek 2x1, heparynę 0.4, kwas foliowy 5mg i kwasy dba. Od niedzieli strasznie boli mnie głowa. Wyczytałam że to może byc skutek uboczny dupka chyba poproszę gina o zmianę na luteinę.

Mam wyniki krwi.
Tak jak myślałam cukier wysoki.
TSH i płytki nie za niskie ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-05-26-12-48-31-284_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-05-26-12-48-31-284_com.android.chrome.jpg
    133,5 KB · Wyświetleń: 58
  • Screenshot_2020-05-26-12-49-32-676_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-05-26-12-49-32-676_com.android.chrome.jpg
    119 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
Do góry