reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczynki. Pomóżcie i podzielcie się wiedza/opinia.
W kwietniu poroniłam między 7-9 tc. Miałam łyżeczkowanie.
2 cykle za mną.

W przyszłym tygodniu powinnam dostać @ i tak dzisiaj zrobiłam sobie test facelle z rossmana o jest cień. Mocno delikatny.

Teraz się zastanawiam ... czy jest możliwe aby ro była pozostałość Beta HCG? 27.05 miałam jej 35,8. Szybko spadała. Może w miesiąc jeszcze jeszcze nie spadła, a może te testu z rossmana tak wychodzą.
Cień delikatny.
Zrobiłam teraz po wypiciu dużej ilości wody ale jak rano robiłam na czczo takie z Allegro po 1 zł to biały.

Wiem że to tylko gdybanie ale będę Wdzięczna jak napiszecie co o tym myślicie?
IMG_0260.JPG
Zobacz załącznik 992293
 
Dziewczyny serio trzeba się zastanowić nad kąpielami w różnych akwenach wodnych w ciąży??? :o Nie pomyślałam o tym kompletnie ..
@Jivka czyli w otwartym morzu polecasz ale w mazurskim jeziorze już nie? Kurczę teraz mam zagwostke, bo za miesiąc wyjeżdżamy na Mazury i nie będę mogła popływać ?:unsure: A aquapark?

@młoda1994 Trzymam kciuki za starania ☺️✊
@Dmalw Ja na tym zdjęciu nie widzę drugiej kreski, ale wiem ze się zdarza ze na żywo jest widoczna ale już aparatem ciężko uchwycić. Wątpię ze tak długo by się utrzymywała tak niska beta :sorry2: ale na twoim miejscu zrobiłabym test jutro z porannego moczu, bo nie tak dawno temu załamana przyjaciółka wysłała mi taki test ze będzie mieć 3 dziecko i pojechała po clearblue i na drugi dzień okazało się ze wynik zafałszowany bo wyszedl jej minus, co ją akurat uradowalo;)
Mimo wszystko, trzymam kciuki żeby było po twojej myśli ;)
 
Dziewczyny serio trzeba się zastanowić nad kąpielami w różnych akwenach wodnych w ciąży??? :o Nie pomyślałam o tym kompletnie ..
@Jivka czyli w otwartym morzu polecasz ale w mazurskim jeziorze już nie? Kurczę teraz mam zagwostke, bo za miesiąc wyjeżdżamy na Mazury i nie będę mogła popływać ?:unsure: A aquapark?

@młoda1994 Trzymam kciuki za starania [emoji3526][emoji110]
@Dmalw Ja na tym zdjęciu nie widzę drugiej kreski, ale wiem ze się zdarza ze na żywo jest widoczna ale już aparatem ciężko uchwycić. Wątpię ze tak długo by się utrzymywała tak niska beta :sorry2: ale na twoim miejscu zrobiłabym test jutro z porannego moczu, bo nie tak dawno temu załamana przyjaciółka wysłała mi taki test ze będzie mieć 3 dziecko i pojechała po clearblue i na drugi dzień okazało się ze wynik zafałszowany bo wyszedl jej minus, co ją akurat uradowalo;)
Mimo wszystko, trzymam kciuki żeby było po twojej myśli ;)
Dziękuję.
 
@coco07 myślę, że to bardziej chodzi o infekcje w ciąży łatwiej złapać niestety. Woda też rozluźnia.
No tak myślałam ze głównie może o to chodzi ... bo o co innego.. przecież brzuszkowi samemu w sobie nic się nie powinno stać :) No to zostaje moczenie nóg :unsure::cool2:
A co tam u ciebie? Dzieje się coś nowego? Który masz dc ? Staranka już zaczęte?☺️
 
Dziewczyny, ja bym tak nie świrowała z tymi kąpielami. Przecież to nic groźnego. Chyba że macie dużą podatność na infekcje intymne, to wtedy bym odpuściła. Ale jeśli nie, to bez przesady. Czy to woda, jezioro czy morze. W takie upały aż się prosi żeby się pokąpać w wodzie ;)

@Takaja123 kciuki zacisnięte!!! :)
 
Dziewczyny nie ma co panikować z tymi kąpielami. Jeśli ciąża rozwija się prawidłowo i nie jest zagrożona to nie ma przeciwwskazań do zażywania kąpieli gdziekolwiek by to nie miało miejsca. Wszystkie kąpieliska strzeżone są bezpieczne gdyż regularnie przeprowadzane są badania jakości wody.
Ja w ciąży dostałam zakaz wyjazdu nad morze, ale dlatego że szyjka mi się zaczęła już skracać. To był szósty miesiąc ciąży.

@Dmalw dwa cykle za Tobą, raczej nie powinna to być już beta po poronieniu. Widzę bardzo bladą kreseczkę. Wiesz, że najlepiej zrobisz jak pójdziesz na betę z krwi jutro? Testy ciążowe testami, a badanie krwi będzie najbardziej wiarygodne.
 
reklama
Dziewczynki. Pomóżcie i podzielcie się wiedza/opinia.
W kwietniu poroniłam między 7-9 tc. Miałam łyżeczkowanie.
2 cykle za mną.

W przyszłym tygodniu powinnam dostać @ i tak dzisiaj zrobiłam sobie test facelle z rossmana o jest cień. Mocno delikatny.

Teraz się zastanawiam ... czy jest możliwe aby ro była pozostałość Beta HCG? 27.05 miałam jej 35,8. Szybko spadała. Może w miesiąc jeszcze jeszcze nie spadła, a może te testu z rossmana tak wychodzą.
Cień delikatny.
Zrobiłam teraz po wypiciu dużej ilości wody ale jak rano robiłam na czczo takie z Allegro po 1 zł to biały.

Wiem że to tylko gdybanie ale będę Wdzięczna jak napiszecie co o tym myślicie?Zobacz załącznik 992290Zobacz załącznik 992293
Ja widzę cień przy przybliżeniu zdjęcia. Myślę że beta nie utrzymuje się aż 2 cykle. Na twoim miejscu jeśli masz możliwość pójdź jutro na betę A jeśli nie to z rana test powtórz.
 
Do góry