reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Paula919191 może zbliża się @? To prawie miesiąc więc jest taka możliwość
Dziś idę do ginekologa to może mi powie bo na pewno będę miała robione USG. Dziś mam ważne wizyty u gina i u immunilog, trochę się stresuje bo są to wizyty dla mnie kluczowe, dowiem się mam nadzieję czy dostanę steryd, jaki jest dalszy plan działania,jakie badania jeszcze wykonać.
 
Witajcie dziewczyny, jakiś czas temu pisałam na tym Forum że podczas kontroli usg w 9 tc stwierdzono , Że serduszko nie bije. Wiem że zarodek miał 1 cm. Dzisiaj odebrałam wyniki histopatologiczne który troszkę mnie zdziwił że nie stwierdzono płodu… Czy może wie któraś z was co to może dokładnie oznaczać? Lekarza mam dopiero we wtorek i nie ukrywam że zżera mnie ciekawość.

PS. Ja zabieg miałam 8 maja i do dzisiaj mam już tylko leciutkie brązowe plamienia.przeważnie starania o kolejną ciążę są zalecane po pierwszym okresie, prawda?
IMG_0033.JPG
 
Witajcie dziewczyny, jakiś czas temu pisałam na tym Forum że podczas kontroli usg w 9 tc stwierdzono , Że serduszko nie bije. Wiem że zarodek miał 1 cm. Dzisiaj odebrałam wyniki histopatologiczne który troszkę mnie zdziwił że nie stwierdzono płodu… Czy może wie któraś z was co to może dokładnie oznaczać? Lekarza mam dopiero we wtorek i nie ukrywam że zżera mnie ciekawość.

PS. Ja zabieg miałam 8 maja i do dzisiaj mam już tylko leciutkie brązowe plamienia.przeważnie starania o kolejną ciążę są zalecane po pierwszym okresie, prawda?Zobacz załącznik 976434
Bardzo mi przykro. Wiem co przychodzisz bo w styczniu przeżyłam to samo ;(
Jeżeli chodzi o starania to po zabiegu lyzeczlowania zalecają od 3 do 6 miesięcy. Ale różnie lekarze dają zielone światło. Ja już w 3 cyklu mialam wznowione starania. Mogłam z 2 cyklu ale czekałam na wyniki badań.
U mnie po 4 tygodniach od zabiegu przyszedł okes i po nim juz wszystko miałam zagojone. I była owulacja.
 
U mnie też @ przyszła po ponad 6 tygodniach.

@Dmalw W wyniku nie ma nic niepokojącego. Można się pokusić o konsultację, bo kojarzę, że reakcja Arias-Stella może występować także w przypadku zaśniadu (ale jakby był zaśniad, to by raczej napisali wprost).
 
Witajcie dziewczyny, jakiś czas temu pisałam na tym Forum że podczas kontroli usg w 9 tc stwierdzono , Że serduszko nie bije. Wiem że zarodek miał 1 cm. Dzisiaj odebrałam wyniki histopatologiczne który troszkę mnie zdziwił że nie stwierdzono płodu… Czy może wie któraś z was co to może dokładnie oznaczać? Lekarza mam dopiero we wtorek i nie ukrywam że zżera mnie ciekawość.

PS. Ja zabieg miałam 8 maja i do dzisiaj mam już tylko leciutkie brązowe plamienia.przeważnie starania o kolejną ciążę są zalecane po pierwszym okresie, prawda?Zobacz załącznik 976434

Przykro mi :( a czy przed zabiegiem zaczęłaś sama ronić? Powiedz mi proszę, czy przed tym usg w 9 tc miałaś wcześniej usg i serce biło?
 
reklama
Do góry