reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kobietki.. A czy któras z was ma hiperglikemie? U mnie po 3 poronieniach zrobiono badania od a do z... .. I wyszło że mam bardzo bardzo wysoki cukier na czczo, ale to jescze nie cukrzyca lecz hiperglikemia. Lekarz powiedział, że mój wysoki cukier miał wpływ na to czy dzidzia się zagnieżdzi czy nie. Muszę trzymać dietę a wtedy w przyszłości pomoże to żeby utrzymać ciążę.
 
reklama
A u mnie dziewczyny dziś bezsenność. Rzadko się zdarza, bardzo rzadko. W sumie najwiecej było jej w ciąży, przy czym zaczynała się dopiero nad ranem. Tak przykładam głowę do poduszki i śpię do samego rana. Mimo, ze staram się zachować spokój i zdrowy rozsądek, pewnie podświadomie gdzieś tam się nakręcam. I to zapewne jest z ekscytacji. Nie staraliśmy się w tym miesiącu, bo jeszcze czekaliśmy na wyniki, przyszły dopiero około owu lub po, wiec nie za bardzo się kochaliśmy w okresie koncepcyjnym, choć nie pilnowałam specjalnie, kiedy owu było, a mimo to tli się we mnie ta dziwna, niczym nie poparta nadzieja i ona jest męcząca. Marzy mi się odpuścić. Do terminu @ jeszcze kilka dni, objawy zerowe, a ja już się tym męczę... co będzie ach... :( Marzy mi się czasem taki zwykły spokój.
 
Dziewczyny zauwazylam u dzis u siebie lekko brazowa wydzieline, to dopiero 4t5d i 2 rocznica od pierwszego poronienia, wiec spanikowalam. Maz nie odbiera, lekarz nie odbiera, nia mam do kogo sie zwrocic o pomoc, wiec Was pytam. Czy to juz poronienie sie zaczyna?
 
Dziewczyny zauwazylam u dzis u siebie lekko brazowa wydzieline, to dopiero 4t5d i 2 rocznica od pierwszego poronienia, wiec spanikowalam. Maz nie odbiera, lekarz nie odbiera, nia mam do kogo sie zwrocic o pomoc, wiec Was pytam. Czy to juz poronienie sie zaczyna?

Jechałabym na IP
 
Czesc dziewczyny:) szukam pomocy.... A mianowicie jestem po poronieniu już kilka lat.... (9)Jednak od kilku tzn. 3 staram się z mężem o dzidziusia. Trafiłam na różnych lekarzy i nikt mi wcześniej nie pomógł. Ostatnio zaczęłam leczyć się u jednej pani doktor, która jako pierwsza zleciła mi badania genetyczne w których wyszedł pai-1 homozygocltyczny niestety.... Wiem, że niektórzy lekarze przepisują heparynę i acard jednak nie wszyscy. Od czego mam zacząć? Czy któraś z Was mogłaby mnie pokierować? W Warszawie podobno mało jest lekarzy , którzy chcą wdrożyć heparynę...
 
Dziewczyny zauwazylam u dzis u siebie lekko brazowa wydzieline, to dopiero 4t5d i 2 rocznica od pierwszego poronienia, wiec spanikowalam. Maz nie odbiera, lekarz nie odbiera, nia mam do kogo sie zwrocic o pomoc, wiec Was pytam. Czy to juz poronienie sie zaczyna?
Może progesteron za niski stąd plamienie. Jedź na ip się skonsultować
 
Dwa miesiące temu poroniłam w 7 tygodniu ciąży. teraz znowu sie staramy. Chciałam zapytać cz ciąża po poronieniu jest możliwa bez rzadnych komplikacji? Czytrzeba jakoś specjalnie uwazac? Bardzo pragne dziecka a jednoczesnie troche sie boję, że będę za bardzo sie wszystkim przejmowac i będe się wszystkiego bać.
Tez poronilam ale w lipcu jestem teraz w ciazy i bardzo sie boje czy wszystko bedzie wpozadku
 
Dziś była kontrola 6 tyg po zabiegu.
poronienie chybione w 7 tc
Wszystko ok.

Wynik badania histopatologicznego wskazuje że dziecka w badanym materiale nie było (pewnie podczas krwawienia zarodek wyleciał...)
tylko kosmki łożyska z cechami zwłóknienia ale to normalne po poronieniu...

Dziś 9 dc więc ciężko stwierdzić który pęcherzyk dominujący będzie ale lekarz mówil że najprawdopodobniej w prawym...
czyli jak zawsze. a że prawy jajowod niedrożny to nie ma na co liczyć w tym miesiącu...
 
Dziewczyny brałyście duphaston? Mam kilka pytań. Przeczesalam internet i zdania są różne.
Czy on podnosi temperaturę? Bo w końcu to progesteron. Czy wstrzymują miesiączkę czy w trakcie brania jak ma przyjść to przyjdzie? I ile dni po odstawieniu @ może przyjść?
 
reklama
@MalyGosc, @Lu_cy nie pojechalam, bo najblizszy pregnancy emercency unit ma fatalne opinie, a ze to dopiero 5tc i tak nic by nie pomogli. Polozylam sie, dodzwonilam sie do meza, ktory od razu rzucil wszystko i przyjechal. Plamienie bylo bardzo slabe i trwalo 3 sikania, jakies poltorej godziny, potem ciach ustalo, sluz wrocil do normy. Pewnie spanikowalam niepotrzebnie, a plamienie moglo byc wynikiem seksu. Otoz dowiedzialam sie, ze okolo 24 h po seksie albo usg moze wystapic takie oto lekkie plamienie. W takich momentach zaluje, nie jestem w Polsce, bo tam jakos bardziej sie lekarze przejmuja. W USA z takim banalnym objawem na zwyklej IP czeka sie kilka godzin, na PEU tez czesciej odsylaja do domu niz cokolwiek robia. Moj lekarz i szpital beda dla mnie 24/7 dopiero po pierwszej wizycie, tj po 2 stycznia. @Joaszka nie trac nadziei, jak nie w tym cyklu to w kolejnym, udalo sie raz, uda sie i drugi[emoji847]
 
Do góry