reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@nnat. @witch84
Właśnie też tak myślę, że nie ma bakterii w moczu to nie ma tej pozycji na liście.
Z tym podwyższonym IG to czytałam, że może świadczyć o jakiejś infekcji w organizmie. Powiązałabym to z ostatnim pieczeniem i bólem w okolicach intymnych.
Kontaktowałam się z lekarzem i kazal brać na razie probiotyk dopochwowo np. InVag a na wizycie zobaczymy co dalej.
Zawsze cos...
Mam tylko nadzieję, że do wizyty będę mieć wyniki z testu Pappa.

@monika1708 Ty już masz komplet badań?
 
Na czczo mam zawsze powyżej 90 bliżej 100 kilka razy nawet 140

Staram się pić dużo. Ale ekspres mi się zepsuł i brak kawy ;(
Ja miałam na czczo glukozę 82 i na razie lekarz nie kazał robić krzywej cukrowej. W sumie nigdy tego nie robiłam. Przy jakiej wartości są wskazania na krzywa? Albo kiedy najlepiej w ciąży wykonać?
 
Czy któraś z Was miała podwyższone IG w morfologii ? Co to może oznaczać?
Do tego przy analizie moczu nie mam informacji o bakteriach. Jakby laboratorium zapomniało...
IG naturalnie wzrasta w ciąży ;) miałam sporo poza granice przez cały czas. Pytałam z 3 razy o to lekarza.;) normy w morfologii też są inne.
 
Skierowanie na krzywą dają jakbyś miała 92 wzwyż wynik. A każda ciężarna robi krzywą od 24-26 tyg :)
Ja miałam na czczo glukozę 82 i na razie lekarz nie kazał robić krzywej cukrowej. W sumie nigdy tego nie robiłam. Przy jakiej wartości są wskazania na krzywa? Albo kiedy najlepiej w ciąży wykonać?
 
@nnat. @witch84
Właśnie też tak myślę, że nie ma bakterii w moczu to nie ma tej pozycji na liście.
Z tym podwyższonym IG to czytałam, że może świadczyć o jakiejś infekcji w organizmie. Powiązałabym to z ostatnim pieczeniem i bólem w okolicach intymnych.
Kontaktowałam się z lekarzem i kazal brać na razie probiotyk dopochwowo np. InVag a na wizycie zobaczymy co dalej.
Zawsze cos...
Mam tylko nadzieję, że do wizyty będę mieć wyniki z testu Pappa.

@monika1708 Ty już masz komplet badań?
Tak [emoji846] a co tam?
 
Witam dziewczyny, mam 21 lata od października staramy się z narzeczonym o dziecko w pierwszym cyklu starań ciaza jednak poronienie zatrzymane na etapie 5 tc- oczyściłam się samoistnie. Po 4 miesiącach nieudanych starań wykonaliśmy badanie nasienia było on dosyć słabe- niska ruchliwość morfologia 3%. W 5 cykly starań nie pokładaliśmy nadziei z uwagi na wyniki- narzeczony poszedł do androloga dostał suplementy i wykonal posiew nasienia- w nasieniu wyszły bakterie w dużej ilości. Po odebrania posiewu nasienia po tygodniu wykonała test ciazowy bo spóźniała się miesiączka, szok dwie kreski.. od razu po konsultacji z lekarzem przyjmowałam luteina i duphaston beta rosła ksiazkowo. Jednak na wczorajszej wizycie brak serduszka- po raz kolejny poronienie zatrzymane tym razem na etapie 6tc +2 dni beta hcg 25 tysięcy.. czy orientujecie się czy jest szansa na samoistne oczyszczenie się w takiej sytuacji? W czwartek mam mieć zabieg jednak jestem do niego negatywnie nastawiona:( zamówiłam pakiet badań genetycznych po poronieniu dla siebie, narzeczony już wyleczył bakterie. Czy bakteria mogła być przyczyna dwóch poronień ?
 
Na czczo w ciąży norma do 92, godzinę po posiłku do 140 [emoji846]
Dzwoniłam do diabetologa prywatnie do którego chodziłam w poprzedniej ciąży i mam zrobić zwykłą glukozę drugi raz i na tej podstawie da mi insulinę. Ja miałam znów robioną oggt i insulinę po obciążeniu w lutym. Stwierdził że w czasie covida jeśli nie najlepiej się czuje to bez ogtt patrząc na moją historię chorobowa da mi insulinę. Jaką dawkę bierzesz? Oprócz tego trzymasz dietę i mierzysz glukometrem ?
 
reklama
Do góry