reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Charlotte ja miałam w marcu puste jajo. Sprawdzę w domu jaka wielkość pęcherzyka miałam. Czekałam do 10 tc i dopiero potem z lekarzem uznaliśmy, ze nic z tego, odstawiłam luteinę i po kilku dniach sama zaczęłam ronić. To był najgorszy wieczór w moim życiu. To co ze mnie wylatywało i w jakich ilościach. Nie chce tego nigdy więcej przechodzić :( na drugi dzień miałam łyżeczkowanie, bo zostały jakieś resztki. Mojej przyjaciółki mama dopiero w 9 tc zobaczyła zarodek, dlatego ja miałam nadzieje, ze będzie u mnie to samo
Będę wdzięczna, może to pomoże jakoś mi się uspokoić i na spokojnie to wszystko wziąć. Bo dobre chociaż tyle, że to nie strata dziecka, bo w sumie dziecka jak coś nie było od początku.
Przykro mi, że przez to przechodziłaś. :* Mam nadzieję, że wszyszytko teraz okaże się dla Ciebie szczęśliwe.
 
@Jivka staram się, ale jakoś od początku przez ten brak typowych dla mnie objawów ciążowych nie "przywiązywałam" się do myśli bycia w ciąży. Nie chce sobie robić nadziei. Zobaczę co mi odpisze moje dr w tym temacie. Może poczekam jeszcze tydzień i pójdę na kontrolę.
Kochana u mnie to trzecia ciąża i dwie były identyczne, a ta zupełnie inna... Brzuch mnie w ogóle nie ciągnął, a inne objawy dopiero po 8tc się zaczynały, ale miałam może 3dni mdłości... A wcześniej umierałam wieczorami... Więc to akurat nie wyznacznik.
Skonsultuj się z lekarzem, ale jeszcze nie miej proszę czarnych myśli.
 
@Charlotte21 myślę, że weź poprawkę na to co mówi ten gin i skonsultuj z innym. Może na IP zrobią dokładniejsze usg? Moje usg pierwsze jest z 5+2 więc nie pomogę.
 
@Charlotte21 @mohaaa ja bym na waszym miejscu pojechała na IP lub jak najszybciej zasięgnęła opinii innego lekarza. Ja sama przy drugim poronieniu pojechałam z przychodni do szpitala żeby się upewnić bo nie mogłam uwierzyć lekarce,no niestety u mnie potwierdziła się zła wiadomość :( oby u Was było inaczej :*
 
Będę wdzięczna, może to pomoże jakoś mi się uspokoić i na spokojnie to wszystko wziąć. Bo dobre chociaż tyle, że to nie strata dziecka, bo w sumie dziecka jak coś nie było od początku.
Przykro mi, że przez to przechodziłaś. :* Mam nadzieję, że wszyszytko teraz okaże się dla Ciebie szczęśliwe.
Dokładnie. Aczkolwiek smutne, ze czujesz ciąże, wiesz, ze jest, bo beta rośnie, test ciążowy pozytywny, jakieś objawy są, a tu pęcherzyk pusty. Dlatego jeśli teraz tez poronie, to będzie to zdecydowanie większa strata, bo wiem, ze jest tam już jakaś mała istota we mnie
 
@Charlotte21 @mohaaa ja bym na waszym miejscu pojechała na IP lub jak najszybciej zasięgnęła opinii innego lekarza. Ja sama przy drugim poronieniu pojechałam z przychodni do szpitala żeby się upewnić bo nie mogłam uwierzyć lekarce,no niestety u mnie potwierdziła się zła wiadomość :( oby u Was było inaczej :*
Dlatego dziś na 17 ide do drugiego gina. Co u Ciebie się okazało?
 
Poprzez przypadek wypisalam się z wątku i teraz ciężko mi Was nadrobić;*

Melduję co u nas 34t2d
Szew trzyma.
Waga dzieciaków 2188 I 2567 [emoji173] trzymamy się nadal

Wow :-) ładnie pakują Twoje maluchy. Mój też w 34 tygodniu miał 2.5kg [emoji87] dzisiaj mam wizytę, aż sama się boję ile przybrał. Jakie plany co do szwu? Kiedy mają zamiar ściągać?
 
reklama
Wow :-) ładnie pakują Twoje maluchy. Mój też w 34 tygodniu miał 2.5kg [emoji87] dzisiaj mam wizytę, aż sama się boję ile przybrał. Jakie plany co do szwu? Kiedy mają zamiar ściągać?
@Takaja123 dziękuję:*** A Co U Ciebie? Na jakim etapie jesteś? Przepraszam, ale mam jakieś zaćmienie ciążowe

@Jivika najdłużej jak się da. :* jak już dotarłam tak daleko to chciałabym, żeby były od razu że mną i wyszły że mną A nie leżały na neonatologii czy w inkubatorkach. Więc póki się da to trzymamy :*** A CO U Ciebie? Bo tak jak wyżej nic nie ogarniam....

@Charlotte21 mi w 1szej ciąży w 8tc lekarka z dobrymi opiniami i dobrym sprzętem powiedziała, że jest puste jajo. Dała skierowanie do szpitala... pojechałam.. A tam serducho bilo 160/min...:* podjechakabym na IP sciemnila że mocno boli mnie brzuch i zrobią usg :)

@Lu_cy sciagaja podczas CC , jak się czujesz ? Na kiedy termin ? SN czy CC?
 
Do góry