reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Moj ginekolog powiedział ze mam wybrac czekac w domu na samoistne poronienie albo poprostu pojsc na szpitala skierowanie dal w sobote. A ja tu w mojej miejscowosci poszlam zapytać sie do szpitala i p. Doktor powiedziela ze jak do środy nic sie nie zacznie to przyjsc w czw rano naczczo.
 
Wiem ze lepiej jak szyjka sama pusci i sie zacznie. A jak w swieta sie zacznie ?? Sama juz nie wiem co robic. Nie wiem czy dadza tabletki na samoistne czy od razu zabieg ?
 
@kb.karola90 to może warto spróbować z tym fotelem skoro w tej pozycji nie odczuwasz bólu. Który to Tc u Ciebie teraz?
Dzisiaj 38+4:) mega się cieszę że dotrwalismy do tego tygodnia ale niech już wylazi :D
@roki_1991 jeszcze urodzisz przede mną. Hahaha. A na sprzątanie niestety nie mam siły :( dlatego też boję się tej cc bo dosyć że leżałam te 20 tyg to jeszcze cesarka...no ale damy radę. Synek najważniejszy :) a co do tej wagi to mój lekarz kiedyś mi mówił że rzadko się myli w tym temacie...
 
@Ijusz kochana plus zabiegu jest taki, że rano zrobią, a po południu będziesz mogła wrócić do domu. Ja spędziłam w szpitalu trzy dni. Na 3 dzień zrobili zabieg i kilka godzin później mogłam wrócić już do domu. Szczerze jak wiedziałabym co mnie czeka od razu zgoddilabym się na zabieg.

@kb.karola90 może Antos czeka równo do 40tc :D
 
A czemu bylas az 3 dni? Czekali az samo sie zacznie? Ta lekarka co pytalam to chetna jest robic zabieg ale mowila ze ginekolodzy nie polecają i moj prowadzacy mowil ze w domu bez ingerecji bez zarazkow zawsze lepiej ale czasami jak sie nie oczyści samo do konca to i tak będzie potrzebne łyżeczkowanie. A tak wiemy ze i tak dosyc jest przezyc. Nawet swieta zbliżające sie mnie nie cieszą.
 
@Ijusz kochana plus zabiegu jest taki, że rano zrobią, a po południu będziesz mogła wrócić do domu. Ja spędziłam w szpitalu trzy dni. Na 3 dzień zrobili zabieg i kilka godzin później mogłam wrócić już do domu. Szczerze jak wiedziałabym co mnie czeka od razu zgoddilabym się na zabieg.

@kb.karola90 może Antos czeka równo do 40tc :D
Antoś to jeszcze w brzuchu siedzi a już pokazuje swój charakterek :D bardzo jestem ciekawa kiedy to ten nasz Królewicz postanowi opuścić mój wieeeeelki brzuch.
 
Wiem ze lepiej jak szyjka sama pusci i sie zacznie. A jak w swieta sie zacznie ?? Sama juz nie wiem co robic. Nie wiem czy dadza tabletki na samoistne czy od razu zabieg ?
Pewnie dadza ci tabletki zeby troche puscila,mi dali.i czulam ze sie zaczelo cos dziac.mi polozna mowila ze rozszerzaja jak najmniej sie da
 
Dzisiaj 38+4:) mega się cieszę że dotrwalismy do tego tygodnia ale niech już wylazi :D
@roki_1991 jeszcze urodzisz przede mną. Hahaha. A na sprzątanie niestety nie mam siły :( dlatego też boję się tej cc bo dosyć że leżałam te 20 tyg to jeszcze cesarka...no ale damy radę. Synek najważniejszy :) a co do tej wagi to mój lekarz kiedyś mi mówił że rzadko się myli w tym temacie...

Ty masz w takim razie ciążę tylko kilka dni starsza od mojej, wg om :) bo u mnie dziś 37+6! :) a majówki jedna za drugą się rozpakowuja ;)
 
reklama
Do góry