reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dwie trzeba brać. Tak jak pisze w ulotce. Przyjmuj tak jak pisze w ulotce, tych leków nie dawkuje się tak jak castagnus- zależnie od wagi. Dawkę i lek zaleciła mi ginka.
Tak tak wiem kochana. A doradzcie proszę czy mam zakupić sobie już te sumplementy czy poczekać do 11 lipca co powiedzą w klinice?
 
@Madlein i @ Takaja123 jesteście wielkie. Gdyby nie wy nie robiłambym dalej testow owu. Dzisiaj test owu pokazał uśmiechnięta buźke.
20190630_185939.jpeg
20190630_185927.jpeg
 
Widzisz @młoda1994 i byś chodziła podłamana, że coś nie tak jest i pewnie owulacji nie masz. No to teraz przez najbliższe trzy dni działajcie na pełnych obrotach.
Z suplementacją zaczekałabym jednak do wizyty w klinice. Niecałe dwa tygodnie Cię nie zbawią, a może tam zaproponują coś konkretnego. Powodzenia
 
reklama
Widzisz @młoda1994 i byś chodziła podłamana, że coś nie tak jest i pewnie owulacji nie masz. No to teraz przez najbliższe trzy dni działajcie na pełnych obrotach.
Z suplementacją zaczekałabym jednak do wizyty w klinice. Niecałe dwa tygodnie Cię nie zbawią, a może tam zaproponują coś konkretnego. Powodzenia
Na przyszłość będę was bardziej słuchała i was się radziła. Jesteście wielkie. Wczoraj były Przytulanki ale będą jeszcze dzisiaj i jutro i później znowu co 2-3 dni.
 
Do góry