reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@monika1708 Mimo że miałam zabieg w 11tc, a ciąża zatrzymała się ok 8tc, to nie miałam plamień. Od ok 5tc miałam jedynie taki śluz koloru kawy z mlekiem, więc nie panikowałam. Teoretycznie u Ciebie powinno niedługo pojawić się krwawienie, skoro beta była niska. Ja bym jednak poszła do lekarza, by sprawdził czy wszystko jest w porządku i że możesz czekać.
 
@monika1708 Mimo że miałam zabieg w 11tc, a ciąża zatrzymała się ok 8tc, to nie miałam plamień. Od ok 5tc miałam jedynie taki śluz koloru kawy z mlekiem, więc nie panikowałam. Teoretycznie u Ciebie powinno niedługo pojawić się krwawienie, skoro beta była niska. Ja bym jednak poszła do lekarza, by sprawdził czy wszystko jest w porządku i że możesz czekać.
Powinno. Ale tez bym wybrała się do lekarza kontrolnie.


chyba zaczyna sie krwawienie, kontrolnie oczywiście pójde do lekarza.
 
Hej dawno tu nie zaglądałam, ale może jeszcze mnie ktoś pamięta [emoji6]
Miałam ostatnio bardzo dziwna sytuację.
W niedzielę byłam z córką w sali zabaw. Po 3 godzinach wspinaczek i skoków pojechałyśmy do maka bo czasem trzeba zjeść coś niezdrowego hehe i właśnie wchodząc przez drzwi poczułam że przyszedł okres. W łazience wyglądało że to okres. Czas się też w miarę zgadzał bo na następny dzień miał przyjść. Tylko problem w tym że od krwawienia w maku więcej krwi nie było do dzisiaj, a tu już wtorek. W tym tygodniu nie mam jak się dostać do lekarza żeby dowiedzieć się co się stało. Czy któraś z was kiedyś miała taka sytuację?
 
@monika1708 To dobry znak. To ja bym poczekała do jutra i jak się rozkręci, to z wizytą u lekarza poczekałabym na zakończenie krwawienia. A jeśli nic się nie będzie działo, to od razu bym się zapisała,

@Sandra094 Nie wiem w sumie jaką informację chciałabyś uzyskać. Organizm nie działa jak robot, natura potrafi zaskoczyć, a raz jak jakiś czas anomalie w czasie trwania czy intensywności @ mogą się zdarzyć. Zwłaszcza że miałaś pewnie chwilę wcześniej spory wysiłek fizyczny. Jeśli podejrzewasz, że możesz być w ciąży - to zrób test.
PS. Ja to chyba wyrodna matka jestem, bo moje dzieci nigdy w macu nie były.... Już wolę zabrać je do pizzeri :p
 
Dziewczyny a jaki śluz w ciąży? U mnie dziś pojawił się jak białko jaja kurzego. Płodny taki zazwyczaj mam. A Wcześniej był taki mętny i kleisty. I jak zwykle poczytałam w internecie i już zdążyłam spanikować..
 
Hej dawno tu nie zaglądałam, ale może jeszcze mnie ktoś pamięta [emoji6]
Miałam ostatnio bardzo dziwna sytuację.
W niedzielę byłam z córką w sali zabaw. Po 3 godzinach wspinaczek i skoków pojechałyśmy do maka bo czasem trzeba zjeść coś niezdrowego hehe i właśnie wchodząc przez drzwi poczułam że przyszedł okres. W łazience wyglądało że to okres. Czas się też w miarę zgadzał bo na następny dzień miał przyjść. Tylko problem w tym że od krwawienia w maku więcej krwi nie było do dzisiaj, a tu już wtorek. W tym tygodniu nie mam jak się dostać do lekarza żeby dowiedzieć się co się stało. Czy któraś z was kiedyś miała taka sytuację?
Jeśli jest szansa na ciszę to może było to plamienie implantacyjne? :)
Poczekaj kilka dni i jeśli @ się nie pojawi, to zrób test ciążowy :)
Dziewczyny a jaki śluz w ciąży? U mnie dziś pojawił się jak białko jaja kurzego. Płodny taki zazwyczaj mam. A Wcześniej był taki mętny i kleisty. I jak zwykle poczytałam w internecie i już zdążyłam spanikować..
Bardzo różny :)
Na początku susza, potem bezbarwny lub mleczny, gesty. :)

Nie panikuj, każda ciąża jest inna :) dopóki śluz nie ma podejrzanej barwy, albo nie jest podbarwiony krwią, nie przejmowałabym się tym.
A internetów nie czytaj, bo zwariujesz, serio [emoji12] wiem z własnego doświadczenia, ja już miałam w ciąży niewydolność nerek, silna anemie, saczenie wód płodowych..... [emoji2356] Oczywiście to wszystko zasługa internetów, a nic takiego miejsca nie miało. Kiedy wizyta? :)
 
reklama
@nnat. Dopiero 5.03. tylko jakiś ten mój lekarz prowadzący dziwny bo nigdy się nie można dostać..
Czemu nie można się dostać?? Takie obłozenie ma?
A zalecił Ci wizytę dopiero na marzec? Jak tak to czekaj cierpliwie, a jak coś złego się dzieje to biegiem na IP.
Ale sluzem nic się nie zamartwiaj. :)
 
Do góry