reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Sandra094 @Jivka U mnie starsza ma prawie 9 lat, a młodszy prawie 7 :p Ja nie wiem jak my się tak uchowaliśmy, ale przynajmniej czego oczy nie widzą...

@Belize Po drugiej @. Mi po zabiegu lekarz powiedział, że jest większa szansa zajścia w ciążę i jej utrzymania do 3 miesięcy od zabiegu.
 
Jestem już po badaniach prenatnalnych :) odetchnęłam narazie bo wszystko wygląda dobrze, przyziemność 1,2 , kość nosowa widoczna, ogólnie wszystko jak trzeba,lekarka nie ma zastrzeżeń. Maluch ma już 6cm [emoji16] teraz około tydzień muszę czekać na pappa ale mam nadzieję że to tylko formalność. Uff... A oto moje maleństwo :)
O jaki pysiaczek piękny! [emoji7][emoji3590]
Najważniejsze usg! [emoji3590] Pewnie odetchnelas z ulgą trochę, co? :) musi być wszystko dobrze kochana [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
U mnie jest zawsze szansa na ciążę :) ale nie chce robić testu tak wcześnie, bo boję się że znów zobaczę 2 kreski, a radość będzie trwała tylko tydzień....
No to odczekaj kilka dni i testuj [emoji16][emoji16] trzymam kciuki!
 
@Charlotte21 jak tam u Ciebie??? Przeszło trochę te stawianie brzucha??? Jak się czujesz?:)
@mohaaa co u Ciebie bo ostatnio mało się odzywasz :( jak starania???
@babydust Ciebie też tu dawno nie widziałam. Odezwij się :*
Hej, dzięki, ze pytasz. Nie było mnie tu chyba 2 tyg. U nas bez zmian, aktualnie mam okres, wiec nic ciekawego. Cały czas rozkminiam czemu teraz nie udaje się od razu jak to było w zeszłym roku. Jutro idę po raz pierwszy do psychologa
 
reklama
Hej, dzięki, ze pytasz. Nie było mnie tu chyba 2 tyg. U nas bez zmian, aktualnie mam okres, wiec nic ciekawego. Cały czas rozkminiam czemu teraz nie udaje się od razu jak to było w zeszłym roku. Jutro idę po raz pierwszy do psychologa
Kurcze faktycznegnie pamiętam że wcześniej nie miałaś problemu z zajściem. A lekarz to jakoś komentuje ?? Może głowa się zablokowala więc fajnie że nie stoisz w miejscu i działasz z psychologiem. Mam nadzieję że niebawem się uda :)
@nnat. No pewnie że odetchnęłam i to jak xd jestem mega podbudowana tym USG i nie biorę pod uwagę że pappa wyjdzie źle :)
 
Do góry