reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@COCO o której masz wizyte i który u cb tydzień ?Masz jakieś objawy bo ja żadnych mdłości nie mam tylko ból piersi przyszedł . Ja jutro też wizytuje u gina nr 2 na NFZ. Też się strsuje trochę bo nie wiem co mnie czeka :((
Za resztę wizytujących dziewczynek mocne kciuki trzymam . Musi być dobrze . ;)

Wizyta dopiero o 19.20 i dziś wg apki 9+6...
To będzie moja pierwsza wizyta po serduszkowej. U mnie mdłości jakoś chyba ustały ... tak jakby raz jest Ok, a czasem mi niedobrze, ale sama już nie wiem co to jest.. a piersi niby nadal bolą ale mam wrażenie ze nie są takie pełne jak były ... tez sama nie wiem.. :confused: od kilku dni czuje jeszcze popołudniami taki tępy ból w brzuchu i po bokach jakby kłucie w jajnikach:confused::unsure:
Nie chce już gdybać i się zastanawiać, bo nic nie jestem w stanie zrobić i zmienić... mogę mieć tylko nadzieje.. a co będzie to się okaże za kilka godzin :sorry:

29 tydzień , ja już można powiedzieć jestem spokojniejsza ,bo czuję ruchy więc wiem że jest :D ja będę za Ciebie trzymać bo moje pierwsze tygodnie to była maskara i wyjęte z życia , ale wierze że będzie wszystko ok również u Ciebie :D
Ooo No właśnie coś kojarzyłam, ze ty przecież już wyżej jesteś niż my ... skoro czujesz ruchy i już jesteś po połówkowych to rzeczywiście nie masz się już chyba za bardzo czego obawiać ☺️
 
Wizyta dopiero o 19.20 i dziś wg apki 9+6...
To będzie moja pierwsza wizyta po serduszkowej. U mnie mdłości jakoś chyba ustały ... tak jakby raz jest Ok, a czasem mi niedobrze, ale sama już nie wiem co to jest.. a piersi niby nadal bolą ale mam wrażenie ze nie są takie pełne jak były ... tez sama nie wiem.. :confused: od kilku dni czuje jeszcze popołudniami taki tępy ból w brzuchu i po bokach jakby kłucie w jajnikach:confused::unsure:
Nie chce już gdybać i się zastanawiać, bo nic nie jestem w stanie zrobić i zmienić... mogę mieć tylko nadzieje.. a co będzie to się okaże za kilka godzin :sorry:


Ooo No właśnie coś kojarzyłam, ze ty przecież już wyżej jesteś niż my ... skoro czujesz ruchy i już jesteś po połówkowych to rzeczywiście nie masz się już chyba za bardzo czego obawiać ☺
Trzymam kciuki za pomyślna wizytę :)
 
@ Coco kiedy miałaś ostatni okres bo ja nie wiem czy my nie jesteśmy jakos blisko z tymi ciazami. Ja mdłości żadnych nie miałam .. tylko cyce bolą przy dotyku i chyba mi brzuch urósł tylko że to moja już 5 ciąża więc być może to realne.. Trzymam za cb mocno kciuki .
 
Witam się po dłuższej przerwie. Mój mąż był dziś znów u androloga / urologa i 12.07. (Pt) ma mieć zabieg na zylaka. 2 dni później lecimy do Portugalii. Lekarz mu powiedział, ze po zabiegu noc w szpitalu i lepiej żebyśmy urlop przełożyli, bo może dostać w samolocie krwotoku przez wysokie ciśnienie. Strasznie mi przykro, nie wiemy co robić. Tak się cieszyłam na ten wyjazd po tych nieszczęściach ostatnich
 
@ Coco kiedy miałaś ostatni okres bo ja nie wiem czy my nie jesteśmy jakos blisko z tymi ciazami. Ja mdłości żadnych nie miałam .. tylko cyce bolą przy dotyku i chyba mi brzuch urósł tylko że to moja już 5 ciąża więc być może to realne.. Trzymam za cb mocno kciuki .
Ja miałam OM 26.04 ..

@mohaaa No to rzeczywiście nieciekawie :unsure: A nie macie możliwości przełożyć tego wyjazdu? Co to, jakieś wczasy wykupione przez biuro podróży? czy lecicie w jakieś znane miejsce i macie tylko bilety lotnicze wykupione, które dałoby się przebukowac?
 
reklama
Do góry