reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@martakratkastara Dziękuję. Ala jest prawdziwą wojowniczką.
Spoko, u mnie też zmienia. Ostatnio przesłałam mężowi listę zakupów smsem i było tam Anaftin baby-żel na ząbkowanie. To ząbkowanie tak mi zmienił, że mąż zastanawiał się co Pani farmaceutka mu przyniesie.
A synuś śliczny. Te błyszczące oczka i ząbki jak perełki. Jak z obrazka. Niech rośnie zdrowo maluszek. :)
Dziękuję Ci kochana :) Pisz czasem co u Was :)
 
reklama
@martakratkastara u nas w sumie bez zmian :) śliczny maluszek wam rośnie:) super że próbuje raczkować, ma więcej zębów od Maksia hahaha MAKS ma 2 :D

Zaczęliśmy przygodę ze złobkiem i nieststy jak się mogłam twgo spodziewać już ma katar i kaszel po tygodniu .. Tak więc do środy na pewno już nie idziemy A w czw wyjeżdżamy do Włoch:) więc musi wyzdrowieć:) ja wracam do pracy 1 sierpnia więc korzystam z ostatnich chwil wolności, zmieniłam żłobek tzn swoją pracę i mam bliżej, lepszą płacę i miejsce dla Maksia za darmo:) .. my już po roczku ale jeszcze przed imprezą:) Zobacz załącznik 995216Zobacz załącznik 995217
Cudowny chłopczyk :) Pamiętam jak dopiero co rodzilas, a on już ma roczek..... rosnijcie zdrowo :) To teraz czas na rodzenstwo ;)
 
Cześć Dziewczyny, pisałam do Was w maju, gdzie pierwszy raz w życiu zaszłam w ciążę (wiek 33 lata) i ją straciłam. Między 7-9 tc serduszko przestało bić.
W maju poronienie, a koniec czerwca/początek lipca ciąża. Póki co pozytywne testy i prawidłowy przyrost bety.

Poradźcie mi proszę:
- iść szybko do lekarza, aby tylko wykluczył ciążę pozamaciczną i przepisał prof. duphatson, czy iść około 6 tc?
- czy w Waszej ocenie, jest duza szansa na pozytywne rozwiązanie, skoro tak szybko zaszłam w ciąże...?

Jestem jeszcze w takim szoku, ze się uało za pierwszym razem, ze nie wiem co teraz,czekać,iść..?
 
Cześć Dziewczyny, pisałam do Was w maju, gdzie pierwszy raz w życiu zaszłam w ciążę (wiek 33 lata) i ją straciłam. Między 7-9 tc serduszko przestało bić.
W maju poronienie, a koniec czerwca/początek lipca ciąża. Póki co pozytywne testy i prawidłowy przyrost bety.

Poradźcie mi proszę:
- iść szybko do lekarza, aby tylko wykluczył ciążę pozamaciczną i przepisał prof. duphatson, czy iść około 6 tc?
- czy w Waszej ocenie, jest duza szansa na pozytywne rozwiązanie, skoro tak szybko zaszłam w ciąże...?

Jestem jeszcze w takim szoku, ze się uało za pierwszym razem, ze nie wiem co teraz,czekać,iść..?
Ja bym poszła jak najszybciej. Za każdym razem byłam na początku 5 tyg i zarodek był.
 
Rodzeństwo?? Dobre sobie:p Maksik jedynakiem na pewno nie będzie ale dopiero zmieniłam pracę więc raczej nie tak szybko .. może jak będzie miał 2 , 3 lata :) Michał ciągle mówi że teraz będzie Kaja hehehe taki anty dziecko A już o kolejnym mówi:D
Cudowny chłopczyk :) Pamiętam jak dopiero co rodzilas, a on już ma roczek..... rosnijcie zdrowo :) To teraz czas na rodzenstwo ;)
 
reklama
Dziewczyny mam do odsprzedania taniej fraxpiryne 0.4 . Mam 2.5 opakowania mi na razie nie będzie potrzebne . :( Tak dziś strasznie przezywam stratę że mnie oczy bolą :( tak mi żal ;(
Kochana, po Anastazji miałam tak samo .. oczy bolały codziennie A serce z boku pękło ... dziś ciągle mam żal i dalej boli ale inaczej . Czasem płacze i tęsknię i smucę się że jej nie poznałam że nie wiem jak wygląda i jaka jest, tzn jaka by była... musisz dać sobie czas tyle ile potrzebujesz.. :( przykro mi że musisz przez to przejść .. ściskam..
 
Do góry