reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Przykro mi :( a czy przed zabiegiem zaczęłaś sama ronić? Powiedz mi proszę, czy przed tym usg w 9 tc miałaś wcześniej usg i serce biło?

Będąc na usg w siódmym tygodniu ciąży – serce biło.
Na usg w dziewiątym tygodniu ciąży – serduszko już nie było. Poronienie zatrzymane, czyli nie miałam żadnych objawów ani krwawienia. W szpitalu dostałam tabletki na poronienie ale zupełnie nic się nie ruszyło w ciągu trzech dni i miałam Łyżeczkowanie.
 
Dziewczyny! JAKIES CUDA SIE DZIEJA !!! Na to wygląda że poprzedni lekarz miał zły sprzęt albo był po prostu nieogarniety. Jest zarodek i jest akcja serca. Ale nigdy nie jest kolorowo. Akcjabserca tylko 90 i jest 2 mm. Trochę za mało. Teraz zostaje mi tylko czekać i się modlić. ! Co za dzień....
 
Dziewczyny! JAKIES CUDA SIE DZIEJA !!! Na to wygląda że poprzedni lekarz miał zły sprzęt albo był po prostu nieogarniety. Jest zarodek i jest akcja serca. Ale nigdy nie jest kolorowo. Akcjabserca tylko 90 i jest 2 mm. Trochę za mało. Teraz zostaje mi tylko czekać i się modlić. ! Co za dzień....
Może się dopiero rozkręca serducho. Trzymam mocno kciuki [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Dziewczyny! JAKIES CUDA SIE DZIEJA !!! Na to wygląda że poprzedni lekarz miał zły sprzęt albo był po prostu nieogarniety. Jest zarodek i jest akcja serca. Ale nigdy nie jest kolorowo. Akcjabserca tylko 90 i jest 2 mm. Trochę za mało. Teraz zostaje mi tylko czekać i się modlić. ! Co za dzień....
a dostałaś jakieś tabletki? duphaston ,luteina? coś co może pomóc?
 
Dziewczyny! JAKIES CUDA SIE DZIEJA !!! Na to wygląda że poprzedni lekarz miał zły sprzęt albo był po prostu nieogarniety. Jest zarodek i jest akcja serca. Ale nigdy nie jest kolorowo. Akcjabserca tylko 90 i jest 2 mm. Trochę za mało. Teraz zostaje mi tylko czekać i się modlić. ! Co za dzień....

Trzymam kciuki mocno żeby się wszystko rozkręciło!! [emoji173]️
 
Dziewczyny! JAKIES CUDA SIE DZIEJA !!! Na to wygląda że poprzedni lekarz miał zły sprzęt albo był po prostu nieogarniety. Jest zarodek i jest akcja serca. Ale nigdy nie jest kolorowo. Akcjabserca tylko 90 i jest 2 mm. Trochę za mało. Teraz zostaje mi tylko czekać i się modlić. ! Co za dzień....
Dobre wieści :) najważniejsze że jest jakaś szansa a to już wiele :)
 
Dziewczyny! JAKIES CUDA SIE DZIEJA !!! Na to wygląda że poprzedni lekarz miał zły sprzęt albo był po prostu nieogarniety. Jest zarodek i jest akcja serca. Ale nigdy nie jest kolorowo. Akcjabserca tylko 90 i jest 2 mm. Trochę za mało. Teraz zostaje mi tylko czekać i się modlić. ! Co za dzień....
trzymam kciuki !! modlitwy tez z wami :) Oby sie udalo :)
 
reklama
Dziewczyny zdecydowałam się na wizytę u polskiego gin w DE 59km od mojego miejsca zamieszkania. Mam termin na 18 czerwca .

Badanie nasienia to tu jest katastrofa. Trzeba się umówić do urologa iść do niego po skierowanie potem ustalić termin do kliniki leczenia niepłodności i jechać do kliniki oddać nasienie do badania.

W moim landzie nie ma możliwości zrobienia badania nasienia prywatnie. Trzeba mieć na wszystko skierowanie.

Tu nawet żeby iść do kliniki leczenia niepłodności są potrzebne skierowania i nic się nie płaci za klinikę za badania tylko czasami bym płaciła za leki swoje i męża jeśli u niego by coś wyszło.
 
Do góry