reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Madlein To pewnie o mnie pytałaś, tak idę rano na betę ale słabo to widzę, bo mam zle przeczucia. Ciagle mam wrażenie ze w środku jestem jakaś taka „otwarta” i takie uczucie jakby zaraz coś miało ze mnie dosłownie mówiąc „chlusnąć” :hmm: A teraz w toalecie, po podtarciu na papierze zauważyłam czerwonawy mocz:( ja już na prawdę nic z tego nie rozumiem:( Jest mi smutno i zle ...:hmm:
 
@Madlein To pewnie o mnie pytałaś, tak idę rano na betę ale słabo to widzę, bo mam zle przeczucia. Ciagle mam wrażenie ze w środku jestem jakaś taka „otwarta” i takie uczucie jakby zaraz coś miało ze mnie dosłownie mówiąc „chlusnąć” :hmm: A teraz w toalecie, po podtarciu na papierze zauważyłam czerwonawy mocz:( ja już na prawdę nic z tego nie rozumiem:( Jest mi smutno i zle ...:hmm:
To nie musi oznaczać złego :) wiem, że się boisz, uwierz mi wiem, bądź dzielna. Niestety nie na wszystko mamy wpływ, cały czas próbuje sobie to mówić. Będę się modlić aby wszystko było ok. :* Niektóre dziewczyny mówiły, że też plamiły od samego początku. Może to problem z progesteronem? Bierzesz już jakieś leki? Przepraszam, ale przez ten mój stres nie bardzo śledziłam co się dzieję.
 
To nie musi oznaczać złego :) wiem, że się boisz, uwierz mi wiem, bądź dzielna. Niestety nie na wszystko mamy wpływ, cały czas próbuje sobie to mówić. Będę się modlić aby wszystko było ok. :* Niektóre dziewczyny mówiły, że też plamiły od samego początku. Może to problem z progesteronem? Bierzesz już jakieś leki? Przepraszam, ale przez ten mój stres nie bardzo śledziłam co się dzieję.
Tak tak biorę luteinę od wczoraj 3x2... wiem wiem ze plamienia niektórym się zdarzają, tyle ze u mnie to był raczej kolor czerwony :( W każdym razie znowu wzięłam wolne w pracy i gdyby się to jutro powtórzyło, to mam prawo jechać na IP tak ?
 
Tak tak biorę luteinę od wczoraj 3x2... wiem wiem ze plamienia niektórym się zdarzają, tyle ze u mnie to był raczej kolor czerwony :( W każdym razie znowu wzięłam wolne w pracy i gdyby się to jutro powtórzyło, to mam prawo jechać na IP tak ?
Moim zdaniem zawsze mamy prawo jechać na IP. Pytanie tylko jak oni zareagują. Raz tylko byłam, ale to w zupełnie innej sprawie. :/ więc tutaj nie pomogę. Ale mam nadzieje, że nie będzie potrzebny taki wyjazd. Ciężka noc się szykuje. Spróbuj się przespać Kochana. Weź leki i dobrej nocy :*
 
@coco07 ja krwawilam od 4-14 tc i od 8-14 tc. To co wazne, to sprawdzic obraz usg, bo moze krwiaczek i oszczedzac trzeba bedzie sie troche. No i przy krwawieniu warto rozwazyc czasowe odstawienie lub ograniczenie acardu. Heparyny nigdy nie odstawialam. Acard tak. I jesli ciaza wciaz sie rozwija, to warto od lekarza wziac recepte na cyklonamine lub exacyl (leki przeciwkrwotoczne)
 
Tak tak biorę luteinę od wczoraj 3x2... wiem wiem ze plamienia niektórym się zdarzają, tyle ze u mnie to był raczej kolor czerwony :( W każdym razie znowu wzięłam wolne w pracy i gdyby się to jutro powtórzyło, to mam prawo jechać na IP tak ?
Masz prawo jechać na IP. Nie daj się zbyć. Ja byłam na IP w 5tc. Oczywiście byli bardzo niezadowoleni ale powiedziałam że jestem już po jednej stracie i jakoś to do nich dotarło. A może masz jakieś zapalenie pęcherza?? Aaa i ja plamiłam od 4-10tc a jutro Antek skończy 4 miesiące. Kochana ja wiem że łatwo nie jest ale musisz wierzyć!!! Napewno będzie wszystko dobrze. I jeśli masz się stresować cała noc to wsiadaj w samochód i smigaj już teraz na IP.
 
Przez reakcje lekarzy właśnie dziewczyny boja się jeździć na IP.
Ja dzisiaj pojechałam zmuszona wręcz siła przez Męża.
Zaczęłam brudzić, bielizna cała brudna, zmieniłam, powtórka.
Mąż spakował mi torbę i na izbę. Bez gadania.
Sama bym nie pojechała, bo ostatnio z krwawieniem usłyszałam „i tylko z tym pani tu leży?”
Nie dotarło nawet, ze jestem po dwóch stratach i nie chce kolejnej.
Nie lubię lekarzy.
@coco07 jedz na IP, nie bagatelizuj krwi tym bardziej żywej. Trzymaj się
 
@Charlotte21 Mam nadzieje ze nie będzie takiej potrzeby :hmm: Czekam z niecierpliwością na jutrzejsza betę.. dziękuje i również spokojnej nocy ci życzę ☺️

@Destino Dziekuje za podpowiedz :) a acardu już nie biorę.Na wczorajszej wizycie lekarz kazał odstawić ...

@kb.karola90 Dzieki kochana za ciepłe słowa ☺️ Nie wiem czy coś mi zdziałają na podstawie usg, bo to jest 4 tydzień dopiero i wczoraj na wizycie nie było jeszcze nic widać :(
Trochę mnie uspokoilyscie... dziękuje ❤️ Ale i tak jutrzejszy dzień przesądzi o dalszym rozwoju sytuacji ... A ja póki co pomodlę się teraz i spróbuje zasnąć :)
 
reklama
Coco jeśli będzie to krwawienie ,to jedź i się nikim nie przejmuj ,ale jedno razowe plamienie się zdarza , mi się 2 razy zdarzyło i nie miało to żadnych konsekwencji , mój gin powiedział że to co musi wylecieć wyleciało , miałam jakiegoś krwiaczka i dzięki polocardowi wyleciał i teraz jest czyściutko
 
Do góry