reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Przepraszam że tak późno ale dziecko moje się poważnie rozchorowało a że jest po operacji serca trochę byłam.zestresowana.
Używam zwykłego termometru owulacyjnego kupionego w aptece. Microlife.
Zazwyczaj starałam się mierzyć temperaturę o tej samej porze ale później się to jakoś rozjechało w czasie;)
Dziękuję. Mam nadzieję, że dziecko wróciło do zdrowia. Życzę spokoju.
A mogę zapytać, w jakim miejscu mierzysz temp?? Bo czytałam że pod pachą jest bez sensu... hmmm
 
reklama
Ja też w pierwszej ciąży niczym się nie martwilam. Urtlam 16kg bo musiałam leżeć ale przy moich 48kg na codzień to i tak nie tak źle ;) ja straciłam synów 31maja i 2czerwca tego roku. Teraz jestem dopiero na początku 5 tygodnia ale już i tak nie potrafię się cieszyć tylko ciągle myślę że znowu zamiast wózka i łóżeczka będę musiała może kupić trumnę....
U mnie było widać ciążę 8lat temu, ale też późno pokazał się brzuch, więc myślę, że to po prostu u mnie tak jest.
Strata mnie tak nakręciła (straciłam ciążę miesiąc przed zajciem w tą...).
W pierwszej ciąży nawet o tym nie myślałam, tylko cieszyłam się, że nie utyłam jak moje siostry 30kg, tylko 11 ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny myślicie że nie to możliwe że przesunęła mi się owu z 16 dnia cyklu na 8?
Wiesz ja już tyle tu naczytałam się różnych przypadków że wszystko możliwe.a dlaczego pytasz???? Sama nabyłam paski owulacyjne bo niczego już nie jestem pewna i w tym cyklu zamierzam ich używać,może mi to jakkolwiek ułatwi sprawę ze staraniami. Fakt że to dopiero będzie mój drugi cykl starań więc nie powinnam panikować ale w poprzednim nie staraliśmy się jakiś bardzo, nie pilnowałam owu więc teraz bardziej się przyłoże.
 
Wiesz ja już tyle tu naczytałam się różnych przypadków że wszystko możliwe.a dlaczego pytasz???? Sama nabyłam paski owulacyjne bo niczego już nie jestem pewna i w tym cyklu zamierzam ich używać,może mi to jakkolwiek ułatwi sprawę ze staraniami. Fakt że to dopiero będzie mój drugi cykl starań więc nie powinnam panikować ale w poprzednim nie staraliśmy się jakiś bardzo, nie pilnowałam owu więc teraz bardziej się przyłoże.
Tez myślałam nad tymi paskami, ale stwierdziłam, ze będzie mnie to stresować i odpuściłam.
 
Dziewczyny ja nie polecam testów OWU. Dają za duża presję. Ja stosowałam monitor i lipa była. Lekarz mi zresztą odradzał. Zaszłam, gdy przestałam go stosować. Seks co dwa, trzy dni naprawdę jest najlepszy.
 
Ja też średnio jestem przekonana.. albo mi niewychodzily a jak już wyszła kreska mocno testowa to jakoś na wykresie temperatura nie skoczyła. Za to skakała jak test nie pokazywał skoku.

Z innej beczki pytaniem o duphaston czy on może podnieść temperaturę?
 
reklama
@szkala u mnie akurat świetnie się sprawdzają ale te z rossmana tylko. Pokrywalo się wszystko z monitoringiem. Co do presji zawsze coś siedzi z tyłu głowy,a zawsze wiem kiedy co i jak.
 
Do góry