reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny pytanko.wlosy mi wypadaja bardzo,myslicie ze to moze byc przez hormony po poronieniu?wiem ze po ciazy wypadaja myslicie ze to moze byc podobnie?wam tez wypadaly po poronieniu?
Mi bardzo wypadały plus do tego bardzo łamliwe paznokcie a i tak normal normalnie mam słabe włosy i paznokcie więc jak mi zaczęły tak lecieć to byłam przerażona
 
Hej. Melduję że wczoraj miałam wizytę ale trochę się podlamalam i już nie chciało mi się pytać. Otóż na poród się u mnie nie zapowiada, Antek nadal wysoko i nie napiera na szyjke więc nawet za bardzo nie dało się zrobić masażu szyjki. No i prawdopodobnie zapowiada się cesarka bo Antek waży już 4100g. Następna wizyta zaraz po świętach i wtedy będzie decyzja.
 
@Loli05 mi też strasznie wypadaly, garściami u mnie trwało to z 2 miesiące jak nie dłużej. Nawet podcinanie i wizyta u fryzjera nie dała efektu. Hormony chyba muszą opasc i przestaną wypadac.

@kb.karola90 może jeszcze coś się ruszy do świąt. Najważniejsze, że z Antosiem wszystko dobrze. Wagę ma już niczego sobie. Wiem, że wolalas urodzić naturalnie ale dla Waszego dobra cc będzie lepsza skoro Antos taki duży chłopczyk. Skaczcie jeszcze na piłce a nóż coś się ruszy :)
 
@Loli05 mi też strasznie wypadaly, garściami u mnie trwało to z 2 miesiące jak nie dłużej. Nawet podcinanie i wizyta u fryzjera nie dała efektu. Hormony chyba muszą opasc i przestaną wypadac.

@kb.karola90 może jeszcze coś się ruszy do świąt. Najważniejsze, że z Antosiem wszystko dobrze. Wagę ma już niczego sobie. Wiem, że wolalas urodzić naturalnie ale dla Waszego dobra cc będzie lepsza skoro Antos taki duży chłopczyk. Skaczcie jeszcze na piłce a nóż coś się ruszy :)
Bardzo chciałam poród naturalny. Ale tak jak mówisz Antek jest najważniejszy. Już dzisiaj mam lepszy humor. Nie ma tego złego...przynajmniej pewna cześć mojego ciała zostanie nienaruszona. Hahaha. Ale zaczyna mi być naprawdę bardzo ciężko. Na samą myśl że mam iść spać chce mi się płakać takie mam bóle w nocy...serio już się zastanawiam czy nie spróbować spać w fotelu do karmienia...
 
reklama
Hej. Melduję że wczoraj miałam wizytę ale trochę się podlamalam i już nie chciało mi się pytać. Otóż na poród się u mnie nie zapowiada, Antek nadal wysoko i nie napiera na szyjke więc nawet za bardzo nie dało się zrobić masażu szyjki. No i prawdopodobnie zapowiada się cesarka bo Antek waży już 4100g. Następna wizyta zaraz po świętach i wtedy będzie decyzja.

Kochana, najważniejszy jest Antoś :)jesteś kolejnym przykładem że po zdjęciu szwu dziecko wcale się nie pcha na świat :p ale rozumiem to że jest ci już ciężko, bo mam identycznie. I z jednej strony bardzo bym chciała jeszcze spokojne święta w dwupaku a z drugiej chciałabym już mieć wiki przy sobie. Pamiętaj że ta waga to tak zawsze plus/minus 500gr więc może nie będzie tak źle :)
Posprzątaj trochę przed świętami to może się ruszy :)
 
Do góry