reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Fado123 trudno mi ocenić ale chyba grzybicza bo swędzi i są białe grudki. Jestem po prostu mega zażenowana...

@młoda1994 w terminie @ możesz zatestować dla własnego spokoju.
Ok dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję że elektroniczny mi pokaże wynik wiarygodny bo w te paskowe kasetowe strumieniowe to już wogule nie wierzę
 
coco biedna chyba nadal czeka na wizytę , masakra raz chodziłam do gina i też zawsze 2 godz czekania to minimum , mimo że chodziłam prywatnie do szału mnie to doprowadzało , teraz chodzę do innego i max 15 min się zdarzy ale rzadko
 
@Madlein mam krem macmiror complex na infekcje m in. grzybicze. Zalega mi i mogę Ci wysłać
 

Załączniki

  • IMG_20190703_225442.jpg
    IMG_20190703_225442.jpg
    543,7 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Jestem, jestem kochane :D Położna wszystko mi wyjaśniła, dlaczego tak się porobiło dziś:o otóż w poniedzialek doktorek nie dojechał i wszystkie ciążowe musiała powciskac na dziś pomiędzy nas. Łącznie dziś było 27 pacjentek:szok:

A u nas wszystko Ok, dzidzia rośnie i skacze tak ze nie dało się zmierzyć ;) musiał mi zrobić pomiary usg brzusznym bo wtedy jakoś się dalo i ma juz 28,2 mm:) wg OM 9+6 a wg usg równy 10 ☺️ Widziałam 2 raczki i 2 nóżki
Następna wizyta 24 lipca, a dzień po chce się zapisać na prenatalne ;)
Dziękuje za kciuki ❤️☺️
 

Załączniki

  • 192F14C3-FF1B-4908-90B5-0898945828DD.jpeg
    192F14C3-FF1B-4908-90B5-0898945828DD.jpeg
    498 KB · Wyświetleń: 77
Do góry