reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Super ;* wiedziałas wcześniej że będzie chłopiec? Czy teraz to potwierdziłas?
Ja już miałam tylke USG i nikt jeszcze nic nie powiedział. Mam zamiar teraz w czwartek dr Janosz zapytać. To już 17 tc.
😘 Na badaniu prenatalnym w 12tc lekarz prognozował chłopca, dzisiaj na NFZ potwierdził, ale zobaczę, co powie mi w środę na prywatnej wizycie. Teraz mam 18tc. Przeczuwałam chłopca 😉 więc myślę, że prędzej czy później się potwierdzi 🤗
 
Dziś zrobiłam betę i mam 157,5, czyli wszystko ok. Zrobiłam też progesteron, który wyszedł 19,05, czyli przy dolnej granicy. Czy tu już powinno się brać luteinę? Do tego zrobiłam TSH i trochę się przeraziłam bo wyszło 3,88. Przy tej ciąży co poroniłam miałam TSH 2,6 i dostałam euthyrox 25 i TSH było ok. 2. Poroniłam w marcu i dalej miałam zalecone brać euthyrox i tak biorę. W sierpniu ostatni raz badałam TSH i było ok. 2. Czy te 3,88 to już strasznie dużo? Jutro idę do ginekologa, ale się trochę stresuję.
Super, gratulacje!!! :)
Co do progesteronu, nie wypowiem się, miałam też koło 19 i nie dostałam nic. A TSH pewnie do obniżenia i konsultacja endokrynologiczna, ale wybierz się najpierw do lekarza ginekologa i niech on decyduje co i jak ;*
Dziewczyny robię testy owulacyjne i w SB wyszedł mi taki na maksa pozytywny że druga krecha była grubsza i bardzo ciemna. Brzuch mnie później bolał tak silnie. Byłam pewna że to owulacja. Ale temperatu niska bo w granicach 36,38-36,54.
Dziś 34dc.
Macie pomysł co się dzieje lub co z tym robić?
Poroniłam we wrześniu i ten bałagan hormonalny ciągnął się do początku listopada. Jakoś 31.10 zaczął mi się "normalny" okres. Później długo plamienia co jakiś czas. No i tak się to ciągnie a ja już coraz bardziej tracę nadzieję..
Kochana, u Ciebie to jest tak zagmatwane.... Co lekarz mówi na to??
Jestem dzisiaj już po wizycie. Usg mi nie zrobił bo miałam 14 listopada robione. Dostałam wyniki testu sanco fasolka jest zdrowa to najważniejsze a będę miala dziewczynkę. Kolejne wizytę mam 19 ggrudnia i wtedy zobaczę moja dziewczynkę. Trochę długo ale muszę wytrzymać. Za to lekarz powiedział zero cukru pod każdą postacią i mam przejść na dietę może abym nie dostała cukrzycy ale nic o tym nie wspomniał. Bo miałem glizkoze robiona 9w1d i wynosiła 97. Ja jedynie cukruje herbatę słodkich rzeczy mało co jadam.
Cudnie Kochana, masz pewność że masz zdrowa córeczkę, gratuluję [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590] imiona piękne, Oliwie i my rozwazalismy przez chwilkę :)
Super ;* wiedziałas wcześniej że będzie chłopiec? Czy teraz to potwierdziłas?
Ja już miałam tylke USG i nikt jeszcze nic nie powiedział. Mam zamiar teraz w czwartek dr Janosz zapytać. To już 17 tc.
U mnie profesor dopiero w 18 tc zabrał się za sprawdzanie ;)
Trzymam kciuki za wizytę ;)
 
@nnat. Lekarz powiedział że mam przyjść za pół roku jak nie zajde w ciążę. Drugi na konsultacji jeszcze głupsze rzeczy mówił. Że tak jest i trzeba z pokorą przynieść ci Bóg dał..
Zna ktoś normalnego lekarza we Wrocławiu?
 
reklama
Do góry