reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzięki. Tele porady gdy chodzi o skierowanie czy recepte jak dla mnie są ok. Ale nie jeśli pacjent chcę porozmawiać, poradzić się lub trzeba go zbadać.
Udało mi się umówić do jakiegoś na NFZ na jutro. Zobaczymy co i jak. Chciałabym badania otrzymywać na NFZ dlatego mi zależy i tak będę się słuchać lekarza do którego chodzę prywatnie.
A czy mam wszystkie leki? Tak naprawdę okaże się za 2-4 tyg czy coś dały. Biorę acard 150, dupek 2x1, heparynę 0.4, kwas foliowy 5mg i kwasy dba. Od niedzieli strasznie boli mnie głowa. Wyczytałam że to może byc skutek uboczny dupka chyba poproszę gina o zmianę na luteinę.

Mam wyniki krwi.
Tak jak myślałam cukier wysoki.
TSH i płytki nie za niskie ?
Nie wyznaje się w tym cukrze w takich jednostkach :p A tsh idealne. Płytki tez są okej
 
reklama
Jesteś w ciąży prawda? Tsh w sam raz no a cukier za wysoki niestety. Płytki w normie:)
Dzięki. Tele porady gdy chodzi o skierowanie czy recepte jak dla mnie są ok. Ale nie jeśli pacjent chcę porozmawiać, poradzić się lub trzeba go zbadać.
Udało mi się umówić do jakiegoś na NFZ na jutro. Zobaczymy co i jak. Chciałabym badania otrzymywać na NFZ dlatego mi zależy i tak będę się słuchać lekarza do którego chodzę prywatnie.
A czy mam wszystkie leki? Tak naprawdę okaże się za 2-4 tyg czy coś dały. Biorę acard 150, dupek 2x1, heparynę 0.4, kwas foliowy 5mg i kwasy dba. Od niedzieli strasznie boli mnie głowa. Wyczytałam że to może byc skutek uboczny dupka chyba poproszę gina o zmianę na luteinę.

Mam wyniki krwi.
Tak jak myślałam cukier wysoki.
TSH i płytki nie za niskie ?
 
Dzięki. Tele porady gdy chodzi o skierowanie czy recepte jak dla mnie są ok. Ale nie jeśli pacjent chcę porozmawiać, poradzić się lub trzeba go zbadać.
Udało mi się umówić do jakiegoś na NFZ na jutro. Zobaczymy co i jak. Chciałabym badania otrzymywać na NFZ dlatego mi zależy i tak będę się słuchać lekarza do którego chodzę prywatnie.
A czy mam wszystkie leki? Tak naprawdę okaże się za 2-4 tyg czy coś dały. Biorę acard 150, dupek 2x1, heparynę 0.4, kwas foliowy 5mg i kwasy dba. Od niedzieli strasznie boli mnie głowa. Wyczytałam że to może byc skutek uboczny dupka chyba poproszę gina o zmianę na luteinę.

Mam wyniki krwi.
Tak jak myślałam cukier wysoki.
TSH i płytki nie za niskie ?
To moje cukry robione na początku ciąży [emoji2368]
Screenshot_20200420_182006_com.diagplus.jpeg
 
Dzięki. Tele porady gdy chodzi o skierowanie czy recepte jak dla mnie są ok. Ale nie jeśli pacjent chcę porozmawiać, poradzić się lub trzeba go zbadać.
Udało mi się umówić do jakiegoś na NFZ na jutro. Zobaczymy co i jak. Chciałabym badania otrzymywać na NFZ dlatego mi zależy i tak będę się słuchać lekarza do którego chodzę prywatnie.
A czy mam wszystkie leki? Tak naprawdę okaże się za 2-4 tyg czy coś dały. Biorę acard 150, dupek 2x1, heparynę 0.4, kwas foliowy 5mg i kwasy dba. Od niedzieli strasznie boli mnie głowa. Wyczytałam że to może byc skutek uboczny dupka chyba poproszę gina o zmianę na luteinę.

Mam wyniki krwi.
Tak jak myślałam cukier wysoki.
TSH i płytki nie za niskie ?
Pij dużo wody , też miałam na początku bóle głowy. Musisz wypić 2l wody + jakieś kawy i herbaty.
 
Czy któraś z Was miała podwyższone IG w morfologii ? Co to może oznaczać?
Do tego przy analizie moczu nie mam informacji o bakteriach. Jakby laboratorium zapomniało...
 
Czy któraś z Was miała podwyższone IG w morfologii ? Co to może oznaczać?
Do tego przy analizie moczu nie mam informacji o bakteriach. Jakby laboratorium zapomniało...
Jak nie ma bakterii to u mnie nie było takiej pozycji. Jak się pojawiały to i pozycja w opisie badania była.
 
reklama
@Kamy_czek Mój gin też kazał zostawić nadżerkę w spokoju i zajął się nią po ciąży. Ja miałam wymrażaną. Podobno po takim zabiegu trzeba wstrzymać się ze staraniami na min pół roku. Ale to wszystko zależy jak dużą masz zmianę. A to badanie to nie jest po prostu kolposkopia? Jeśli będą Ci pobierać wycinek na hist-pat, to nikt nie będzie usuwał zmiany nie wiedząc, co to za zmiana. Ja bym poczekała na wynik badania, a dopiero potem decydowała, co dalej.
Czy nadżerka w ciąży może powodować , że upławy są lekko różowe ?
 
Do góry