reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
a ja mam pytanie z innej beczki...
czy ktoś sie orientuje jaka grubość endometrium zwiastuje @?
cy to sie da jakoś poznać?
 
Hej dziewczyny. Ja wróciłam od lekarza :( jest zarodek, ale serce nie bije. Jestem zrozpaczona ;( powiedzcie szczerze, może coś gdzieś kiedyś słyszałyście lub czytałyście - czy jest jeszcze szansa jakaś dla nas? Wg om dziś 7+0, wg usg 6+3. Lekarz miał nowy sprzęt i dokładnie sprawdzał, ale oznakow życia brak :( nie przeżyje kolejnego poronienia :( dlaczego mnie to znów spotyka ;(
 
@mohaaa Ja tak miałam!!! I jeszcze lekarz powiedział, że ciąża wygląda na młodsza i że nie wygląda to dobrze. Tydzień później bylo serduszko i pomiary idealnie zgadzały się z OM.
 
@mohaaa Ja tak miałam!!! I jeszcze lekarz powiedział, że ciąża wygląda na młodsza i że nie wygląda to dobrze. Tydzień później bylo serduszko i pomiary idealnie zgadzały się z OM.
I jak można tak stresować kobietę w ciąży? Wszystko dobrze się zakończyło? Kiedy sugerujesz mi pójść na kolejne usg?
 
@M@lly Powinnaś po ustaniu prqacy uzyskać zaświadczenie o niezdolności do wykonywania pracy i złożyć je w oddziale ZUS. Razem składasz druk ZUS Z-10 oraz wystawiony przez pracodawcę druk ZUS Z-3 (mimo ustania zatrudnienia). Tylko sprawdź czy przypadkiem nie będzie Ci przysługiwać zasiłek dla bezrobotnych - bo z mojej wiedzy wówczas chorobowy Ci nie będzie przysługiwał (najlepiej dopytaj w ZUS).
Po ustaniu zatrudnienia dalej podawane są dane byłego pracodawcy
Zasiłek dla bezrobotnych mi nie przysługuje. Mój pracodawca nie odbiera ode mnie tel.
 
I jak można tak stresować kobietę w ciąży? Wszystko dobrze się zakończyło? Kiedy sugerujesz mi pójść na kolejne usg?
Nie wiem jaka masz bete ale u mnie było ponad 600 i lekarze szukali na siłę bo nic nie ma [emoji2368] też mnie stresowali, mówili że pozamaciczna pewnie [emoji2356]
 
Hej dziewczyny. Ja wróciłam od lekarza :( jest zarodek, ale serce nie bije. Jestem zrozpaczona ;( powiedzcie szczerze, może coś gdzieś kiedyś słyszałyście lub czytałyście - czy jest jeszcze szansa jakaś dla nas? Wg om dziś 7+0, wg usg 6+3. Lekarz miał nowy sprzęt i dokładnie sprawdzał, ale oznakow życia brak :( nie przeżyje kolejnego poronienia :( dlaczego mnie to znów spotyka ;(
Też właśnie wróciłam od lekarza. Jestem niby 6 +3 a nic nie widać, powiedział, że puste jajo płodowe...

Nie wiem jak Ci teraz pomóc, bo sama jestem jeszcze w szoku...
 
reklama
Ja poszlam na wizytę do swojego ginekologa z plamieniem/krwawieniem. Dostałam skierowanie do szpitala. A że był to piątek, to porzadne USG zrobili dopiero w poniedzialek. Tam tylko zarodek bez echa serca. Ja sama poprosilam o zdanie lekarza, bo ja wolę znać prawdę - choćby najgorsza. Zrobili betę - wyszło ok 9500 i zalecili kontrolę u mojego gina po 2 tygodniach. Tyle nie wytrzymała - poszlam po tygodniu. A teraz córka ma już 8 lat.
 
Do góry