reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Zabulinka_86 Igg mówi, że w Twoim organizmie są przeciwciała - a to oznacza, że albo jesteś aktualnie chora i organizm je wytwarza, albo chorowałaś wcześniej i w Twoim organizmie już się one znajdują. Przeciwciała IgM mówią nam o aktualnym zakażeniu.
 
reklama
I dobrze się u niej skończyło?
Czy dobrze rozumiem, że to IGG mówi, że przebylam a IGG by mi powiedziało czy to świeże czy stare?

Jak była w ciąży ze mną i moja siostra to tak, dobrze. Trzecia ciąża od początku była zagrożona i wychodziły jej straszne wyniki już wszystkie. Ale miała ponad 40 lat wiec wiek tez tu miał znacznie. Tak mi się wydaje bynajmniej.

Na spokojnie oznacz sobie raz jeszcze z przeciwciałami IgG i IgM.
 
Bardzo Ci współczuję ... Nie wiem jak tym to zniosła....Co to znaczy za duża przeziernosci karkowa? Ile podał Ci lekarz ?
Jeżeli chodzi o PZU to wystarczy wejść na stronę i wypełnić zgłoszenie internetowo. Załączyć skany dokumentów i w ciągu tygodnia są pieniądze na koncie. Sama z tego korzystałam. W zależności od tego na jaką suma jesteś ubezpieczona i Ty i mąż. Nie zapomnij, że z tytułu urodzenia martwego dziecka (Tak będzie do zazmavzenia) należy się odszkodowanie osobno tobie i osobno mężowi. Musicie zgłosić to dwa razy. Pieniążki zawsze się przydadzą na dalszą diagnostykę.
Jeżeli chodzi o pogrzeb to wiem że też da jakieś zwroty. Dostaję się z zus jakieś pieniądze na pochowek chyba. Ale nie jestem pewna.
Trzymaj się ,!
Odebrałam wyniki usg genetycznego. Przezierność karkowa 2,9 i ryzyko trisomii 21 1:147.
Z tego co mi mówił lekarz w szpitalu to zasiłek pogrzebowy nam się należy w wysokości 4000zl
 
Odebrałam wyniki usg genetycznego. Przezierność karkowa 2,9 i ryzyko trisomii 21 1:147.
Z tego co mi mówił lekarz w szpitalu to zasiłek pogrzebowy nam się należy w wysokości 4000zl
Na jednym prenatalnym miałam NT 2.5 i ryzyko 1:104. Wiem co czujesz. U mnie na szczęście na lepszym sprzęcie 4 dni później wyszła już 1.6.
A w którym tygodniu jesteś ?
 
Strasznie mi przykro. Przepraszam Cię za pytanie. Czasem nie nadążam za forum...;(
[/QUOTE]
Nie ma sprawy, wiem że ciężko nadążyć za wszystkimi wpisami.
 
reklama
Strasznie mi przykro. Przepraszam Cię za pytanie. Czasem nie nadążam za forum...;(
Nie ma sprawy, wiem że ciężko nadążyć za wszystkimi wpisami.[/QUOTE]

Ten wynik może mieć znaczenie o tyle, ze to właśnie mogła być przyczyna. Zawsze to lepiej ją znać. Łatwiej planować kolejną ciążę.
 
Do góry