reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Właśnie wiem dlatego mówię że jeszcze się przede mną rozpakujesz :D albo umówmy się na jeden dzień :D

Ale moja kluska w porównaniu z twoim synem to kruszynka ;) w czwartek byłam na wizycie i bym niby 3300 ale tydzień wcześniej inna lekarka zmierzyła 3250 więc widzę że te pomiary są średnio wiarygodne. Moja gin miała teraz problem zmierzyć bo ja już nie mogę leżeć na plecach a na boku to jej wybitnie nie szło.
Mam nadzieję że uda się nam urodzić jednak naturalnie ;)
 
Ale moja kluska w porównaniu z twoim synem to kruszynka ;) w czwartek byłam na wizycie i bym niby 3300 ale tydzień wcześniej inna lekarka zmierzyła 3250 więc widzę że te pomiary są średnio wiarygodne. Moja gin miała teraz problem zmierzyć bo ja już nie mogę leżeć na plecach a na boku to jej wybitnie nie szło.
Mam nadzieję że uda się nam urodzić jednak naturalnie ;)
Ja już nie liczę na sn. Skacze na piłce i nic mi to nie daje. Haha. Antek za wysoko siedzi. Dzisiaj to już w ogóle jest tak wysoko że ledwo dycham...
 
@kb.karola90 to ja ci powiem ze moja też siedzi wysoko, szyjka długa twarda i zamknięta. Brzuch tylko czasem się spina, nic się nie szykuje. Ale jedne bliźniaki na tym forum już mamy :D także kto wie kto wie ;)
 
Tak zrobię. Zwiększę ilość luteiny i będę obserwować. Dodam, że ta rozwodniona krew jest z reguły po nocy. Może włączę też regularne branie magneb6 lub nospy. Dzięki za wsparcie, kolejna wizyta 8 maja juz prenatalne
 
reklama
Do góry