reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam się po dłuższej przerwie. Mój mąż był dziś znów u androloga / urologa i 12.07. (Pt) ma mieć zabieg na zylaka. 2 dni później lecimy do Portugalii. Lekarz mu powiedział, ze po zabiegu noc w szpitalu i lepiej żebyśmy urlop przełożyli, bo może dostać w samolocie krwotoku przez wysokie ciśnienie. Strasznie mi przykro, nie wiemy co robić. Tak się cieszyłam na ten wyjazd po tych nieszczęściach ostatnich
A zabieg nie moze byc po waszym powrocie?
 
reklama
Laski nadal czekam o_O Wyciągnęłam info ze na dziś było zapisane 24 pacjentki:o gdzie inny lekarz stad zarządził sobie max 12 i ani jednej więcej. I dowiedziałam się ze na kazda pacjentkę przypada 10 min a ze doktorek jest dokładny i trzyma po 50 min a nawet godzinę, to robią się takie obsuwy ze masakra :o jeszcze 2 pacjentki przede mna ...
 
@Martha86 jesli pęcherzyki pękają to nie ma potrzeby brać clo. Powiem Ci, ze ja tez i to pytałam lekarza ale nie ma zaleceń jeśli owulka przychodzi naturalnie. Głowa do góry i zobaczysz, że niedługo i do nas się szczęście usmiechnie ❤

@coco07 grunt, że jest konkretny i wszystko sprawdza :) wiem, że ten stres najgorszy przed wizytą ale będzie dobrze ❤️ kciuki zacisniete
@młoda1994 jak tam u Ciebie?

@Niepatrzwstecz przykro mi, że znowu ta @ przyszła ale walczymy dalej kolejne cykle nasze ❤ u nas cały czas pod górkę ostatnio ale nie poddaje się :)
 
@coco07 no to uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy na wieści.
Wydaje mi się, czy ktoś jeszcze miał mieć dziś wizytę o 16.30? @Fado123 to Ty czy ktoś inny?

Kurcze a mnie dopadła infekcja... Pamiętam dokładnie rok temu też walczyłam. Przeszło mi po długiej walce i odstawieniu tabletek anty, a później znów wróciło jak zaszłam w ciążę.
Nie mam pojęcia czym z tym walczyć i skąd to się wzięło. Nim do gina się dostanę to samo zdąży przejść. Macie coś sprawdzonego bez recepty?
 
@Martha86 jesli pęcherzyki pękają to nie ma potrzeby brać clo. Powiem Ci, ze ja tez i to pytałam lekarza ale nie ma zaleceń jeśli owulka przychodzi naturalnie. Głowa do góry i zobaczysz, że niedługo i do nas się szczęście usmiechnie [emoji173]

@coco07 grunt, że jest konkretny i wszystko sprawdza :) wiem, że ten stres najgorszy przed wizytą ale będzie dobrze [emoji173]️ kciuki zacisniete
@młoda1994 jak tam u Ciebie?

@Niepatrzwstecz przykro mi, że znowu ta @ przyszła ale walczymy dalej kolejne cykle nasze [emoji173] u nas cały czas pod górkę ostatnio ale nie poddaje się :)
Kochana dziękuję ze pytasz. A czekamy co z tego będzie. A jak u Ciebie?
 
@coco07 no to uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy na wieści.
Wydaje mi się, czy ktoś jeszcze miał mieć dziś wizytę o 16.30? @Fado123 to Ty czy ktoś inny?

Kurcze a mnie dopadła infekcja... Pamiętam dokładnie rok temu też walczyłam. Przeszło mi po długiej walce i odstawieniu tabletek anty, a później znów wróciło jak zaszłam w ciążę.
Nie mam pojęcia czym z tym walczyć i skąd to się wzięło. Nim do gina się dostanę to samo zdąży przejść. Macie coś sprawdzonego bez recepty?
Ja miałam ,ale u mnie nie było obsuwy , mała jest duża 1300 wagi :D
 
@coco07 no to uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy na wieści.
Wydaje mi się, czy ktoś jeszcze miał mieć dziś wizytę o 16.30? @Fado123 to Ty czy ktoś inny?

Kurcze a mnie dopadła infekcja... Pamiętam dokładnie rok temu też walczyłam. Przeszło mi po długiej walce i odstawieniu tabletek anty, a później znów wróciło jak zaszłam w ciążę.
Nie mam pojęcia czym z tym walczyć i skąd to się wzięło. Nim do gina się dostanę to samo zdąży przejść. Macie coś sprawdzonego bez recepty?
A co to za infekcja ?
 
@młoda1994 u mnie bez zmian. Cały czas nowe problemy. Ten cykl spisany na straty niestety może kolejny będzie ze staraniami. Oczywiście za Ciebie mocno trzymam kciuki
Oj kurczę szkoda że ciągle coś u was stoi na przeszkodzie. Ale wierzę że w końcu będzie ten czas że będzie ok i wrócicie do starań i trzymam mocno kciuki abyś nie musiała długo czekać na pojawienie się fasolki pod twoim dobry serduszkiem. [emoji110]

Dziękuję napewno się przydadzą. Jak się uda lub przyjdzie @ to napewno poinformuje. Najgorsze jest to że zdarzają się krwawienia plamienia w ciąży można to łatwo pomylić z miesiączka ( choć przy pierwszych ciazach miałam normalna @) A ja teraz mam skąpe miesiączki trwają 3-4 dni czasami 5 ale nie ma skrzepow ani żywo czerwonej krwi ani przez minutę i też nie będę wiedziała czy się udało czy nie. Jak myślisz mimo że dostanę plamien krwawien w terminie @ to na wszelki wypadek zrobić test ciążowy? Na betę nie mam możliwości pójść potrzebne jest skierowanie.
 
reklama
Do góry