reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@mohaaa Ja tak miałam!!! I jeszcze lekarz powiedział, że ciąża wygląda na młodsza i że nie wygląda to dobrze. Tydzień później bylo serduszko i pomiary idealnie zgadzały się z OM.
Czyli jest szansa, że przy 6+3 nie widać przepływu? Bo mi powiedział, że przy pęcherzyków powyżej 30 mm to już musi być i tutaj nie ma raczej u mnie szans.
 
reklama
@Oczekujaca123 kochana to wspaniała wiadomość, cieszę się bardzo, że jesteś już tak daleko, a zarazem tak blisko żeby już tulic swoje skarby ❤️❤️❤️ waga Stasia i Amelki super :) życzę kolejnego spokojnego tygodnia:) robisz powoli wyprawkę? :)

@coco07 też tak myślę, że sucho przed @ a dziś już jest. Także staram się być dobrej myśli. A Ty uważaj na siebie i nie przemeczaj się. Jedli masz możliwość to weź wolne. A masz już heparyne? Powinnaś też już zacząć przyjmować. Trzymam mocno kciuki za Ciebie ❤️

@mohaaa może jeszcze nic straconego przeczekaj tydzień i pójdź na kolejną wizytę.

@Charlotte21 u Ciebie może też jeszcze za wcześnie na taką diagnozę... Trzymam mocno kciuki żeby było serduszko ❤️
 
Ja poszlam na wizytę do swojego ginekologa z plamieniem/krwawieniem. Dostałam skierowanie do szpitala. A że był to piątek, to porzadne USG zrobili dopiero w poniedzialek. Tam tylko zarodek bez echa serca. Ja sama poprosilam o zdanie lekarza, bo ja wolę znać prawdę - choćby najgorsza. Zrobili betę - wyszło ok 9500 i zalecili kontrolę u mojego gina po 2 tygodniach. Tyle nie wytrzymała - poszlam po tygodniu. A teraz córka ma już 8 lat.
Jestem w szoku czytając Wasze historie. Napawają mnie optymizmem, ale tez wkurzam się jak lekarze tak mogą... mój mąż przeczytał przez ostatnie 1,5h chyba pół internetu na ten temat i coś chwile przesyła mi podobne historie.
 
@Takaja123 , @Izulla99 ja mam wizytę dopiero u swojej dr 4 czerwca. Teraz poszłam na sprawdzenie, bo nie dawało mi spokoju, że nie mam żadnych objawów. Gdzieś tam z tyłu głowy tliła mi się myśl, że może być puste jajo płodowe. Jestem w 6t3d i w sumie to ten lekarz nawet nie zrobił mi ujęcia pęcherzyka na zdjęciu. Normalnie jakby nic tam nie było, a widziałam wcześniej, że pęcherzyk jest. Stwierdził, że na tak duży pęcherzyk ponad 30 mm to już powinien być przepływ i serce powinno być i on nie daje szans na tą ciąże. Kazał się pod koniec tygodnia zgłosić do jakiegoś szpitala i przerwać ciąże. Jak się zapytałam w jaki sposób, to nie odpowiedział...
 
reklama
@mohaaa a masz zdjęcie wykonane? z każdej strony? znam to uczycie, kiedy lekarz za długo się przygląda w monitor... też trzymam za ciebie kciuki. Mam nadzieję, że się mylą!
 
Do góry