reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie.
Miesiąc temu poroniłam 2-gi raz i lekarz prowadzący wysłał nas do genetyka.
Ktoś miał podobnie?
Interesuje mnie czy w razie jakiegoś konfliktu który mógł powodować poronienia udało się urodzić zdrowe dziecko...

Pierwsze poronienie było brak rozwoju w 5 tyg ciąży obumarcie płodu i wyszedł zaśniad groniasty niepełny.
Po drugim było bez zaśniadu (co cieszy jak na tą sytuację) ale nie znamy przyczyny w 8 tygodniu.

Będę wdzięczna za jakieś rady, podpowiedzi itp
 
Dziewczyny wrzucam moje drugie - dziejsze, ogólne badanie moczu. Na pierwszym zdjęciu piątkowy mocz A na drugim dzisiejszy. Jeżeli nie pokazuje bakterii to znaczy że ich nie ma ?? Czy powinni napisać np nieobecne [emoji16][emoji16] bo chyba badają zawsze te same parametry co?
Jeśli któraś pamięta mój problem z nogami to odpukac Ale wasza porada z lykaniem magnezu sprawdziła się. Lykam na wieczór 2-3 I w nocy jest okej.
@Lu_cy kupilam wit c 1000 i pije sok z żurawiny codziennie
20190701_183656.jpg
20190701_183142.jpg
 
Dziewczyny wrzucam moje drugie - dziejsze, ogólne badanie moczu. Na pierwszym zdjęciu piątkowy mocz A na drugim dzisiejszy. Jeżeli nie pokazuje bakterii to znaczy że ich nie ma ?? Czy powinni napisać np nieobecne [emoji16][emoji16] bo chyba badają zawsze te same parametry co?
Jeśli któraś pamięta mój problem z nogami to odpukac Ale wasza porada z lykaniem magnezu sprawdziła się. Lykam na wieczór 2-3 I w nocy jest okej.
@Lu_cy kupilam wit c 1000 i pije sok z żurawiny codziennie Zobacz załącznik 992682Zobacz załącznik 992683
No widzisz :-) ale znowu masz jakieś dziwne elementy [emoji6] udało się wprowadzić więcej wody? Może woda z cytrynką albo miętą by lepiej wchodziła
 
czytałam że jak pojawia się białko i cukier w moczu ,to może świadczyć o problemach z nerkami , ale najlepiej żeby to lekarz ocenił
 
@Dzoana88 Masz za wysokie pH to na pewno bo w ciąży powinno być Ok 5-6.. a co do reszty nie wiem bo znowu coś nowego się tam pojawiło .. nie chce cię straszyć bo aż tak zle to nie wyglada wiec bardzo bym się nie przejmowała :) Zwłaszcza ze niedawno przechodziłas chyba jakaś infekcje, dobrze kojarzę? Ale mogłabyś pokazać te wyniki rodzinnemu może, jeśli masz taka możliwość;) bo może ta infekcja nie do końca została wyleczona, tylko osłabiona ?
 
@Dzoana88 Masz za wysokie pH to na pewno bo w ciąży powinno być Ok 5-6.. a co do reszty nie wiem bo znowu coś nowego się tam pojawiło .. nie chce cię straszyć bo aż tak zle to nie wyglada wiec bardzo bym się nie przejmowała :) Zwłaszcza ze niedawno przechodziłas chyba jakaś infekcje, dobrze kojarzę? Ale mogłabyś pokazać te wyniki rodzinnemu może, jeśli masz taka możliwość;) bo może ta infekcja nie do końca została wyleczona, tylko osłabiona ?
Nie miałam infekcji [emoji6][emoji6][emoji16][emoji16] może ktoś inny [emoji14]
Wody pije wiecej, czytalam że te jakieś moczany to chyba od małej ilości wody, także staram się nadrabiać te picie. Ale dobrze ze bakterii nie ma. Moja rodzinna jest na urlopie A typka ktory przyjmuje nie zniose bo traktuje ludzi przedmiotowo ech.
@coco07 za dwa dni wizyta co?? Zazdroszczę Ci kochana [emoji4] wsumie ja w następną środę to też jakoś zleci [emoji4]
 
Ja miesiąc temu też miałam wyższe i dwóch lekarzy mówiło że to normalne w ciąży, nic nie robiłam a dzisiaj już w normie [emoji4]
@Dzoana88 Masz za wysokie pH to na pewno bo w ciąży powinno być Ok 5-6.. a co do reszty nie wiem bo znowu coś nowego się tam pojawiło .. nie chce cię straszyć bo aż tak zle to nie wyglada wiec bardzo bym się nie przejmowała :) Zwłaszcza ze niedawno przechodziłas chyba jakaś infekcje, dobrze kojarzę? Ale mogłabyś pokazać te wyniki rodzinnemu może, jeśli masz taka możliwość;) bo może ta infekcja nie do końca została wyleczona, tylko osłabiona ?
 
reklama
Wyslalam oba wyniki do mojego gina i odpisał że wyniki są w porządku. Także czekam cierpliwie do 10 lipca na moja druga wizyte [emoji4]
 
Do góry