reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuję... mam nadzieję, że tak będzie chociaż bardzo mnie to stresuje.. a nawet miałam robić jakieś badania ale dopiero teraz w wakacje, a tu pozamiatane bo test pozytywny... fajnie, że znasz przyczynę i mogłaś szybko zareagować. Więc teraz żałuję, że żyję w nieświadomosci...
U mnie nie do końca jest tak jak piszesz, choć bardzo bym chciała ;) Otóż wyszły mi mutacje, ale żaden lekarz nie powie mi na 100% ze to przez to straciłam pierwsza ciąże:( są dziewczyny na lekach takich jak ja, a i tak niestety zdarza się, ze nadal ciąże tracą:(
Choć mam nadzieje, ze u mnie właśnie jakiś mikroskrzep był przyczyna ze serduszko przestało bić. I tak jak pisze roki, u mnie tez na początku było przeziębienie teraz w maju. Gardło, katar, ogólne osłabienie... a zaraz okazało się ze są 2 kreski ;) i póki co jakoś żyjemy ☺️
 
reklama
U mnie nie do końca jest tak jak piszesz, choć bardzo bym chciała ;) Otóż wyszły mi mutacje, ale żaden lekarz nie powie mi na 100% ze to przez to straciłam pierwsza ciąże:( są dziewczyny na lekach takich jak ja, a i tak niestety zdarza się, ze nadal ciąże tracą:(
Choć mam nadzieje, ze u mnie właśnie jakiś mikroskrzep był przyczyna ze serduszko przestało bić. I tak jak pisze roki, u mnie tez na początku było przeziębienie teraz w maju. Gardło, katar, ogólne osłabienie... a zaraz okazało się ze są 2 kreski ;) i póki co jakoś żyjemy ☺
No wlasnie.. moja kolezanka poronila dwa razy pod rzad jedna ciaza w 6 tc a druga w 12 tc.. lekarz nie zlecil badan, a e kolejna ciaze zaszla zaraz po zabiegu łyzeczkowania i donosila chlopaczka. A teraz w marcu urodzila kolejne dziecko i jest wszystko ok..
Kolejna kolezanka poronila 2 ciaze po rzad.. pierwsza z powodu zapalenia w organizmie.. ale lekarze uwazaja ze jak silny zarodek to ciaza i tak by sie utrzymala. A druga ciaza zaraz po poronionej to zasniad.. czlowiek moze zglupiec sluchajac takie historie. Ja jestem w 4 tc i 5 d i kaszel nie daje mi spokoju i martwie sie ze moge zaszkodzic.. a z drugiej strony tlumacze sobie ze kobiety nie takie choroby przechodza na poczatku ciazy i rodza zdrowe dzieci. Czego i Wam i sobie zycze
 
Dokładnie ... zwykły kaszel czy katar nie powinny zaszkodzić ;) Bo tak jak piszesz, nie takie choroby dziewczyny przechodzą i z dzidziem jest Ok. Noi odnośnie tych poronień, to jest straszne i przerazajace... najgorsze jest to, ze nikt nie wie dlaczego tak się dzieje:(
 
@martakratkastara w zasadzie to po staremu...oprócz tego, że Ala już po operacji. Może teraz mlaskać i mniamać przy jedzeniu. Nic się nie ulewa toteż widzę jak rośnie. Nie ominęła jej jednak rehabilitacja, bo mięśnie słabe, więc ćwiczy z terapeutką na zajęciach i ze mną w domu. Nie lubi, ale zaczyna robić postępy i niektóre ćwiczenia robi sama, ja tylko ją ustawiam. A jak tam mały książę?
Bardzo się cieszę,że rosniecie zdrowo i że Alusia już po tej operacji :) Dzielna z Ciebie mama i coreczka po Tobie chyba ma tą waleczność:) Mój ksieciunio ma już prawie 7 miesięcy i jest naszym całym światem:) Rośnie zdrowo, ma już 4 zęby i zaczyna raczkował, także zacznie się latanie, bo on bardzo ruchliwy... Pamiętasz może nick Mariki ?
 

Załączniki

  • IMG-20190625-WA0001.jpg
    IMG-20190625-WA0001.jpg
    114,5 KB · Wyświetleń: 71
Bardzo się cieszę,że rosniecie zdrowo i że Alusia już po tej operacji :) Dzielna z Ciebie mama i coreczka po Tobie chyba ma tą waleczność:) Mój ksieciunio ma już prawie 7 miesięcy i jest naszym całym światem:) Rośnie zdrowo, ma już 4 zęby i zaczyna raczkował, także zacznie się latanie, bo on bardzo ruchliwy... Pamiętasz może nick Mariki ?
@martakratkastara w zasadzie to po staremu...oprócz tego, że Ala już po operacji. Może teraz mlaskać i mniamać przy jedzeniu. Nic się nie ulewa toteż widzę jak rośnie. Nie ominęła jej jednak rehabilitacja, bo mięśnie słabe, więc ćwiczy z terapeutką na zajęciach i ze mną w domu. Nie lubi, ale zaczyna robić postępy i niektóre ćwiczenia robi sama, ja tylko ją ustawiam. A jak tam mały książę?
 
@martakratkastara w zasadzie to po staremu...oprócz tego, że Ala już po operacji. Może teraz mlaskać i mniamać przy jedzeniu. Nic się nie ulewa toteż widzę jak rośnie. Nie ominęła jej jednak rehabilitacja, bo mięśnie słabe, więc ćwiczy z terapeutką na zajęciach i ze mną w domu. Nie lubi, ale zaczyna robić postępy i niektóre ćwiczenia robi sama, ja tylko ją ustawiam. A jak tam mały książę?
Przepraszam za błędy,ale telefon mi zmienia... cholerny słownik...
 
@martakratkastara Dziękuję. Ala jest prawdziwą wojowniczką.
Spoko, u mnie też zmienia. Ostatnio przesłałam mężowi listę zakupów smsem i było tam Anaftin baby-żel na ząbkowanie. To ząbkowanie tak mi zmienił, że mąż zastanawiał się co Pani farmaceutka mu przyniesie.
A synuś śliczny. Te błyszczące oczka i ząbki jak perełki. Jak z obrazka. Niech rośnie zdrowo maluszek. :)
 
reklama
@martakratkastara u nas w sumie bez zmian :) śliczny maluszek wam rośnie:) super że próbuje raczkować, ma więcej zębów od Maksia hahaha MAKS ma 2 :D

Zaczęliśmy przygodę ze złobkiem i nieststy jak się mogłam twgo spodziewać już ma katar i kaszel po tygodniu .. Tak więc do środy na pewno już nie idziemy A w czw wyjeżdżamy do Włoch:) więc musi wyzdrowieć:) ja wracam do pracy 1 sierpnia więc korzystam z ostatnich chwil wolności, zmieniłam żłobek tzn swoją pracę i mam bliżej, lepszą płacę i miejsce dla Maksia za darmo:) .. my już po roczku ale jeszcze przed imprezą:)
20190624_151159.jpeg
20190703_171401.jpeg
 
Do góry