reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziś 10tc i dziś mam wizytę, wczoraj odebrałam wyniki i mam tsh 0,09, nigdy nie miałam problemów z tarczyca. Już oczywiście wyczytałam, ze to może do poronienia doprowadzić i siedzę w stresie..
 
reklama
Dziś 10tc i dziś mam wizytę, wczoraj odebrałam wyniki i mam tsh 0,09, nigdy nie miałam problemów z tarczyca. Już oczywiście wyczytałam, ze to może do poronienia doprowadzić i siedzę w stresie..
Nie stresuj się chociaz wiem że trudno dogonić źle myśli. Masz dzisiaj wizytę i lekarz powie co I jak ale tsh w ciazy skacze jakie masz normy ?
 
Mnie dwóch lekarzy straszyło zrostami i chcieli robić histeroskopie skoro krwawienie mniej obfite. Byłam u kolejnych i stwierdzili że nie ma sensu robić bo więcej szkody niż pożytku. I na razie się tego trzymam. Chodz teraz po drugim poronieniu i braniu acardu 150 to jak mam okres i mam pełny pęcherz to mam wrażenie że zaraz mi ścianka macicy pęknie. Wcześniej tak nie miałam
To ja nawet nie wiedziałam, ze zrosty mogą byc przyczyna słabszej miesiaczki :/
 
Dziś 10tc i dziś mam wizytę, wczoraj odebrałam wyniki i mam tsh 0,09, nigdy nie miałam problemów z tarczyca. Już oczywiście wyczytałam, ze to może do poronienia doprowadzić i siedzę w stresie..
Spokojnie. Po prostu na tyle ci się obniżyła że masz lekko nadczynność prawie. Ja jak zachodzą w ciaze to od razu TSH mi skacze do 3.8. Potem ja zbijam. Kontrola co miesiąc powinna być według towarzystwa ginekologiczno endokronologicznego;) tak moja pani dr mówi. ;) W ciąży ważny jest też odczynniki ft4. Ja mam takie skoki TSH przez to że musimy unormowac ft4. Czytałam o dziewczyna które miały wyniki po 10 czy 13 i zdrowe dzieci urodziły.
Ostatnio byłam na wizycie i miałam 2.9 w 16tc. Lekarka w sumie na spokojnie powiedziała że trzeba zbić i już. ;)
A jakie leki bierzesz ?
 
@M@lly polecam na lepszą owulke oeparol i do tego Miositogyn GT i wszystko wróciło do normy.

Dziewczyny jak coś mam paski owulacyjne, którymi się mogę podzielic ponieważ u mnie jedynie te z rossmana się sprawdzają :)



@kb.karola90 kochana może pokażesz nam małego przystojniaka? ❤️
 
Ostatnia edycja:
Spokojnie. Po prostu na tyle ci się obniżyła że masz lekko nadczynność prawie. Ja jak zachodzą w ciaze to od razu TSH mi skacze do 3.8. Potem ja zbijam. Kontrola co miesiąc powinna być według towarzystwa ginekologiczno endokronologicznego;) tak moja pani dr mówi. ;) W ciąży ważny jest też odczynniki ft4. Ja mam takie skoki TSH przez to że musimy unormowac ft4. Czytałam o dziewczyna które miały wyniki po 10 czy 13 i zdrowe dzieci urodziły.
Ostatnio byłam na wizycie i miałam 2.9 w 16tc. Lekarka w sumie na spokojnie powiedziała że trzeba zbić i już. ;)
A jakie leki bierzesz ?

Biorę tylko duphaston i witaminy, z tarczyca nigdy nie miałam problemów, zawsze ok. 1 z czymś. O 12tej mam wizytę, zobaczymy.
 
@M@lly polecam na lepszą owulke oeparol i do tego Miositogyn GT i wszystko wróciło do normy.

Dziewczyny jak coś mam paski owulacyjne, którymi się mogę podzielic ponieważ u mnie jedynie te z rossmana się sprawdzają :)



@kb.karola90 kochana może pokażesz nam małego przystojniaka? ❤️
A te które masz zamówiłaś w necie ? Bo ja właśnie mam te z allegro,mam nadzieję że u mnie się sprawdzą ;)
 
reklama
Do góry