reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny mam do sprzedania neoparin 1.0 1op i 0.8 1op niestety bez refundacji, po porodzie że szpitala miałam błąd w recepcie i taki już wykupilam, a w koncu i tak zostalo... Sprzedam taniej niż w aptece :)
 
reklama
Hej.
Trochę podczytywałam ale nic nie pisałam
Niestety cykl nieudany.
Kompletnie nie ogarniam tego cyklu
Wielkość pęcherzyka i poziom estradiolu oraz endometrium wskazywało na to że owu powinna być 13-15 dc ale wtedy brak śluzu a śluz i kłucie jajników że 15-17 dc...
okres przyszedł o dzień wcześniej więc chyba jednak owu była faktycznie wcześniej albo skrociła się faza lutealna...
ale progesteron w 21 dc był oki bo 17.4...
więc ja już nic nie wiem...
jeśli była wcześniej to się wstrzeliliśmy a jak później to nie...
no ale i tak nie wyszło...
kupiłam wczoraj clo jednak patrząc na to wszystko jak i tak nic nie da się zaplanować i organizm leci w kulki to nie będę go brać
cykli też nie będę monitorować i uprawiać seksu pod dyktando, z wielkimi nadziejami a potem jeszcze większym rozczarowaniem...
Może znów zdarzy się cud i uda się tak po prostu...
może jeszcze zmienię zdanie i zawalczę ale na ten moment pasuje.
Trzymam kciuki za każdą z Was.
Pewnie będę zaglądać i podczytywać.
Buziaki
 
Hej.
Trochę podczytywałam ale nic nie pisałam
Niestety cykl nieudany.
Kompletnie nie ogarniam tego cyklu
Wielkość pęcherzyka i poziom estradiolu oraz endometrium wskazywało na to że owu powinna być 13-15 dc ale wtedy brak śluzu a śluz i kłucie jajników że 15-17 dc...
okres przyszedł o dzień wcześniej więc chyba jednak owu była faktycznie wcześniej albo skrociła się faza lutealna...
ale progesteron w 21 dc był oki bo 17.4...
więc ja już nic nie wiem...
jeśli była wcześniej to się wstrzeliliśmy a jak później to nie...
no ale i tak nie wyszło...
kupiłam wczoraj clo jednak patrząc na to wszystko jak i tak nic nie da się zaplanować i organizm leci w kulki to nie będę go brać
cykli też nie będę monitorować i uprawiać seksu pod dyktando, z wielkimi nadziejami a potem jeszcze większym rozczarowaniem...
Może znów zdarzy się cud i uda się tak po prostu...
może jeszcze zmienię zdanie i zawalczę ale na ten moment pasuje.
Trzymam kciuki za każdą z Was.
Pewnie będę zaglądać i podczytywać.
Buziaki

Moim zdaniem taka obserwacja, szukanie objawów owu, badanie poziomu hormonów itp jest bez sensu, bo człowiek się nakręca i często ta głowa potem blokuje... nie jest to przyjemność ani dla Ciebie ani dla faceta, bez sensu. Jeśli wiesz że masz cykle co 28 czy 30 czy ileś tam dni, to warto od tego 10 dc kochać się co 2 dni, na luzie, bez spiny i szukania objawów, wtedy po pierwsze plemniki mają czas się "zregenerowac" A po drugie w razie owu wczesniej/później jest większa szansa że się uda. Ale to już każdej z nas indywidualna decyzja
 
Dziewczyny możecie doradzić?
18.01 beta wynosiła 3338
a 21.01 tylko 8249...

Co myślicie? Wydaje mi się że to za mały przyrost. Proszę o szczere odpowiedzi. Co dalej?
 
Dziewczyny możecie doradzić?
18.01 beta wynosiła 3338
a 21.01 tylko 8249...

Co myślicie? Wydaje mi się że to za mały przyrost. Proszę o szczere odpowiedzi. Co dalej?
A ile Ty byś już chciała mieć?? Przecież jest dobrze ;) w 48h ma by przyrost 100%, to nawet biorac srednio 150% to perfekt jest ;) ale juz noe rob badania bety, bo ona zwalnia i jak zrobisz znowu to dostaniesz zawału. Kiedy wizyta u gina?? Bo lada chwila powinno być serduszko ;)
 
A ile Ty byś już chciała mieć?? Przecież jest dobrze ;) w 48h ma by przyrost 100%, to nawet biorac srednio 150% to perfekt jest ;) ale juz noe rob badania bety, bo ona zwalnia i jak zrobisz znowu to dostaniesz zawału. Kiedy wizyta u gina?? Bo lada chwila powinno być serduszko ;)
Jutro idę.
Zawału dostaje bo muszę o tym szefowi powiedzieć.. nie wiem jak to zrobić. Bo to raczej nie miły człowiek
 
reklama
Do góry