reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

No i jestem.po wizycie. Jeszcze bardziej skołowana i zmartwiona.
Lekarz powiedział że coś tam jest, niby coś urosło ale na tą betę i tydzień ciąży powinno być widać więcej. Ale może później zaszłam niż to system wyliczył. Kazał przyjść za 2 tygodnie..
Jakoś mi smutno
A który Ci wychodzi tydzień z om?? Trzymam kciuki żeby wszystko skończyło się dla Ciebie pomyślnie :* nie napiszę nie denerwuj się bo wiem jak to łatwo powiedzieć ale my zawsze będziemy w nerwach...

Ja mam jutro lekarza i jestem w mega strachu bo to ten czas gdy straciłam drugą ciążę... A jeszcze objawy mi znacznie odpuściły... Mam nadzieję, że jutro odetchnę choć trochę, na chwilę bo zaś kolejna ciąża jeszcze później stracona więc długo nie zaznam spokoju ..
 
reklama
@Paula919191 będzie dobrze, jesteś obstawiona z każdej strony, MUSI być dobrze [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Co do objawów, nie przejmuj się tym, mi profesor mówił że takie rzeczy często się zdarzają ze ustępują albo znacznie słabną i kobiety w panice, a to organizm po prostu się przyzwyczaja i akceptuje te zmiany ;)
 
Dziewczyny czy opryszczka może przyczynić się do poronienia? Zaznaczam, że nie była pierwszy raz. Ja raczej skłonności nie mam. Ostatnio miałam jakieś 3 lata temu. Teraz w ciąży mi wyskoczyła. Dziś spotkałam koleżanke i mówiła,że kiedyś też poroniła i miała na początku opryszczkę i poroniła ok. 5-6 tydzień i mówili jej że opryszczka mogła się przyczynić.
 
Dziewczyny czy opryszczka może przyczynić się do poronienia? Zaznaczam, że nie była pierwszy raz. Ja raczej skłonności nie mam. Ostatnio miałam jakieś 3 lata temu. Teraz w ciąży mi wyskoczyła. Dziś spotkałam koleżanke i mówiła,że kiedyś też poroniła i miała na początku opryszczkę i poroniła ok. 5-6 tydzień i mówili jej że opryszczka mogła się przyczynić.
Z tego co mi wiadomo, niezbezpieczne jest jak wyskoczy w ciąży po raz pierwszy :)
Skoro nie, to raczej bym się nie zamartwiała na wyrost :)
 
Lekarz nie określił wieku ciąży bo jeszcze nie ma zarodka. Mówił że może być młodsza przez moje nieregularne cykle. Że beta rośnie to dobrze. No i kazał zrobić badania i przyjść założyć kartę ciąży..
 
reklama
Do góry