reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dobrze że na to nie wpadłem, bo bym się bała nawet na wizytę jechać [emoji14] mieszkam w górach w sumie A żeby się dostać do miasta przejeżdżamy przez górę gdzie jest lekko 400 m różnicy wysokosci :p
Hahaha, jak czasem sobie pomyśle co ja odstawiałam w tej ciąży to się nie dziwię że niektórzy na mnie patrzyli z politowaniem [emoji23]
 
reklama
Ta Pani doktor jest ginekologiem?
ja byłam tez ostatnio na lux med i dostałam skierowanie do hematologa i immunologa. Jednego i drugiego specjalisty nie ma już w lux medzie, dlatego hematologa mam sobie umówić w Gdańsku w małej klinice (gdziekolwiek to jest), a immunologa prywatnie i wysłać fakturę do lux med o zwrot kosztów. Może mq ktoś do polecenia immunologa, najlepiej z Gdyni lub Sopotu?
Tak to ginekolog
A popatrz ja bylam kiedys u dr suchanek w luxmedzie ale po zawale juz nie wrocila do luxmedu. No i tak wszystkie badania zlecala poza systemem luxa wiec slabo bylo :(
 
Dziewczyny powiecie, dziś mija 33 dni od zabiegu łyżeczkowania. I dzis zrobiłam test bo jakoś się źle czuję. I wyszła blada kreska. Czy możliwe aby tak szybko wyszedł test pozytywny?
 
Też swirowalam a chyba do 34 tygodnia moja szyjka miala 6cm [emoji23]
Wowwww! A ja nie wiem, lekarz tylko palpacyjnie sprawdza, raz oceniał na usg, ale nie powiedziała nic o jej długości.. Moz eto i lepiej z drugiej strony, bo bym pewnie panikowala jak stąd do tamtad. Co wizytę za to słyszę ze jest wysoko, długa i zamknieta [emoji12]
Dziewczyny powiecie, dziś mija 33 dni od zabiegu łyżeczkowania. I dzis zrobiłam test bo jakoś się źle czuję. I wyszła blada kreska. Czy możliwe aby tak szybko wyszedł test pozytywny?
A byłas n A kontroli u ginekologa? Może być tak że beta jeszcze nie spadła po zabiegu, albo jeśli sie staraliscie od razu to kolejna ciąża. Sprawdź poziom bety i najlepiej skonsultować to z ginekologiem.
 
Wowwww! A ja nie wiem, lekarz tylko palpacyjnie sprawdza, raz oceniał na usg, ale nie powiedziała nic o jej długości.. Moz eto i lepiej z drugiej strony, bo bym pewnie panikowala jak stąd do tamtad. Co wizytę za to słyszę ze jest wysoko, długa i zamknieta [emoji12]A byłas n A kontroli u ginekologa? Może być tak że beta jeszcze nie spadła po zabiegu, albo jeśli sie staraliscie od razu to kolejna ciąża. Sprawdź poziom bety i najlepiej skonsultować to z ginekologiem.
Mój ręcznie sprawdził tylko raz w 36 tygodniu bodajże. Jest z tych lekarzy którzy jeśli nie trzeba to nie grzebią [emoji2960]
 
Hahaha, jak czasem sobie pomyśle co ja odstawiałam w tej ciąży to się nie dziwię że niektórzy na mnie patrzyli z politowaniem [emoji23]
Ty w ciąży, ja teraz także no :p

Dziewczyny powiecie, dziś mija 33 dni od zabiegu łyżeczkowania. I dzis zrobiłam test bo jakoś się źle czuję. I wyszła blada kreska. Czy możliwe aby tak szybko wyszedł test pozytywny?
Raczej będzie to jeszcze beta z poprzedniej ciąży. A w którym tc mialas zabieg?

Mój ręcznie sprawdził tylko raz w 36 tygodniu bodajże. Jest z tych lekarzy którzy jeśli nie trzeba to nie grzebią [emoji2960]
Moja sprawdzała tylko ręcznie ;) i też tylko mówiła że wysoko, twarda i zamknieta
 
Ty w ciąży, ja teraz także no [emoji14]


Raczej będzie to jeszcze beta z poprzedniej ciąży. A w którym tc mialas zabieg?


Moja sprawdzała tylko ręcznie ;) i też tylko mówiła że wysoko, twarda i zamknieta
Ja po tej ciąży aż jestem w szoku, że teraz jako mama jestem bardzo spokojna. Nie panikuje, nie czytam internetu. Coś mi się poprzestawiało. Konsultuję w razie czego u dwóch niezależnych lekarzy
 
reklama
Wowwww! A ja nie wiem, lekarz tylko palpacyjnie sprawdza, raz oceniał na usg, ale nie powiedziała nic o jej długości.. Moz eto i lepiej z drugiej strony, bo bym pewnie panikowala jak stąd do tamtad. Co wizytę za to słyszę ze jest wysoko, długa i zamknieta [emoji12]A byłas n A kontroli u ginekologa? Może być tak że beta jeszcze nie spadła po zabiegu, albo jeśli sie staraliscie od razu to kolejna ciąża. Sprawdź poziom bety i najlepiej skonsultować to z ginekologiem.
 
Do góry