reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Będąc na usg w siódmym tygodniu ciąży – serce biło.
Na usg w dziewiątym tygodniu ciąży – serduszko już nie było. Poronienie zatrzymane, czyli nie miałam żadnych objawów ani krwawienia. W szpitalu dostałam tabletki na poronienie ale zupełnie nic się nie ruszyło w ciągu trzech dni i miałam Łyżeczkowanie.
Dokładnie miałam tak samo jak ty
Barto mi przykro :(
 
reklama
Popieram , ja biorę polocard ,i polecam to nie zaszkodzi a może i pomoże może warto?

Acard biorę, duphaston 3x2, prenatal uno, trivagin, feroplex, euthyrox no i Encorton. Mam nadzieję, że wystarczy Acard, bo ja to bym była nawet skłonna heparyne bić jakbym wiedziała, że może pomóc. :) w środę mam kolejny wlew, więc we wtorek pójdę na USG. Może jeszcze wszystko będzie ok.
Dzięki dziewczyny ! Trzymacie kciuki i będę wdzięczna za Zdrowaśki :*
 
Acard biorę, duphaston 3x2, prenatal uno, trivagin, feroplex, euthyrox no i Encorton. Mam nadzieję, że wystarczy Acard, bo ja to bym była nawet skłonna heparyne bić jakbym wiedziała, że może pomóc. :) w środę mam kolejny wlew, więc we wtorek pójdę na USG. Może jeszcze wszystko będzie ok.
Dzięki dziewczyny ! Trzymacie kciuki i będę wdzięczna za Zdrowaśki :*
Super wieści ❤️ wszystko będzie dobrze ❤️ trzymam kciuki ❤️
 
Acard biorę, duphaston 3x2, prenatal uno, trivagin, feroplex, euthyrox no i Encorton. Mam nadzieję, że wystarczy Acard, bo ja to bym była nawet skłonna heparyne bić jakbym wiedziała, że może pomóc. :) w środę mam kolejny wlew, więc we wtorek pójdę na USG. Może jeszcze wszystko będzie ok.
Dzięki dziewczyny ! Trzymacie kciuki i będę wdzięczna za Zdrowaśki :*
Trzymam kciuki ,i wierze że się uda , bardzo na to liczę , bo miałam tak samo,modliłam się żeby się udało ,i pomogło bo jest :D
 
@Charlotte21 Widzisz, super wieści!!!! ☺️❤️ Ja wiem, ze w naszym przypadku nie ma mowy o ogromnym szczęściu bez paniki w głowie, ale u Ciebie jednak jest nadzieja na pozytywne zakończenie ☺️ Trzymam kciuki kochana ✊✊
 
reklama
Acard biorę, duphaston 3x2, prenatal uno, trivagin, feroplex, euthyrox no i Encorton. Mam nadzieję, że wystarczy Acard, bo ja to bym była nawet skłonna heparyne bić jakbym wiedziała, że może pomóc. :) w środę mam kolejny wlew, więc we wtorek pójdę na USG. Może jeszcze wszystko będzie ok.
Dzięki dziewczyny ! Trzymacie kciuki i będę wdzięczna za Zdrowaśki :*
Może serduszko się dopiero rozkreca, wtedy też może wolniej bić. Trzeba być dobrej myśli :-)
 
Do góry