reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@M@lly jest to możliwe o ile dobrze pamiętam to chyba @Dzoana88 miała 9dc i się udało :)

@mohaaa @Paula919191 ja też zamierzam używać pasków w tym cyklu żeby wiedzieć co i jak te z rossmana się sprawdzają :) zaczelyscie już starania? :) ja mam ostatnie dni @ może od środy ruszymy :D
Ja jakoś dziwny krótki okres chyba mam bo zaczął się w sobotę a dziś wstałam rano a tu prawie śladu nie ma :/ nie wiem o co chodzi. Wczoraj wieczorem już też słabiutko jak nigdy. Ja tak i tak czuję presję więc raczej paski mi nie zaszkodzą jeszcze bardziej ;p a seks i tak będzie pewnie co 2 dni ;)
 
@szkala u mnie akurat świetnie się sprawdzają ale te z rossmana tylko. Pokrywalo się wszystko z monitoringiem. Co do presji zawsze coś siedzi z tyłu głowy,a zawsze wiem kiedy co i jak.

Nie w tym rzecz. Mnie się tez zawsze sprawdzały, szczególnie, ze z monitorem nie ma konieczności interpretacji wyniku (czy kreska oby na pewno taka sama). Ale właśnie o te presję-ze teraz i tylko teraz mi chodzi.
 
Ja też średnio jestem przekonana.. albo mi niewychodzily a jak już wyszła kreska mocno testowa to jakoś na wykresie temperatura nie skoczyła. Za to skakała jak test nie pokazywał skoku.

Z innej beczki pytaniem o duphaston czy on może podnieść temperaturę?
Duphaston nie podnosi temperatury
 
Okazało się po badaniach, że mam infekcje. W moczu liczne bakterie. W tych boli to zapomniałam nawet że mnie w sumie piecze jak jestem w toalecie. Stąd te klucia. Dostałam antybiotyk. ;) pić i żurawine brać. ;)
O, i ja miałam infekcje, po antybiotyku i bóle mniejsze się zrobiły, zwłaszcza te klujace w pochwie ;)
Dziewczyny myślicie że nie to możliwe że przesunęła mi się owu z 16 dnia cyklu na 8?
Możliwe ;)
Wiesz ja już tyle tu naczytałam się różnych przypadków że wszystko możliwe.a dlaczego pytasz???? Sama nabyłam paski owulacyjne bo niczego już nie jestem pewna i w tym cyklu zamierzam ich używać,może mi to jakkolwiek ułatwi sprawę ze staraniami. Fakt że to dopiero będzie mój drugi cykl starań więc nie powinnam panikować ale w poprzednim nie staraliśmy się jakiś bardzo, nie pilnowałam owu więc teraz bardziej się przyłoże.
Dziewczyny ja nie polecam testów OWU. Dają za duża presję. Ja stosowałam monitor i lipa była. Lekarz mi zresztą odradzał. Zaszłam, gdy przestałam go stosować. Seks co dwa, trzy dni naprawdę jest najlepszy.
A ja znowu polecam, od razu udało nam się zajść w ciążę, test pozytywny a następnego dnia miałam tak silny ból owulacyjny że ho ho :) i ja uwielbialam robić te testy, wiecie... Czekanie kiedy to będzie TO.... :)
Ja jakoś dziwny krótki okres chyba mam bo zaczął się w sobotę a dziś wstałam rano a tu prawie śladu nie ma :/ nie wiem o co chodzi. Wczoraj wieczorem już też słabiutko jak nigdy. Ja tak i tak czuję presję więc raczej paski mi nie zaszkodzą jeszcze bardziej ;p a seks i tak będzie pewnie co 2 dni ;)
Może to dobry znak? :)
Ja przed TYM cyklem miałam kilka dni wcześniej @ i zupełnie inaczej niż zwykle. Zawsze kolo 7 dni z największą intensywnością 2-3 dc, a wtedy rachu ciachhu 3 dni, co prawda u mnie bardzo obfite i udało się :D

Ale to wiecie... ja głuptaczek taki jestem, wszędzie znaków szukam [emoji2356][emoji16]
 
@nnat. ewidentnie te kłujące bóle należaly do pęcherza. Wzięłam pierwsza dawkę antyboityku i od razu lepiej się czuję. Ja miałam przed staraniami silne zapalenia pęcherza z krwiomoczem, dwa razy. Dużo nawracających infekcji. Uspokoiło się kiedy wyleczyłam ureaplasme na którą okazało się chorowałam. Mam nadzieję, że niedługo mi przejdzie. :)
 
Polecam soki z oleofarm, są dostępne w aptece, 100% bez cukru. Ja pije profilaktycznie żurawinę i czarny bez, bo się przeziębiłam. Dodaje do wody.
Spokoju i zdrowia!

Mi moj bol w prawej pachwinie przeszedł. Jutro mam wizyte u lekarza ostatnie USG miałam 5tyg temu... Wchodzę w 18tc. Nie czuję zbyt często ruchów, może to przez łożysko na przedniej ścianie. Jak nie tylam, to w końcu waga 1kg w górę, ale mam ciągle wrażenie, że brzuch mam mały :/

Ciąża po stracie to ciągły stres, ja mam w głowie myśl, czy serduszko bije...
Na którą masz wizytę? Widziałam swojego Bejbika ostatnio 5 tygodni temu? Musiał się dużo zmienić :D Ja mam wizytę w czwartek :) Daj znać jak po wizycie. SOki dzisiaj kupie :) muszę więcej pić, a nie lubię samej wody :)
 
O, i ja miałam infekcje, po antybiotyku i bóle mniejsze się zrobiły, zwłaszcza te klujace w pochwie ;) Możliwe ;) A ja znowu polecam, od razu udało nam się zajść w ciążę, test pozytywny a następnego dnia miałam tak silny ból owulacyjny że ho ho :) i ja uwielbialam robić te testy, wiecie... Czekanie kiedy to będzie TO.... :) Może to dobry znak? :)
Ja przed TYM cyklem miałam kilka dni wcześniej @ i zupełnie inaczej niż zwykle. Zawsze kolo 7 dni z największą intensywnością 2-3 dc, a wtedy rachu ciachhu 3 dni, co prawda u mnie bardzo obfite i udało się :D

Ale to wiecie... ja głuptaczek taki jestem, wszędzie znaków szukam [emoji2356][emoji16]
Ja też jestem mistrzynią doszukiwania się znaków ;) oby to był ten dobry znak dla mnie :)
 
reklama
Do góry