reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem już po badaniach prenatnalnych :) odetchnęłam narazie bo wszystko wygląda dobrze, przyziemność 1,2 , kość nosowa widoczna, ogólnie wszystko jak trzeba,lekarka nie ma zastrzeżeń. Maluch ma już 6cm 😁 teraz około tydzień muszę czekać na pappa ale mam nadzieję że to tylko formalność. Uff... A oto moje maleństwo :)
 

Załączniki

  • IMG_20200211_132009.jpg
    IMG_20200211_132009.jpg
    967,3 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Jestem już po badaniach prenatnalnych :) odetchnęłam narazie bo wszystko wygląda dobrze, przyziemność 1,2 , kość nosowa widoczna, ogólnie wszystko jak trzeba,lekarka nie ma zastrzeżeń. Maluch ma już 6cm 😁 teraz około tydzień muszę czekać na pappa ale mam nadzieję że to tylko formalność. Uff... A oto moje maleństwo :)
Super! :)
 
@monika1708 To dobry znak. To ja bym poczekała do jutra i jak się rozkręci, to z wizytą u lekarza poczekałabym na zakończenie krwawienia. A jeśli nic się nie będzie działo, to od razu bym się zapisała,

@Sandra094 Nie wiem w sumie jaką informację chciałabyś uzyskać. Organizm nie działa jak robot, natura potrafi zaskoczyć, a raz jak jakiś czas anomalie w czasie trwania czy intensywności @ mogą się zdarzyć. Zwłaszcza że miałaś pewnie chwilę wcześniej spory wysiłek fizyczny. Jeśli podejrzewasz, że możesz być w ciąży - to zrób test.
PS. Ja to chyba wyrodna matka jestem, bo moje dzieci nigdy w macu nie były.... Już wolę zabrać je do pizzeri :p
Moja starsza pierwszy raz była w mc jak miała 5 lat [emoji85] Ale powiem Ci ze oprócz nuggetsów wybiera marchewki zamiast frytek i owocki w woreczku [emoji2368] Coli nigdy nie miała w ustach, jest chyba jedynym dzieckiem co do happy meala bierze wodę [emoji14] Wszystko jest dla ludzi - z umiarem, kilka razy w roku zdarza nam się zgrzeszyć [emoji4]
Jestem już po badaniach prenatnalnych :) odetchnęłam narazie bo wszystko wygląda dobrze, przyziemność 1,2 , kość nosowa widoczna, ogólnie wszystko jak trzeba,lekarka nie ma zastrzeżeń. Maluch ma już 6cm [emoji16] teraz około tydzień muszę czekać na pappa ale mam nadzieję że to tylko formalność. Uff... A oto moje maleństwo :)
Bardzo się cieszę [emoji7][emoji7] Czekamy na wyniki pappa [emoji4]
U mnie trochę namieszały, bo jak wszystko były pod granicą i niestety do końca ciąży gdzieś ten strach był i żałowałam ze nie robiłam nifty. Najważniejsze że usg wychodzi dobrze [emoji4]
 
Szczerze to chciałam się dowiedzieć tylko czy ktoś miał taką sytuację.

Ja wolałam iść do restauracji albo właśnie do pizzerii, ale akurat wtedy nie byłyśmy same tylko ze znajomymi i tak wyszło. Moja córka nic tam nie zjadła tylko poszła spać bo była zmęczona hehe. Ogólnie ona nie przepada za tym jedzeniem :)
@monika1708 To dobry znak. To ja bym poczekała do jutra i jak się rozkręci, to z wizytą u lekarza poczekałabym na zakończenie krwawienia. A jeśli nic się nie będzie działo, to od razu bym się zapisała,

@Sandra094 Nie wiem w sumie jaką informację chciałabyś uzyskać. Organizm nie działa jak robot, natura potrafi zaskoczyć, a raz jak jakiś czas anomalie w czasie trwania czy intensywności @ mogą się zdarzyć. Zwłaszcza że miałaś pewnie chwilę wcześniej spory wysiłek fizyczny. Jeśli podejrzewasz, że możesz być w ciąży - to zrób test.
PS. Ja to chyba wyrodna matka jestem, bo moje dzieci nigdy w macu nie były.... Już wolę zabrać je do pizzeri :p
 
U mnie jest zawsze szansa na ciążę :) ale nie chce robić testu tak wcześnie, bo boję się że znów zobaczę 2 kreski, a radość będzie trwała tylko tydzień....
Jeśli jest szansa na ciszę to może było to plamienie implantacyjne? :)
Poczekaj kilka dni i jeśli @ się nie pojawi, to zrób test ciążowy :) Bardzo różny :)
Na początku susza, potem bezbarwny lub mleczny, gesty. :)

Nie panikuj, każda ciąża jest inna :) dopóki śluz nie ma podejrzanej barwy, albo nie jest podbarwiony krwią, nie przejmowałabym się tym.
A internetów nie czytaj, bo zwariujesz, serio [emoji12] wiem z własnego doświadczenia, ja już miałam w ciąży niewydolność nerek, silna anemie, saczenie wód płodowych..... [emoji2356] Oczywiście to wszystko zasługa internetów, a nic takiego miejsca nie miało. Kiedy wizyta? :)
 
reklama
Do góry